Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Galeria Rzeszów - Leopardus

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

szarlotka
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2012, 18:59
Imię: Patka
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 120lTang. 100l sól
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: szarlotka »

Wczoraj wybrałam sie na otwarcie gdyż mieszkam niedaleko i jestem mile zadowolona :) ceny bardzo mi się spodobały zwłaszcza roślinek, obsługa akwarystyczna również. także sklep na wielki plus :)
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

byłem dzisiaj, sklep jeszcze w pieleszach, ale co jak co rośliny mają bardzo ładniutkie i w bardzo dobrej cenie
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Ja byłem wczoraj. Rzeczywiście sklep jeszcze nie do końca zatowarowany, ale moim zdaniem robi pozytywne wrażenie. Z rybek były tylko "popularesy", ale jeszcze 3/4 zbiorników mają wolnych. Może zapełnią je jakieś bardziej awangardowe gatunki. A roślinki - no fakt.... emersy - ale rzeczywiście bardzo ładne. Zwłaszcza Alternathera (nie pamiętam rodzaju). Ale i inne roślinki też bardzo ładne.

Jest sprzęt naszych rodzinych producentów jaki i zza zachodniej granicy. Można też wybrać coś z pokarmów Hikari. Są również Hikari dla rybek morskich. I cała lodówka zapełniona mrożonymi robalami.
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Mirro pisze:I cała lodówka zapełniona mrożonymi robalami.
Nawet do lodówki zaglądnąłeś :lupa: :roll:
Pozdrawiam Darek :)
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

Mirro pisze:Może zapełnią je jakieś bardziej awangardowe gatunki.
Będą tylko narazie mają tam jakieś problemy z dostawami. Będą też docelowo 4 akwaria z morszczyzna,

A jeżeli chodzi o ceny, to niektóre powalają niemiłosiernie, a niektóre miło zaskakują
Ostatnio zmieniony 04 gru 2012, 13:47 przez sky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Zrobiłem sobie w końcu zwiedzanie Galerii Rzeszów. Do sklepiku też trafiłem. Robi przyjemne, sympatyczne wrażenie chociaż myślałem, że będzie miał większą powierzchnię. Ogólnie O.K. Teraz jeszcze trochę widać, że rozruch nie przebiegł w 100% do końca lub pewne braki to syndrom początku roku... Zapewne to się szybko zmieni i wybór będzie większy.
Na ceny nie patrzyłem bo sprzętowo i rybnie chwilowo nie mam planów a jakbym znalazł roślinkę, którą szukam to i tak bym ją kupił niezależnie od ceny - nie zawsze cena jest decydująca przy zakupie.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Byłem i ja kilka dni temu - porównując choćby do Leopardusa z CH Zakopianka to sklep jest malutki, ale rodzaj obiektu też całkiem inny to ni ma się co dziwić. Szukałem konkretnej rzeczy - mrożonek z ichthyo a to niestety sam katrinex jak wszędzie indziej. Wrócę za kilka miesięcy jak sklep się rozkręci.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Byłem dziś. Fajny korzeń w jednym z akwariów leżał. Szkoda, że nie był na sprzedaż, bo pewnie był by już mój :P
Monika
Posty: 19
Rejestracja: 04 sty 2013, 15:46
Imię: Monika
Lokalizacja: Łańcut
Akwarium: 720
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: Monika »

W sobotę nie omieszkałam i ja odwiedzić sklepu .Wrażenia bardzo pozytywne , czysto ,ładnie ,wybór ryb dość marny niemniej jednak to są początki i trzeba dać się rozwinąć w tym temacie.Obsługa męska bardzo miła :D ,na pewno jeszcze odwiedzę i mam nadzieję znajdę coś dla siebie.
Monika Trąd
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Byłam dzisiaj i ja :)
Czyściutko, przejrzyście, bardzo miła obsługa. Podoba mi się wybór asortymentu i podejście do klienta. Ceny porównywalne do innych sklepów. Obsługa przemiła- nie tylko męska ;)
Mirro pisze:Fajny korzeń w jednym z akwariów leżał.
Nie wiem, który wpadł Ci w oko, ale ja widziałam jeden na sprzedaż- śliczny!
I czadowa świnka morska była! Gdybym nie była kociarą- już by była moja.
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

Mamy w tym sklepie jakiś rabacik? :)
Dżoena pisze:Gdybym nie była kociarą- już by była moja.
Mam 3 koty i nie widzę negatywnego skutku świnki morskiej na nie :D Czasem się z nią podroczą ale bez rozlewu krwi. :lol:
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

OKO pisze:Mamy w tym sklepie jakiś rabacik? :)
Jeszcze nie. Ale wszystko jest na dobrej drodze :) Swoje karty rabatowe sklep wprowadzi w niedługim czasie- a co do rabatów dla forumowiczów- będziemy jeszcze rozmawiać
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Dżoena pisze: czadowa świnka morska była! Gdybym nie była kociarą- już by była moja.
o kochana, nie Twoja, nie Twoja, ja ją wypatrzyłam !!! Rewelacyjna ślicznotka i to piszę ja która jakoś świnek nie lubi :D
Sklep bardzo przyjemny, miło się dyskutowało z obsługą sklepu, wszystko ładnie, przejrzyście poukładane, napewno znowu tam zajrzę :D
Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, 16:43 przez b@ndziork@, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
MikiMM
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2010, 16:17
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Głogów Małopolski
Płeć:

Post autor: MikiMM »

Na którym poziomie jest ten Leopardus ? Proszę o jakieś wskazówki tak żebym nie błądził po całej galerii.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7057
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

na samym dole, to jest chyba -1
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”