Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Majster w Rzeszowie

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dawo
Administracja
Posty: 2265
Rejestracja: 20 lis 2014, 21:06
Imię: Dariusz
Lokalizacja: Zaczernie
Akwarium: 240L, 81L, 68L, 63L
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: dawo »

Jak byłem tydzień temu to potwierdzam trup na tropie szkoda gadać, takie możliwości jeśli chodzi o przestrzeń a tu porażka
PanG
Mecenas
Posty: 88
Rejestracja: 30 cze 2011, 16:54
Imię: Przemek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: PanG »

Kupiłem ryby a teraz kurację robię bo dziadostwo przyniosłem.
Marekt16
Mecenas
Posty: 298
Rejestracja: 06 paź 2012, 20:22
Imię: Marek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 162L i 20L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Marekt16 »

Nie wiem jak tam w Majstrze w Rzeszowie ale w Lubaczowie ostatnio była promocja na wszystkie neonki po 0,99 także trochę sztuk kupiłem i muszę powiedzieć, że ogólnie z rybkami tam nie jest źle, choć na obsługę to sporo się trzeba naczekać :)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Jak byłem tydzień temu w Rzeszowie w Majstrze to w książeczce reklamowej były promocyjne ceny niektórych ryb. Miałem nawet przepisać co i jak, ale zapomniałem a teraz już jest pewnie nowa książeczka. Pewnie była ta sama promocja co w całej sieci.
Pytałem o zaworek precyzyjny do CO2 ale nie prowadzą w ogóle (być może "jeszcze") wyposażenia CO2.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Drakkar
Posty: 83
Rejestracja: 15 wrz 2013, 10:46
Imię: Krzych
Lokalizacja: Nowa Dęba
Akwarium: 250 + 60l sump
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Drakkar »

Wie ktoś co maja w ofercie z morskich stworzen? Probuje namierzyć na necie jakas liste ale z marnym skutkiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
cyroniok
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2011, 1:28
Imię: tomi
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: cyroniok »

ja piernicze dziś byłem takiego zoologa w Pl jeszcze nie widziałem mega
https://www.youtube.com/watch?v=A6DLgT8nwe4
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

No ładnie się odnowili tak po Hamerykańsku :P
Obrazek
Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

No i się zawiodłem.

Byłem upolować coś ciekawego do morszczaka. Za każdym razem jak się tam pojawiam wszystkie akwaria wygaszone żaden odpieniacz nie chodzi bo przecież było by słychać, nigdzie nie ma cenówek na jednym znalazłem pomiętą kartkę na błazenki po 39zł.

Akwaria w stanie fatalnym, plagi na masę, apitasia, byropsis, zielone łąki i umierające korale, ryby pływają przy samej powierzchni i nie wyglądają jakby miały długo popływać.

Chciałem podratować 2 błazny i skałkę z ledwo żyjącymi grzybkami z ciemnego akwa to usłyszałem, że decyzją marketingu można je zakupić tylko razem z całym zestawem. Marketing chyba nie wie, że niedługo nie będzie co kupować nie mówiąc o tym, że takiej żywej skały jak tam jest to chyba nikt o zdrowym umyśle nie włoży do akwarium.

Bardzo duży minus, zwłaszcza, że obok wielkie akwaria słodkowodne prezentują się naprawdę fajnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

k0k0z, nie wiem czy widziałeś na samym początku było duże morskie akwarium z tych wystawowych ale zaraz glon i po 2 miesiącach zrobili tam chyba malawi.. Moim zdaniem ktoś im te akwaria założył a potem zatrudnieni ludzie mieli się tym zajmować ale oni chyba nie są zbyt doświadczeni i wygląda to jak wygląda. Słodkie się trzymają ale z morskimi sobie nie poradzili.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Niektóre z tych dużych zbiorników również można by było inaczej, lepiej urządzić. Przede wszystkim to największe akwarium w którym pływa masa małych rybek wymieszanych jak groch z kapustą a duże rybska jak płaszczki, arovana, pielęgnice pawiookie gnieżdżą się w zbyt małych dla nich akwariach.
Moim zdaniem powinien ktoś tam pomyśleć i poprzerzucać te ryby w tym największym zostawić tylko te duże zbrojniki i dorzucić pielęgnice (najlepiej wyglądało by stadko pielęgnic jednego gatunku np. pawiookich, bo też widzę jest na wpuszczane jak leci) płaszczki i arowanę i będzie Amazonia jak się patrzy. Klimacik oczywiście surowy drobny piasek na dno korzenie niezbyt mocne światło.

Generalnie malawi ok, te akwaria obok malawi jedno chyba z tęczankami i drugie z korzeniami ok, ale płaszczki na żwirku zamiast drobnym piasku i pielęgnice porażka i jeszcze te tła zajmujące 1/3 zbiornika
Awatar użytkownika
Damian23111
Posty: 1476
Rejestracja: 13 lut 2010, 21:45
Imię: Damian
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Akwarium: 600
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: Damian23111 »

MariooT, tam gdzie pływa arowana jest jeszcze większa ryba ale nie wiem co to jest bo widziałem tylko kawałek i często schowana jest za tym tłem. A największe akwarium... nie wiem na co tam patrzeć nigdy:)
Awatar użytkownika
duda
Mecenas
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 17:53
Imię: Maciek
Lokalizacja: Jawornik Niebylecki
Płeć:
Wiek: 56

Post autor: duda »

Uważam że Majster pobił rekord świata-
zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wielkość i "litraż".
Mianowicie jakiś tydzień temu nie mieli gupików
:roll: :roll: :roll:
Zaraziłem się robalami...
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Ja widziałem głowę tej tajemniczej dużej ryby to jakaś masta.
Nie będę obgadywał personelu bo nie wiem co i jak u nich, może być też/wyłącznie winny zarząd ale z tego co mi się wydaje pracuje ich tam za mało i nie ogarniają całości. Szkoda bo sklep ma potencjał.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

wisłok pisze:z tego co mi się wydaje pracuje ich tam za mało i nie ogarniają całości
Też mi się tak wydaje. Mimo szczerych chęci mogą nie dawać rady. Niestety przelicznik liczby pracowników na regał w zoologu pewnie będzie większy niż w budowlance :(
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Tym bardziej powinni pomyśleć o racjonalnym rozłożeniu ryb w zbiornikach wystawowych. Nie wiem czy mają tam system stałej podmiany, ale ten baniak z pielęgnicami wymaga bardzo częstych podmian co generuje niepotrzebną pracę w przypadku zaniedbania zaczną się choroby.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”