Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aquatika ul. Reymonta

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Wątek o sklepie Aquatika został oczyszczony ze zbędnego OT. Sprawa użytkownika Termometr została wyjaśniona, a więc nie ma żadnego powodu aby "kłótnia" która się wywiązała śmieciła wątek.

Nikt ci skaczacy, nie broni napisać opinii jeszcze raz. Widocznie została ona przez przypadek usunięta podczas czyszczenia lub była częścią tej wymiany zdań o której wyżej pisałem.

I znowu trzeba będzie ten OT 3 postowy usunąć aby czytający łatwo mogli znaleźć opinie te dobre jak i te złe jeżeli takie się pojawią. W tym wątku zamieszamy tylko opinie na temat sklepu. Wszelkie uwagi proszę kierować do administracji lub zakładać osobne wątki w NMO.
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

krzysiekb4 pisze:Wątek o sklepie Aquatika został oczyszczony ze zbędnego OT. Sprawa użytkownika Termometr została wyjaśniona, a więc nie ma żadnego powodu aby "kłótnia" która się wywiązała śmieciła wątek.

Nikt ci skaczacy, nie broni napisać opinii jeszcze raz. Widocznie została ona przez przypadek usunięta podczas czyszczenia lub była częścią tej wymiany zdań o której wyżej pisałem.

I znowu trzeba będzie ten OT 3 postowy usunąć aby czytający łatwo mogli znaleźć opinie te dobre jak i te złe jeżeli takie się pojawią. W tym wątku zamieszamy tylko opinie na temat sklepu. Wszelkie uwagi proszę kierować do administracji lub zakładać osobne wątki w NMO.
no widzisz, ale po co pisać znowu opinie skoro ktoś ją usunie ... może nie była aż tak wygodna, ale żeby od razu ją w całości usuwać...

nikt mi nie broni, oczywiście! ale ja już raz ją napisałem, dlaczego mam ją pisać drugi raz?
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

nikt mi nie broni, oczywiście! ale ja już raz ją napisałem, dlaczego mam ją pisać drugi raz?
krzysiekb4 pisze: Widocznie została ona przez przypadek usunięta podczas czyszczenia lub była częścią tej wymiany zdań o której wyżej pisałem.
Nikt nie jest nieomylny. Administracja nie sympatyzuje z żadnym sklepem firmowym także proszę nie posądzaj nas o usuwanie niewygodnych postów. Jeżeli masz taką potrzebę to napisz post jeszcze raz, jeżeli nie widzisz takiej potrzeby to nie pisz.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

Nikt nie jest nieomylny. Administracja nie sympatyzuje z żadnym sklepem firmowym także proszę nie posądzaj nas o usuwanie niewygodnych postów. Jeżeli masz taką potrzebę to napisz post jeszcze raz, jeżeli nie widzisz takiej potrzeby to nie pisz.

Pozdrawiam
ale ja miałem taką potrzebę i to napisałem, a ktoś to na bezczelnego usunął, chciałbym oficjalnie się dowiedzieć co było złego w moim poście i dlaczego został usunięty.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

Powinien post zostać odzyskany.
A mam takie pytanie jak jest ten sklep intenretowy www.aquatika.pl i widze np. cena czegoś wynosi 27 zł idę do sklepu i ten sam produkt jak pytm o cene już 36 zł. Więc pytanie czy powinno tak być ???
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

ToryBcia pisze:A mam takie pytanie jak jest ten sklep intenretowy www.aquatika.pl i widze np. cena czegoś wynosi 27 zł idę do sklepu i ten sam produkt jak pytm o cene już 36 zł. Więc pytanie czy powinno tak być ???
dokładnie tak samo jest z allegro, co więcej, jak klikniesz na allegro kup teraz to możesz wybrać opcje odbioru towaru w sklepie na reymonta
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

No pare razy się wkurzyłem szukam czegoś najtaniej jade na 2 koniec miasta do sklepu a tu cena taka sama no może 1 zł tańsze a strona sklepu ma zdecydowanie mniejszą cenę. Oczywiśnie miałem też udane zakupy w aquatice ale to powinien sklep zmienić.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ToryBcia, ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem.


