Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] "Orka", Krzyżanowskiego 22

Sklep zoologiczny

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Zenonzlasu

Post autor: Zenonzlasu »

Dodam, że ryby kupowane w Orce mają u mnie 100% przeżywalność - z rybami z innych źródeł bywa różnie. Polecam zwłaszcza, gdy ktoś chce kupić neony lub inne drobne kąsaczowce - z tego, co wiem, w sklepie znajdują się ryby rozmnażane i trzymane w rzeszowskiej kranówce, więc nie natkniecie się na napchane antybiotykami ryby z Azji.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Zenonzlasu pisze:Dodam, że ryby kupowane w Orce mają u mnie 100% przeżywalność - z rybami z innych źródeł bywa różnie. Polecam zwłaszcza, gdy ktoś chce kupić neony lub inne drobne kąsaczowce - z tego, co wiem, w sklepie znajdują się ryby rozmnażane i trzymane w rzeszowskiej kranówce, więc nie natkniecie się na napchane antybiotykami ryby z Azji.
Potwierdzam to co wyżej. Byłem tam w tym tygodniu. Akwaria czyste zadbane właściciel od rozwiązywania krzyżówek woli zrobić podmiankę dwa razy w tygodniu co w widoczny sposób wpływa na kondycję rybek. Nie ma tam wyszukanych gatunków ale za to podstawową ofertę można nabyć w bardzo dobrej cenie.

Z ciekawostek powiem, że w moim akwa pływają neony czerwone 3 latki, które zakupiłem w tym sklepie.
PustynnyBiegacz
Mecenas
Posty: 97
Rejestracja: 13 kwie 2011, 18:44
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: PustynnyBiegacz »

Sklep polecil mi kolega z forum od ktorego brałem roślinki. Ryby 1 klasa, kupiłem 4 ramirezki, 3 wiekszę jedna mniejsza, 3 maja się dobrze, niesety czwartka padła, pewnie dlatego ze była bardzo młodzuitka. 6/6 mieczyków żyje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”