Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Akwarystyczny w REALU

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

[Rzeszów] Zoologiczny w Real ul. Witosa

Post autor: justfilied233 »

Byliści widzieliście powiedzcie co myslicie. Ja od razu powiem ładnie urzadzone wybór rybek nawet nawet niestety ceny nie za niskie i rażąca rzecz bojownik w kubku w którym jest 2,5cm wysokości wody a on sam ma 2,4cm no ja kto zobaczyłem to chciałem wyciągnąc go z tego kubka i wpuścić do pierwszego lepszego akwa w tym sklepie.
(wymiary dla zobrazowania warunków)

P.S nie pamiętam nazwy sklepu
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010, 20:36 przez justfilied233, łącznie zmieniany 1 raz.
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: dood94 »

Heh, co do sklepu to tak. Ceny to się różnią dużo aż za dużo od innych. Ostatnio kupiłem karmę Mini Wafers MIX 4,50 za op. + 1 gratis. A co do reszty to ceny za duże i ja tam na razie nie kupię nic żywego chociaż mam 5% rabatu na wszystko :zdegustowany:
justfilied233 pisze:P.S nie pamiętam nazwy sklepu
Sklep nazywa się Świat Zwierząt
P.S. Słyszałem że psy w akwariach trzymali, prawda to?? :zdziwko:
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

Z tymi pasmi to prawda, sprawa była w gazecie i chyba nawet nie znali ich pochodzenia heh A sklep jak dla mnie to taki marny raczej nic bym w nim nie kupił.

P.S. podpisy rybek też mają extra w akwa z paletkami pisze PALETKA DUZA 120zł PALETKA MAŁA 60 zł ale co to za odmiana to już nic.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ale plus za aktualne podpisy nad akwarium karteczka i wszystko pisze. a jaka fachowa pomoc babka gada z klientem oparta o akwa z rybkami całąręką na samym środku myśle tylko kidy pęknie albo coś podobnego się stanie
Tylko żywe zioło :D
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

TRAGEDIA!! :cry: Ceny z kosmosu, w akwariach parę razy widziałem po kilka zdechłych ryb :? I z tymi psami... widziałem :shock: szkoda tych zwierząt.
Paweł
Posty: 14
Rejestracja: 20 paź 2009, 10:21
Imię: Paweł
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Paweł »

Byłem tam tylko dwa razy tej babce przeszkadzało to że papugi coś tam śpiewały a z psami nie widziałem

[ Dodano: 2009-09-19, 11:39 ]
z bojownikami to prawda
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

W tym sklepie jakiś czas temu zmienił się właściciel i trochę inaczej wszystko wygląda, ale mimo wszystko okazjonalnie do tego sklepu zaglądnę dy jestem na zakupach w realu, bez rewelacji...
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

A o co chodzi z tymi psami, czytałem poprzednie posty ale nie kapuje.
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

Chodzi o to, że kilka psów, rasowych (drogich) było trzymane w akwarium wielkości tych co trzymają króliki ;)
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

:shock: yyyy... to dręczenie zwierząt...
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

A "najlepsze" w tym wszystkim jest to, że sklepy zoo mają zakaz sprzedaży psów (jeżeli są z polskich hodowli).
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Zdaje się że to nie było do końca tak, o ie wie psiaki były trzymane w małym kojcu, abo jak kto woli w klatce, w sumie nie byłoby to jakieś straszne choć się z tym nie zgadzam gdyby nie fakt że do reala niewolno wprowadzać zwierząt, no i pewnego razu pewna pani chciała wejść do sklepu z małym pieskiem i została wyproszona przez ochronę no bo to jest sklep z art. spożywczymi wiec psom wstęp wzbroniony, i pewnie byłby koniec gdyby ta pani nie była dziennikarką.... no bo skoro inne psy są w sklepie to dlaczego nie ten jej....
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

[Rzeszów] Zoologiczny w Real ul. Witosa

Post autor: justfilied233 »

Temat oczyściłem z "pomyłkowych wpisów" dotyczących innego sklepu - zulix

a tak ode mnie to ceny wysokie samo szkło 30l około 50-60zł plus to to że ładnie na karteczkach nazwy ryb i ceny a minus to trzymanie tych nieszczęsnych pielęgnic papuzich w akwa iluś tam kątnym ono nie ma więcej jak 40 litrów i oczywiście bojowniki w kubeczkach z 1/5 wody masakra.
Ostatnio zmieniony 11 lis 2009, 15:07 przez justfilied233, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kowal2012
Posty: 76
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:24
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 63l, 25l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: kowal2012 »

ceny jak w zoologicznym w hipermarkecie czyli wysokie, mało miejsca i trzymają bojowniki w kubeczkach ;/ (chyba ze cos sie zmieniło bo nie byłem tam od jakiegoś czasu)
Awatar użytkownika
truteen
Posty: 315
Rejestracja: 16 lis 2009, 23:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Już Zaczernie
Akwarium: 112 reaktywacja
Płeć:
Wiek: 42

Post autor: truteen »

masakra to też kule i te pytania "nowych" amatorów co będzie żyło bez filtra, bez grzałki, bez podmian wody,..... bez... bez najlepiej wypchać albo plastikową chińską... włożyć
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”