Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] EBR-LIGHT, Rzeszów, Towarowa 12

oświetlenie i komponenty do oświetlenia

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Pasiasty20
Posty: 115
Rejestracja: 07 lut 2011, 22:14
Imię: Tomek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 300L roslinne
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Pasiasty20 »

Są różni klienci i sprzedawcy.
Bardzo często napotykam osoby czy to w sklepach czy w urzędach skorych do pomocy ale czasem zdarzają się tacy którzy sprzedają jakby za karę.
W tesco po prawej jest sklep z ciuchami i bytami (nike, adidas itp.) sprzedaje tam z 5 młodych osób.
Zawsze miło rozmawiają aż głupio im przerywać i prosić o pomoc, sami nie podejdą ;p
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Ciekawa rozmowa się wywiązała... :)
Ja od siebie dodam jedynie 2 zdania:

1. Byłem tam 2 razy, nic nie kupiłem i więcej tam pewnie nie zawitam. :)

2. Spróbowałem mieć delikatnie inne zdanie niż sprzedawca (czyt. nie dałem sobie wcisnąć zachwalanego przez niego innego produktu, niż chciałem kupić) i chciałem kupić dokładnie sprecyzowane 3 świetlówki, które były w ofercie - skończyło się na tym, że "wycofałem się" ze sklepu bez niczego...a szkoda... :( (chciałem świetlówki za 80zł, a Pan usiłował mnie "przekonać" na kupno całej lampy, o dużo większej mocy za ponad 170zł - tyle to bym nawet nie miał)

Już nie wspominam o słownictwie i sposobie mówienia, jak się zorientował, że jestem zdecydowany na konkretny zakup i że jestem akwarystą...może Pan miał własnie ten zły dzień... :P

Owszem są i "typowi klienci - PANOWIE WIELCY", ale i sprzedawca czasem skutecznie umie odstraszyć i zniechęcić. :/ :(
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

Byłem tam dzisiaj po statecznik elektroniczny 2x24-39W T5 który kosztował mnie 57zl.
Pan który tam sprzedaje dosyć groźnie wygląda, ale nie gryzie. Można się z nim dogadać. Na pewno jeszcze zaglądnę do tego sklepu. 8)
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

ktoś może był ostatnio ?? jak z cenami ??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”