Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Res-Gal, Rzeszów,zaraz przy Armi Krajowej - droga na Słocinę

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Pań nie ma co pytać o rybki :) Możesz się ich poradzić o zakup kwiatków do rabatki lub na balkon. Polecam chłopaków Tomek kierownik, ja u Niego przeważnie sprzedawałem młode pyszczory zna się na rzeczy oraz chyba Piotrek z blond włosami. Jest akwarystą już od bardzo dawna. Kojarzę go od wielu wielu lat między innymi z giełdy.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Byłam tam dzisiaj- na rybki rzuciłam tylko jednym okiem. Roślinki- niezbyt duży wybór, ale coś dla mnie się znalazło :) Jestem takim typem, do którego jednak potrzeba podejść. Fakt- może nie od razu. Jest to mój ulubiony sklep ze względu na fachową i bardzo miłą obsługę. Pan Tomek zawsze obiektywnie mi doradził i raczej wolał odradzić coś, niż wcisnąć na siłę. Zdarzyła mi się jedna reklamacja- niewielka wada pokrywy- została rozpatrzona szybko i pozytywnie. Zaglądam tam czasami tylko pocieszyć oko i nie zdarza mi się wyjść z pustymi rękami :D
andrzej123
Posty: 102
Rejestracja: 28 lis 2009, 17:45
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Pstrągowa
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: andrzej123 »

Sklep jest OK chętnie go odwiedzam co do wiedzy to polecam chłopaków dziewczyny dopiero sie uczą ;)
"Jeśli obserwując wasze akwarium robicie się senni do tego stopnia,że zasypiacie to znak,że macie piękne akwarium, a jeśli nie to znaczy,że trzeba jeszcze sporo popracować!"

autor: Takashi Amano
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

mają niezłe niedrogie ramirezy, dość często dostawy, lecz ceny po za promocjami są wysokie.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
Awatar użytkownika
hefren
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2010, 10:21
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L, 30L, 9L
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: hefren »

Ktoś może zna godziny otwarcia? bo na sieci nijak znaleźć nie mogę..
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8.00 - 20.00, SOBOTA: 8.00 - 18.00, NIEDZIELA 10.00 - 16.00.
http://www.pnos.pl/?d=w&g=447
Awatar użytkownika
hefren
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2010, 10:21
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L, 30L, 9L
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: hefren »

kwadratos pisze:PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8.00 - 20.00, SOBOTA: 8.00 - 18.00, NIEDZIELA 10.00 - 16.00.
http://www.pnos.pl/?d=w&g=447
Podziękowania serdecznie wielkie! :) To na zakupy!
dagzer
Posty: 9
Rejestracja: 11 kwie 2010, 9:05
Imię: dawid
Lokalizacja: okolice rzeszowa
Akwarium: 120L
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: dagzer »

polecam jak najbardziej, dzisiaj tam zaglądnąłem i wziołem male co nieco a w dodatku dostałem 10% rabat na rybki


Temat zamykam bo zmieniła się nazwa sklepu, zapewne i kierownictwo więc ten sam sklep może nie być taki sam jak kiedyś - zapraszam do dyskusji na temat nowej odsłony sklepu tutaj: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?p=39663#39663 - zulix
Ostatnio zmieniony 06 cze 2010, 14:33 przez dagzer, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”