P.S
Nie róbcie problemu tu gdzie go nie ma. Przypadek i tyle. Napisz jeszcze raz jak chcesz, jeżeli nie to nie pisz koniec tematu.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

justfilied233 pisze:Nie róbcie problemu tu gdzie go nie ma. Przypadek i tyle. Napisz jeszcze raz jak chcesz, jeżeli nie to nie pisz koniec tematu.
w tym problem, że ja chce wyjaśnienia tego przypadku. Nie chce mi się jeszcze raz myśleć nad takim długim postem, został usunięty mimo, że nie zawierał żadnych defektów forumowych ...
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Posty usunąłem ja, a raczej przeniosłem do archiwum - jak widać źle oceniłem sytuację. Posty więc przywróciłem. Postaram się unikać takich akcji w przyszłości.
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, 10:55 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

To ja jeszcze dopisze że mój post też został skasowany. Krzysiek zrobił listę chorób, później ktoś zapytał o molinezje a ja niżej napisałem odnośnie wypowiedzi Krzyśka, że zapalenie bakteryjne skóry jest dość częstą chorobą. Myślałem że może dopisze taką pozycję, no ale... nie doczekałem się a post wyparował.

Pisze tu bo zrobił sie OT i posty pójdą do kasacji.
aquatika
Firma
Posty: 222
Rejestracja: 13 paź 2009, 19:53
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 43
Kontakt:

Post autor: aquatika »

ToryBcia pisze:Powinien post zostać odzyskany.
A mam takie pytanie jak jest ten sklep intenretowy www.aquatika.pl i widze np. cena czegoś wynosi 27 zł idę do sklepu i ten sam produkt jak pytm o cene już 36 zł. Więc pytanie czy powinno tak być ???
Może być tak że cena będzie niższa na sklepie internetowym niż w stacjonarnym ale nie jest to regułą i bywa odwrotnie.
Mamy na stronie blisko 2000 produktów z czego duża cześć bardzo rzadko się sprzedaje, hurtownie ciągle zmieniają ceny i nie zawsze nadążamy. Kolejny powód to taki że mogę sprzedać towar którego nie mam na stanie i zanim przyjedzie klient go odebrać ja go ściągnę z hurtowni.
Pozostałe powody wyjaśni wam morał tej bajki.
http://www.youtube.com/watch?v=9KZVSGtRBoA

Tak wiec zapraszam do zakupów w naszych dwóch sklepach internetowych.
Sklep ON-Line www.aquatika.pl
Sklep ON-Line www.karpiekoi.eu - oczko wodne
Stacjonarnie na Reymonta 12 w Rzeszowie
Czynne: Pn-Pt 9.00-17.30
Sob. 10.00-14.00
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

ToryBcia, ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem.
To bardzo dobrze też napisałem że nie zawsze się to zdaża
justfilied233 pisze:P.S
Nie róbcie problemu tu gdzie go nie ma.
Pozwolisz że właśnie każdy sam to oceni i daj wyjaśnić właścicielowi aby to zrobił. Po to jest dyskusja sama aquatika, przyznał że takie coś się zdaża i to nie pzypadek. Właściciel rozwiał wątpliwości
aquatika pisze:Tak wiec zapraszam do zakupów w naszych dwóch sklepach internetowych.
mam nadzieję że ceny jednak będą aktualizowane w miarę możliwości :P

Dzieki za wyjaśnienie
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
boruc21
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2010, 19:55
Imię: paweł
Lokalizacja: radymno

Post autor: boruc21 »

czy w tym sklepie są głowaczyki barwne?????
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

boruc21 pisze:czy w tym sklepie są głowaczyki barwne?????
Takie pytania najlepiej kierować bezpośrednio na PW do użytkownika aquatika.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”