Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Dębica) stoisko zoologiczne w RCMB

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

[Dębica) stoisko zoologiczne w RCMB

Post autor: boggi »

Zakładam temat na prośbę kolegi JaRRoT
Resztę to już kolega kolega dopisze :)

Z racji tego , że kolega nie ma uprawnień do pisania w tym dziale - wklejam jego tekst :)

Witam Wszystkich

Dziś udałem się do sklepu po oczywiście materiały budowlane i pomyślałem iż odwiedzę część zoologiczną :) a tu taka niespodzianka, akwaria zalane wodą a w nich rybki, roślinki w sprzedaży. Nie wiem czy to tylko w Dębicy czy w całej sieci sklepów RCMB wprowadzili od ok 2 tygodni sprzedaż żywych zwierzątek :)
A wiec rybek dość sporo w około 15 zbiornikach wiadomo gatunki tylko znane i lubiane roślinność również niezły wybór jak na taki market co do obsługi to nie będę się wypowiadał bo to woła o pomstę do Nieba.(wiem uczą się )
Co do cen to myślę ze są atrakcyjne np Neon Inesa w cenie ok 1,59zł/szt , roślinki w dwóch kategoriach cenowych ok 7 zł i 15 zł więc każdy coś dla siebie znajdzie wybór dość spory.
W sumie jest to jakaś alternatywa dla sklepów zoologicznych,

Chętnych zapraszam do odwiedzin :

MAJSTER Dębica
ul. Rzeszowska 151
39-200 Dębica
Awatar użytkownika
piter1991
Posty: 159
Rejestracja: 08 mar 2010, 17:22
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: piter1991 »

trzeba będzie jutro zaglądnąć :lol:
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Też planuję być tak około 8 : 40 :)
Awatar użytkownika
piter1991
Posty: 159
Rejestracja: 08 mar 2010, 17:22
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: piter1991 »

o 8:40 to będę jeszcze spał :D
matwiel
Posty: 17
Rejestracja: 14 paź 2012, 13:16
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Brzeźnica
Płeć:

Post autor: matwiel »

Na mnie część akwarystyczna w Majstrze również zrobiła pozytywne wrażenie: czysto, schludnie i niedrogo
Awatar użytkownika
piter1991
Posty: 159
Rejestracja: 08 mar 2010, 17:22
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: piter1991 »

ceny ryb najtańsze w Dębicy, ryb trochę mało, akwaria czyste , trupów brak, jedyne co mnie odrzuciło to gruby kilku centymetrowej granulacji biały żwir o ile można go nazwać żwirem
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

Jeśli chodzi o RCMB nie ważne jaki oddział pracownicy nie mają nic do gadania nawet jeśli się znają lub mają rację. Wszystkim rządzi prezes i to on mówi jaki żwirek ma być w akwarium, jaka temperatura, jakie rybki - jeśli jest jakiś za mało to należy zmieszać z tymi których jest więcej niezależnie co to za ryba. Jest to człowiek dość.... - zresztą nie ważne... W każdym razie decyzje odnośnie zoologi zapadają na samej górze bez prawa negowania, natomiast próba wytłumaczenia prezesowi że jest w ogromnym błędzie i jego wiedza jest dość mocno ograniczona kończy się mocną dezaprobatą ze strony wszystkich rządzących a niejednokrotnie przesunięciem "cwaniaka" na inny dział lub zwolnieniem.
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
ksywa
Posty: 51
Rejestracja: 25 maja 2013, 22:04
Imię: Damian
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 550, 240, 70
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: ksywa »

Witam chcę się wypowiedzieć o tym dziale zoologii.

zalety:
-najtaniej w Dębicy ( ryby, pokarmy, sprzęt,pokarm mrożony, chemia akwarystyczna)

Wady:
-brak profesjonalnej obsługi (ale to przecież budowlanka, więc czego można oczekiwać
-mały asortyment
-neon inesa na początku kosztował 1,29zł, tydzień poźnije 1,59zł, obecnie 1,99zł + ospa, więc ceny systematycznie w górę, co nei zmienia fakty że ryby są tam najtańsze w okolicy.
-pracownicy nie są profesjonalistami, za co nie można ich winić, mają tylko złapać rybkę i raczej więcej bym nie oczekiwał,
-nie dadzą porady odnośnie choroby, nawożenia roślin, karmienia, leczenia itp.

