Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rudna Mała k. Rzeszowa] Kwarcsystem, Rudna Mała 47

żwirki płukane i bawione

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

[Rudna Mała k. Rzeszowa] Kwarcsystem, Rudna Mała 47

Post autor: zulix »

W okolicach Rzeszowa (Rudna Mała): http://www.kwarcsystem.pl/dzial/kwarcsystem/pol. Chwalili firmę m.in. na "akwarystyce". Zapewne sporo firm z allegro zaopatruje się u nich i rozsprzedaje dalej.
Żwirki barwione robione są na zamówienie. Najmniejsza ilość do zakupu to worek 25 kg. Ostatnio "u sąsiadów" pisano, że mają tani żwir bazaltowy 1-3 mm.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2009, 8:54 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
pete75
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:31
Imię: Tomek
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: pete75 »

Powiedziałbym nawet, że bardzo tani worek 25kg niecałe 11 zł, jeśli ktoś potrzebuje większą ilość to naprawdę się opłaca podjechać
Ostatnio zmieniony 19 paź 2009, 20:58 przez pete75, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Panowie, zdaje się, że kilku z Was zakupiło ten drobny bazalt, może napisalibyście co nieco o nim? pyli? ostre krawędzie? ile go zużyliście i do jakiego litrażu?
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
texel
Posty: 361
Rejestracja: 19 paź 2009, 21:41
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100 + 60
Płeć:

Post autor: texel »

worek 25 kg ma objętość typową dla innych produktów budowlanych (cement, zaprawa, klej) czyli wymiary ok. 50x30x12 cm, trzeba go przepłukać, ale i tak filtr musi go 24 h przerobić żeby woda była klarowna, jest to bazalt kruszony, krawędzie nie są zbyt ostre, ale na pewno nie tępe, gradacja 1-3 mm, więc rybki się o niego nie porysują :) , ramirezki są w stanie bezproblemowo zrobić w nim dołek pod ikrę
Obrazek

Panie Boże, o niewiele cię proszę, ale chciałbym, żeby wszystko, co mi dasz, było najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

pete75 pisze:Powiedziałbym nawet, że bardzo tani worek 25kg niecałe 11 zł, jeśli ktoś potrzebuje większą ilość to naprawdę się opłaca podjechać
hmm, wysłałem dzisiaj brata na zakupy... i krzyknęli 36zł za worek 25kg czarnego bazaltu 1-3mm
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Możliwe że się pokapowali że to ludziska od akwarystyki kupują :) Bo chyba tak z niczego by ceny o 100 % nie podnieśli
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

No to pięknie, dałem worek potrzebującemu, zgarnąłem dychę a teraz będę musiał płacić 3 razy tyle.
"Jak masz miękkie serce to miej twardą d..ę".
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Ja byłem z Crustą w środę i był po 12 z haczkiem.
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

będę jeszcze w poniedziałek żeby się upewnić
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

Artur___ pisze:hmm, wysłałem dzisiaj brata na zakupy... i krzyknęli 36zł za worek 25kg czarnego bazaltu 1-3mm
W rozmowie z osobą która tam pracuje słyszałem że bazalt muszą sami pakować z opakowania zbiorczego (żwirki kwarcowe są w opakowaniach 25kg) więc pewnie i dlatego podnieśli cenę aby nie męczyć magazynierów pakowaniem co kilka dni 50kg itd...

Zawsze można zebrać się w kilka osób zrobić większe zamówienie i negocjować cenę ;)
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

kwadratos, a co im szkodzi zapakować od razu 200 worków? Jak ja brałem worek z jednej strony był ciemniejszy i zapytałem gościa czy się nie podrze, bo jest zamoczony - odpowiedział że jest ciemniejszy od leżenia (czy jakoś tak) więc trochę się nie zgodzę z twoim info. Najtaniej wyjdzie do nich przedzwonić i zapytać o cenę.
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

Zaku, Kwarcsystem jest sporą firmą i na takich 100kg tygodniowo nie mają znacznego zysku a robić trzeba a i na magazynie miejsce trzeba by znaleźć specjalnie na takie worki... Miałeś zapakowany w takie oryginalny worek ? czy zaklejany taśmą.
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

jak by mieli problem tylko z pakowaniem, to zawsze można ze sobą wziąć wiaderko i łopatę ;)
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Obrazek

Wzięliśmy z Zaku 3 worki po 25kg po 1,5 worka na głowę, jakby coś i zostało to się Artur___, z tobą podzielę, płaciliśmy tak jak napisał Zaku 12,2zł za worek

No i jak widać jest to oryginalne opakowanie tzn nie jest klejone jakaś taśmą
Skubi
Posty: 706
Rejestracja: 16 lis 2009, 13:38
Imię: Kuba
Lokalizacja: Łańcut / Rzeszów
Akwarium: 18, 25, 200
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Skubi »

Ja też chętnie kupię wór 25kg po starej cenie, jak coś to dopisać mnie do listy zbiorowego zamówienia czy na jakieś pozostałości... :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”