Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Res-Gal, Rzeszów,zaraz przy Armi Krajowej - droga na Słocinę

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

[Rzeszów] Centrum zoologiczne RES-GAL ul.Paderewskiego

Post autor: zulix »

ul. Paderewskiego 37
Ostatnio jeden z moich ulubionych sklepów. Ceny ryb niezłe, wybór nie najgorszy, trupów jeszcze nie widziałem, miła obsługa. Nie wiem jak z doradzaniem bo sam się nie pytam.


Godziny otwarcia:
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 8.00 - 20.00
SOBOTA: 8.00 - 18.00
NIEDZIELA 10.00 - 16.00

STRONA INTERNETOWA
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 13:44 przez zulix, łącznie zmieniany 5 razy.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Markiz

Post autor: Markiz »

Res gal zawsze był dobry-drugi zresztą sklep do którego często zaglądam :D
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Res-Gal zawsze miał duzy wybór jesli chodzi o akwarystyke ale zawsze denerwowało mnie to ze nikt nie podchodzi z obsługi do ciebie jak chcesz cos kupic, ostatnio to sie chyba troche polepszyło
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

Polepszyło! Doradzić potrafią a przy miłej rozmowie można nawet rabacik dostać :] Tylko trzeba uważać, bo czasami mają nie prze metkowane ceny :looka: . Dla przykładu kupiłem tam korzeń sprzedawca zapewniał mnie że kosztuje 35zł i kupiłem jeszcze gąbkę do filtra razem miało wyjść 38,50zł, przy kasie wyszło ok. 45zł do tego dostałem rabat 5% i zapłaciłem 42zł. Dopiero po wyjściu ze sklepu zorientowałem się ze coś mi nie gra i wróciłem się, bez problemu oddali mi różnice i stracili na tym, a że jeszcze źle policzyli to oddali mi o 1zł za dużo, a biedni sprzedawcy dostali od pani kierowniczki po uszach :/ .

Sklep jest jak dla mnie na -5
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

jest dobrze zaopatrzony ceny cóź w wielu innych są lepsze, ale co do gatunków jakie mają to naprawde jest dobrze ale chyba jednak wole inny
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: dood94 »

Hmm... sklepik fajny, podoba mi się akwa wystawowe :hyhy: Ale ostatnio jak byłem to w akwa z roślinami glony mieli :/
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

res-gal ja właśnie najchętniej tam zaglądam bo jest to duży sklep i nikt nie biegnie z obsługi zaraz po wejście do sklepu z pytaniem co podać jeżeli coś chce proszę o to kogoś i juz dla jedntych to minus a dla mnie to plus. Nielubie sklepów gdzie chodze pałętam się a obsługa na mnie patrzy jak na złodzieja i czuje ich wzrok na sobie.
Obsługa jest chętna do pomocy ich wiedza też jest dobra.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Byłem jakiś tydzień temu i zachwyciła mnie ich oferta ryb (było zaraz po dostawie). Dawno nie widziałem tylu rzadkich "okazów" w jednym sklepie w tym samym okresie. Od razu ma się ochotę upchnąć stare ryby i wymienić na nowe.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

torybcia pisze:Nielubie sklepów gdzie chodze pałętam się a obsługa na mnie patrzy jak na złodzieja
Kurcze, ja to z takiego sklepu od razu wychodzę, bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :wsciekly: :wsciekly: :mad:

Ale w RES - GAL'u na szczęście tak nie jest :) Żadko tam bywam, bo to drugi koniec miasta (dla mnie), ale lubię tam wstąpić kiedy jestem przejazdem.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Byłem dziś obadać co nowego jest - akwa wystawowe z aqua artu wygląda lepiej jak ostatnio (glonów mniej) z rybek rewelacji nie było, szczupieńczyki mi najbardziej do gustu przypadły. Zdziwiła mnie cena testu JBL na PO4 - 27zł, w porównaniu do innych sklepów (widziałem za 44zł) to cena bardzo okazjonalna, podejrzewam, że to pomyłka jest - sprawdzałem na 3 testach każdy miał taką cenę i każdy miał długą datę ważności, jak ktoś chciałby kupić to warto się przejechać. Do plusów sklepu trzeba też dodać chyba największy wybór wszelakich lekarstw dla ryb.
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

comatose, ale trzeba uważać bo czasami ceny zapominają prze kleić. Ja już się tak raz naciągnąłem dobrze że na paragonie sprawdziłem i coś mi nie grało i zwrócili mi różnice, przynajmniej tyle, ale nacięli się na 20zł. Kupowałem korzeń i było 10zł za kilo a korzeń ważył 2 więc wychodziło by 20zł, a pani przy kasie policzyła 40zł bo taką miała cenę w kompie i zapłaciłem, dopiero potem się skapywałem że pisało 10zł kilo więc poszedłem złożyłem reklamacje i zwrócili mi kasę z nawiązką bo mieli zwrócić 20 a dali 22zł xD
Tomasz Zawół
Posty: 77
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Tomasz Zawół »

Pamiętam czasy gdy powstał tam pokazowy zbiornik na środku pomieszczenia na amazonii, której nie było jeszcze w Polsce a maczał w nim palce Lipczyński, wtedy też kupiłem tam moją 182-kę z Opti, która też dopiero co pojawiała się na rynku i pamiętam, że był tam koleś, kierownik (czy ktoś taki), ale jemu zależało i dało się z nim pogadać.
Niestety później już go nie widziałem a i sklep stracił na wartości.
Nie wiem jak teraz, bo już z rok nie byłem, ale po ostatniej wizycie odniosłem wrażenie, że złota zasada "obrót mimo wszystko" to ich motto.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Co do tego sklepu wydaje mi się że miewał rożne swoje odsłony, teraz chyba jest ta lepsza, wybór ryb dość dobry, roślinek przyzwoity, obsługa stara się pomóc, co do cen hmm... rożnie to bywa, czasami zdarza się ustrzelić coś naprawdę ciekawego za ciekawe pieniądze.....
Ogólnie jest to sklep, który istnieje przy sklepie ogrodniczym i oprócz zoologii można nabyć tam wiele roślin, dla akwarystów myślę że warto wspomnieć o kamulcach które w tym sklepie są w bardzo przystępnej moim zdaniem cenie
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Już nie Res-Gal a PNOS Ożarów Mazowiecki. Sklep jak najbardziej na plus. Ale co tu mówić chyba każdy przynajmniej raz tam był :)
Markiz

Post autor: Markiz »

Nie no nie powiem - kamulców mają od groma, co do rybek czy roślin-ot jak się trafi...
Co do obsługi(byliśmy z Kwadratosem wczoraj) i jak słuchałem tej malutkiej ładnej pani to mi się włos na głowie jeżył :roll:
Zablokowany

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”