Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Aquatika ul. Reymonta

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
wodogrzmoty
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2010, 15:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 50 L
Płeć:

Post autor: wodogrzmoty »

no ja też pracuję bardzo blisko i jak jadę to zamknięte, wracam zamknięte. Czasami tylko udaje mi się wdepnąć jak gdzieś się urywam z roboty lub mam troszkę inną zmianę.
Awatar użytkownika
plonez
Posty: 113
Rejestracja: 21 cze 2010, 18:04
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów/Nowe Miasto
Akwarium: 112l
Płeć:
Wiek: 44
Kontakt:

Post autor: plonez »

Ostatnio zakładałem pierwszy zbiornik po 15 latach przerwy. Zwiedziłem większość sklepów w Rzeszowie i muszę powiedzieć, że Aquatika zrobiła na mnie największe wrażenie.
- Najniższe ceny
- Oferta online (szkoda tylko, że nie ma w niej ,,żywego inwentarza'')
- bogata oferta
Jedyny minus, że mam kawałek do sklepu :D
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

A ja z ciekawości (i troszkę z potrzeby,bo w Rzeszowie trudno dostać Ramirezki) zajrzałam dziś do sklepiki i powiem szczerze że po cichutku liczyłam na to że znajdę to czego szukałam, nie znalazłam ale za to wyszłam uśmiechnięta ,po krótkiej ale konkretnej rozmowie z jakimś sympatycznym Panem ;)
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Trudno znaleźć Ramirezki? Chyba trudno znaleźć sklep w którym ich nie ma :mrgreen: Muszęsię chyba wybrać bo mnie już wieki nie było a pseudomugili planuję zakupić kilka(naście)?
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

Post kol. termometr został edytowany później przez jego twórcę i zostały przez niego usunięte obraźliwe treści. Stąd post został wykasowany bo nic nie wnosił, ale treści wypowiedzi są cytowane w postach kolegów poniżej - zulix
Termometr pisze: Pewnie i tak te rybki trzymasz w słoiku po klopsach a wode ze studni filtrujesz co 2 tygodnie przez kromkę suchego chleba, nie zapomne o słomce z baru do natleniania...
Przepraszam bardzo, a kim Ty w ogóle k.... jesteś? Justinfiled w przeciwieństwie do Ciebie wkłada coś w forum i swoje zbiorniki oraz opis pokazuje. Za takie porównanie powinieneś w pysk dostać od wszystkich forumowiczów, nic więcej. A tu nie dość, że jeden post to jeszcze akurat w obronie aquatiki, coś mi się wydaję, że to ktoś z cichego ramienia ich sklepu. A takie porównania to możesz sobie mówić do kolegów z podstawówki, bo nawet wieku nie raczyłeś podać.
Zaku pisze:
justfilied233, mogłeś panią poprosić o złapanie... jak nie zna cen to może rybki umie łapać :P
ta opinia nie jest chamska ... to jest zwykła opinia, przytoczę cene za test zooleku: napisane za test KH ponad 30 zł, tak samo na opakowaniu GH ponad 30 zł gdy zapytałem Michała o cenę usłyszałem odpowiedź "to żona pisała, musiała się pomylić". Poszedłem zapytać o inną rzecz także usłyszałem, że muszę sprawdzić i cena była dużo wyższa niż na allegro i ta którą wcześniej powiedział Michał (i to nie różnica rabatu)

Sklep jest bogato wyposażony i nie ma się co oburzać czy irytować gdy ktoś mówi negatywną opinię, mógłbym więcej przytoczyć zdań jakie tam usłyszałem i nie tylko od żony Michała ale też od niego samego - ale nie ma to sensu. Sklep oceniam OK - lecz poziom obsługi ogólnie negatywny, poziom wiedzy Michała - generalnie ok. Sklep i niskie ceny to nie wszystko, obsługa i poziom wiedzy zoologicznej jest ogromnie ważny.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 sie 2010, 11:20 przez skaczacy, łącznie zmieniany 2 razy.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Czyżby skrytykowany sprzedawca się zapisał aby na innych zrzucić swoje "żale"? Brak przyjmowania krytyki to najgorszy etap pielęgnowania swojego EGO. Bo krytyka jest zwykle konstruktywna i zmusza do polepszenia. No chyba, że jest to krytyka na takim poziomie jak twoja a takowej nikt z bywalców forum takowej nie uprawia (gdyż kończy się to zwykle ostrzeżeniem/banem). Stereotypy nie są tu mile widziane: Murzyn - leń, żyd - złodziej, polak - pijak, kobieta - do garów. Ciekawe jakie jest twoje arystokratyczne pochodzenie, że oceniasz innych nic o nich nie wiedząc.

