Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Hurtownia zoologiczna na Boya Żeleńskiego

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Hurtownia zoologiczna na Boya Żeleńskiego

Post autor: krzysiekb4 »

Mam takie pytanie czy ktoś tam kiedyś zaglądał ? Bo ja się właśnie tam zamierzam wybrać bo teraz jestem na etapie kupowania lepszego filtra kubełkowego :) i ciekawi mnie czy tam ceny są jakieś niższe niż w normalnych sklepach zoologicznych.
Z tego co wiem to akurat w tej hurtowni nie można sobie tak normalnie kupować bo trzeba to brać na firmę ale to chyba nie ma większego znaczenia na jaką nie ? (kiedyś słyszałem że tylko na rybki musi to być sklep akwarystyczny a na resztę materiałów dowolne)
Awatar użytkownika
PPPietrucha
Posty: 51
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:25
Imię: Paweł
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112l, kiedyś 240l
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: PPPietrucha »

o ile nic nie pomieszałem to to jest hurtownia właścicieli sklepu na Rejtana dlatego wątpię żeby udało się tam cokolwiek kupić
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

2 lata temu dzwoniłem do Hurtowni i powiedzieli mi abym się ....
Może teraz jak kryzys to już są bardziej elastyczni.
Marcelina
Posty: 78
Rejestracja: 23 lis 2009, 20:02
Imię: Marcelina
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Marcelina »

Otóż trzeba było pół roku temu mieć wpis do działalności pod nazwą handel art zwierzecymi i jakies inne zoo. Nie pamiętam, ale jak chcecie to sprawdzę, bo zrobiłam i mam. Nie bywam tam zbyt często - wpis zrobiłam dla siebie. Kosztował mnie 50 zeta, ale warto było, bo fluvala 105 dostałam za pół ceny i reszta cen tez niezła była
+ rabat. Tak że cały zestaw 96l z filtrem, grzałka pokrywą i świetlówka, a i jeszcze wory żwirku wyszedł jakieś nieci ponad 400 stówki. I miewaja promocje dodatkowo. Polecam, ale wpis wymagany i nie jest to wymysł personelu lecz centrali....
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: alkarn »

Ostatnio dzwoniłem tam i pani mi powiedziała ze nie kupie akwarium na siebie tylko na firmę dostane. Chore troszkę jest bo powiano być na indywidualnego klienta sprzedaż może się mylę.
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Mylisz się. Jeżeli klienci indywidualni zaczęliby kupować na hurtowni po cenie hurtowej to sklepy nie miałyby na czym zarabiać. Pomyślcie troszkę. Jeżeli już taka hurtownia chce sprzedawać klientom indywidualnym to niech sprzedaje z taką marżą by nie cierpiały na tym sklepy.
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

alkarn pisze:Ostatnio dzwoniłem tam i pani mi powiedziała ze nie kupie akwarium na siebie tylko na firmę dostane. Chore troszkę jest bo powiano być na indywidualnego klienta sprzedaż może się mylę.
W jednym masz rację - mylisz się :D

Do tego co napisał cherry_ukasz można jeszcze dodać, że hurtownie często nie posiadają kasy fiskalnej co uniemożliwia im legalną sprzedaż osobom indywidualnym, z resztą jak do hurtowni przychodzi osoba "z ulicy" to sprzedawca chce takiego delikwenta skroić maksymalnie bo ma gotówkę od niego :D wiem bo sam w hurtowni pracuję :wstyd:
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Wie może ktoś w jakich godzinach jest otwarta ta hurtownia ?
Marcelina
Posty: 78
Rejestracja: 23 lis 2009, 20:02
Imię: Marcelina
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Marcelina »

Zazwyczaj do 16.00, chyba w poniedziałki do 18.00
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”