Własne odczucia:
-lubię tam chodzić bo jest wszystko to co potrzebuję do mojego akwarium, sam mam sporą wiedzę więc to co powie sprzedawca nie ma dla mnie znaczenia i sam dokonuję wyboru.
! Uważam, że to dobra alternatywa dla miejscowych sklepów zoologicznych!

!!! Proszę moderatora o wstawienie wątku o sklepie zoologicznym "Baracuda" w pasażu "Czerwona torebka" w Dębicy. Mam do powiedzenia o właścicielu dużo nieprzyjemnych rzeczy. Zresztą na pewno nie tylko ja zostałem w sposób przez niego potraktowany z sposób niebywale chamski !!!
Awatar użytkownika
kuba4410
Posty: 666
Rejestracja: 06 kwie 2013, 17:24
Imię: Kuba
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Akwarium: [63] Gupiki i Galaxy
Płeć:

Post autor: kuba4410 »

Po co moderator ma zakładać temat? Ty też przecież możesz to zrobić ;)
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

ksywa pisze:!!! Proszę moderatora o wstawienie wątku o sklepie zoologicznym "Baracuda" w pasażu "Czerwona torebka" w Dębicy. Mam do powiedzenia o właścicielu dużo nieprzyjemnych rzeczy. Zresztą na pewno nie tylko ja zostałem w sposób przez niego potraktowany z sposób niebywale chamski !!!
Sam możesz temat założyć, przypominam jednak , że celem zakładania tematu nie jest linczowanie właścicieli .
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

ksywa pisze:Mam do powiedzenia o właścicielu dużo nieprzyjemnych rzeczy. Zresztą na pewno nie tylko ja zostałem w sposób przez niego potraktowany z sposób niebywale chamski !!!
boggi pisze:celem zakładania tematu nie jest linczowanie właścicieli .
Jeżeli będzie to wyważone to temat pozostanie. Inaczej zostanie wymoderowany a nawet usunięty. Regulamin forum mówi o kulturze więc prosimy o zachowanie odpowiedniego poziomu dyskusji i przedstawienie wyłącznie swoich opinii (niekoniecznie dobrych) w godnej formie.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
marcu186
Posty: 206
Rejestracja: 14 gru 2011, 21:40
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Tuszyma
Akwarium: 576l,128l,25l
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: marcu186 »

Dzisiaj byłem w Majstrze i podszedłem na stoisko zoologiczne.

Ceny bardzo miłe dla oka jednak ceny powoli pną do góry.

Całą moją obsadę kupowałem w tym właśnie sklepie, sam łąpałem rybki mogę powiedzieć że tylko jedna padła. Z rozmowy przy zakupie ryb dowiedziałem się że Pani która ,,chciała,, mi łąpać ryby pracuje w dziale ogrodniczym więc póki co nie mają dużej wiedzy akwarystycznej/zoologicznej ale obsługa bardzo miła nikt nie powinien mieć zastrzeżeń mam tylko nadzieje że przezemnie Pani nie dostałą nagany od kierownika kóry jak zobaczył zę ja łapie ryby dziwnie się popatrzł na nią.
Na samym początkiu gady nie maiały odpowiednich żarówek(UVB Grzewczych) dziś zauważyłem delikatną poprawę. Także wszystko idzie w dobrym kierunku i życzę powodzenia:):)Oby się im udało. Póki co mniejszych cen nie znalazłem w żadnym zoologu.
pzodrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”