Potwierdzam to co pisze skaczący. Sklep jest O.K., podobnie zresztą jak kilka innych, ale ideałów nie ma w żadnej dziedzinie życia więc idealizując coś tam bezwarunkowo narażamy się tylko na śmieszność.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez zulix, łącznie zmieniany 2 razy.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Termometr pisze: Do "justfilied233" - Twoje chamstwo tłumaczy miejsce Twojego pochodzenia.
Miejsce pochodzenia? Wstrzymaj się od takich komentarzy, bo ja sobie ich nie życzę. Znalazł się pan z wielkiego miasta.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

Miejsce pochodzenia? Wstrzymaj się od takich komentarzy, bo ja sobie ich nie życzę. Znalazł się pan z wielkiego miasta.
nasuwa mi się wile brzydkich słów pod adresem tej osoby (rzeczywistej) ale nie chce ich pisać. Uważam, że jeśli są dowody w postaci np takiego samego adresu IP itp można by podjąć jakieś działania przeciwko takiemu zachowaniu. Nie jednej osobie się nóż w kieszeni otwiera gdy czyta takie bzdety i obrażanie innych, nie dość, że gość obraził moim zdaniem justinfileda to jeszcze ludzi z Sędziszowa ... a forumowiczów swoją osobą i zachowaniem - zdecydowanie oburzył. Ale ktoś kiedyś mi powiedział w jednym sklepie "nie ważne gdzie piszą i co piszą ważne, że piszą" nawet najgorsze rzeczy.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
KacpeR96
Posty: 194
Rejestracja: 06 kwie 2010, 18:53
Imię: Kacper
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: KacpeR96 »

Termometr pisze:Pewnie i tak te rybki trzymasz w słoiku po klopsach a wode ze studni filtrujesz co 2 tygodnie przez kromkę suchego chleba, nie zapomne o słomce z baru do natleniania...
Termometr, Zacznij najpierw od siebie ,,profesjonalisto''
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

zulix pisze:Czyżby skrytykowany sprzedawca się zapisał aby na innych zrzucić swoje "żale"?
Tu chyba się zgodzę... Kolega zapisał się dzisiaj i próbuje pluć. Tylko chyba zaskoczyliśmy go tym, że jesteśmy trochę zżyci ze sobą, polegamy na swoich opiniach i raczej nam nie namiesza takimi stwierdzeniami
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Przede wszystkim na przyszłość warto przypomnieć że nie zawsze się jest na forum anonimowym zakładając, że to prawda. Niektórzy o tym zapominają i chlastają co ślina na język przyniesie.......
Brzosti1989
Posty: 215
Rejestracja: 10 mar 2010, 12:18
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Brzosti1989 »

wie ktos moze jak teraz z roslinkami i rybkami w aquatice? jest w czym wybrać?
i jaka jest cena neonek innesa? bo w debicy to tragedia pare roslinek na sklep i rybek tez malo co
50x30x38 38x22x28 30x30x35
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

szkoda że moja opinia na temat sklepu i obsługi w sklepie została usunięta, drugi raz niestety pisał nie będę.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

A kto skasował i gdzie??
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
skaczacy
Posty: 1439
Rejestracja: 25 sty 2010, 19:50
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ~1000l, 160l, 27l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: skaczacy »

no zapewne administracja, usunęła większość postów i opinii po poście użytkownika Termometr, nie zostawiając miedzy innymi mojej opinii na temat sklepu i obsługi w nim.
"Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”