Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Brzozów] Akwarystyka Majster

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kfjat26
Posty: 580
Rejestracja: 11 cze 2010, 10:24
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Humniska
Płeć:
Wiek: 46

[Brzozów] Akwarystyka Majster

Post autor: kfjat26 »

Witam

Z ciekawości zaglądnąłem do lokalnego oddziału Majstra. Tutaj również stoi dość rozbudowana witryna akwarystyczna. Dodatkowo szeroka gama produktów zoologicznych.
Na szybko mogę powiedzieć iż kondycyjnie zwierzaki w dobrym stanie, zbiorniki czyste zadbane. Czas pokaże jak to się rozwinie.

Pozdrawiam
Kiedy jestem w parku i widzę imiona kochanków wyryte na drzewach wcale nie uważam tego za romantyczne... Po prostu dziwi mnie jak wiele osób przychodzi na romantyczne spotkania z nożem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aneta
Posty: 684
Rejestracja: 04 sty 2012, 17:55
Imię: Aneta
Lokalizacja: Brzozów
Akwarium: 63l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Aneta »

Moja ciotka tam nawet pracuje ;)

Rybki dobre kondycyjnie... ale żebyś ty wiedział ile oni tam różnych środków leją do wody, żeby to tak było :P Ciotka się śmieje, że Mendelejew przy nich wymięka :P Mają okropną wodę tam, właśnie jutro ma mi dać do badania. Strasznie twarda, a wcześniej to im stwory tak padały, że szok.

Ale w tej chwili się już ustabilizowało z tego co wiem.
Pozdrawiam,
Aneta
Awatar użytkownika
kfjat26
Posty: 580
Rejestracja: 11 cze 2010, 10:24
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Humniska
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: kfjat26 »

Widocznie przyuważyłem w momencie stabilizacji. Rzadko tam zaglądam.
Kiedy jestem w parku i widzę imiona kochanków wyryte na drzewach wcale nie uważam tego za romantyczne... Po prostu dziwi mnie jak wiele osób przychodzi na romantyczne spotkania z nożem.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”