Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aquatika ul. Reymonta

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
mati22s
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2010, 7:27
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: mati22s »

Witam wczoraj byłem w sklepie i jestem bardzo zadowolony rewelacyjne ceny duzy rabat no i miła obsługa polecam według mnie najlepszy sklep w Rzeszowie

Kilka kolejnych postów wyodrębnione w nowy wątek z uwagi na zbyt ogólny charakter pytań, nie dotyczący konkretnie tego sklepu: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=6457 - zulix
Ostatnio zmieniony 05 paź 2010, 11:33 przez mati22s, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

Dla nas oferta Aquatiki też jest interesująca ale jeśli się już wybierzemy to po większe zakupy. Wcześniej nie wiedzieliśmy o tym sklepie i naogół w rybki zaopatrywaliśmy się w Tarnobrzegu (30km) i też to były zakupy za minimum 100-150zł przy tej wyprawie. Jest to jedyny najbliższy sklep, do którego mamy zaufanie a nie chcieliśmy narażać rybek na dłuższy stres w czasie transportu choćby samochodem.
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

Właśnie wróciliśmy z Rzeszowa. Odwiedziliśmy ten sklep i oczywiście chciałoby się kupić wszystkie rybcie ale nie byłoby gdzie tego trzymać.
Sklepik fakt, trochę na uboczu (dla mnie dobrze bo nie lubię dużych centrów handlowych) ale nawet przez zapchane korkami miasto, da się w miarę szybko dojechać. Niestety dojechaliśmy prawie przed zamknięciem i za marudzenie przepraszam (chyba 100x pytałam o nazwy rybek-zmęczenie). Spokojna, fachowa porada. Rybcie bardzo dobrze zabezpieczone cało i zdrowo wszystkie przetrwały jeszcze 2 godzinki jeżdżenia zanim dotarły do swojego domku. Ceny zadowalające a i rabacik. Polecamy bo na spokojnie można sobie coś wybrać.
Poza rybkami ciekawa oferta innych przydatnych rzeczy ogólnie dla zwierzątek za normalną cenę.
Wcześniej mailowo zadaliśmy sprzedawcy trochę pytań co nas interesuje by tak zupełnie w ciemno nie jechać. Odpowiedź szybka, rzeczowa dlatego i zakupy udane.
Z pewnością gdy będziemy przelatywać przez Rzeszów jeszcze nie raz tam wstąpimy.
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
deddman1
Posty: 250
Rejestracja: 29 wrz 2010, 16:40
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112RedRed160Saulosi
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: deddman1 »

tez wlasnie wrocilem.
Dobry kontakt . Rzeczywiscie lokalizacja moze z dala ale czynsz maja niski wiec nie musza zarabiac 30% na wszystkim co mnie jako konsumenta bardzo cieszy .Napewno zagladne-
PS dworca pkp to bardzo blisko tym skrotem.
Dosc elastyczny sprzedawca. Choc rzeczywiscie najlepiej zamowic wszystko przez neta a na miejscu odbior. Co jak co, akurat tu nie wtlaczano mi nic na sile, czego nie lubie ; zakup choc inna opcja niz chcialem poczatkowo wydaje sie byc trafiony. Brał moje zdanie pod uwage a gdy specjalnie sie pomylilem - poprawi,l widac ze zna sie na rzeczy
Duza paleta filtrow - jeden z wiekszych z Rzeszowie.
Zielsko ceny standardowe- Kilka ciekawych gatunkow zywca nawet przystepna cena.
A na koniec dostalem jeszcze upust na nie promocyjny towar.:D
DIY elektronika elektryka przezwajanie silników czyli zabawa drutami :D
Awatar użytkownika
leszek_00
Posty: 110
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:36
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: leszek_00 »

Czy macie na sklepie jakieś Aulonocary ?
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Byłem dzisiaj, niestety po kilkumiesięcznej nieobecności bo mi "nie po drodze". Sklep zmienił wygląd, tj. widać solidne przemeblowanie. Mi ono bardziej odpowiada. Jak zawsze podyskutowałem fachowo, zakupiłem co nieco czyli mile spędziłem czas. Obejrzałem wyprzedaże i nawet coś z nich wybrałem. Z ciekawostek to kupiłem brotie, których nie widziałem w żadnym ze sklepów od kilku miesięcy. Roślin duży wybór, na zwierzęta patrzyłem z mniejszą ciekawością.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
djmcg
Posty: 106
Rejestracja: 25 lis 2010, 16:32
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160L,35L,5L
Płeć:

Post autor: djmcg »

Byłem ostatnio zdecydowanie polecam, sprzedawca uprzyjmy, doradza, i dał mi upust
Raff
Posty: 37
Rejestracja: 08 wrz 2010, 18:11
Imię: Rafał
Lokalizacja: Mielec
Akwarium: 112+10+39
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: Raff »

Cóż to takiego te brotie? :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Raff pisze:Cóż to takiego te brotie? :D
Dla mnie jedne z milszych i bardzo pożytecznych stworzonek: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=3203
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Ja też dzisiaj byłem bo mi się sól morska skończyła. Sól kupiłem, z Michałem porozmawiałem :) Szkoda, że nie miałem dużo czasu na rozmowę, bo lubię z Michałem podyskutować ;)
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Ja byłem tydzien temu sklep przeszedł metamorfozę dla mnie na plus jest wiekszy dodatkowo zakupiłem wszystko co potrzeba pogadałem z 1h no i zapomniałem o gąbce która mi Michał przygotował, następnym razem wezme.
Patryk

Post autor: Patryk »

No Michał super gość kupiłem u niego z 10 krewetek ostatnio niestety skalary zjadły wszystkie no ale co tam i tak spoko gość doradzi pogada zawsze da gratisy zapomniałem tylko mu powiedzieć że z forum jestem ;p szkoda że nie ma otwarte w niedziele bo na tygodniu nie ma czasu zbytnio na zakupy u niego i muszę jeździć do RCMB w którym obsługa jaka jest taka jest ostatnio kuzynce chciałem kupić neonów kilkanaście ale miały ospe więc zniechęciłem się do tego sklepu a w Aqua wszystko pięknie. Pomimo wysokich cen.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2011, 23:10 przez Patryk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Patryk pisze:chodziarz
:?:
sypki
Posty: 254
Rejestracja: 07 lut 2010, 22:16
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 63l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: sypki »

krzysiekb4 pisze:
Patryk pisze:chodziarz
:?:
:mrgreen:

Może Michał z Aquatiki to jakiś cichy zawodnik chodu sportowego tylko się nie chwali? :mrgreen:
Patryk

Post autor: Patryk »

Chodziarz taki zawodnik co chodzi cały czas na zawodach nie wie Cie kto to ? :mrgreen: źle zdanie sformułowane.Takie określenia słyszałem po mieście ponieważ dba on o każdego klienta rozmawia chodzi i wgl.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2011, 17:56 przez Patryk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”