Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Majster w Rzeszowie

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
faith
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2014, 17:42
Imię: Ewelina
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: faith »

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to otwarcie sklepu planowane jest na najbliższą sobotę, tj. 14.03. Ponoć nie będzie w pełni inwentarzu żywego, ale o jaki dokładnie chodzi nie pytałam.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

No i nie polewali :( ... nawozami.
Według mnie rezygnacja z "wnęk i pokoików" dużo dała. Teraz jest 1 hala, przejrzysty układ, logicznie poukładane to co jest (poprzednio czasem trudno było coś znaleźć).
Według mnie duży plus. Na razie jest luz. Dość łatwo przemieszczać się teraz pomiędzy regałami z wózkami czy na wózku.

Obecnie towaru jest tak z 60% półek ale cały czas jest on układany więc pewnie choćby wieczorem będzie go więcej niż teraz. Przylepiane są też sukcesywnie ceny. Towaru jest po trochę z każdej dziedziny więc żaden dział nie jest do końca ustawiony. Ze zwierząt to są już w widocznej ilości gryzące i dziobiące. Pytałem o rybki - tak do 2 tygodni mają się już zacząć pojawiać. Myślę, że pełną krasę sklep pokaże tak w ciągu miesiąca.

Obsługa z którą miałem okazję zamienić po kilka zdań bardzo miła i uczynna (zostałem np. podprowadzony pod czytnik cen bo z racji że nie wszystko jeszcze jest ometkowane musiałem inaczej znaleźć cenę).

Aby nie iść na darmo kupiłem 2 łopaty na wiosenne wykopki :) Wydaje mi się, że kupiłem w miarę tanio ale nie mam porównania - nie kupowałem ostatnio nic takiego.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
bleki
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2013, 20:13
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów - Rudna Mała
Akwarium: 375
Płeć:
Wiek: 41
Kontakt:

Post autor: bleki »

Byłem wczoraj
Woda do baniaków jeszcze nie nalana. Patrząc na ich rozmiary to chwile zejdzie ją do nich nalać :lol:
Według mnie to będzie chyba największy sklep w Rzeszy. Zresztą pożyjemy, zobaczymy.
POZDRAWIAM
Wojtek
www.m-72.pl
Awatar użytkownika
Atio
Posty: 511
Rejestracja: 19 kwie 2011, 19:59
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Kielanówka
Akwarium: 64L
Płeć:
Wiek: 45

Post autor: Atio »

Ja byłem w niedzielę i robi wrażenie. Będzie ogromne akwarium wystawowe filtrowane dwoma ogromnymi sumpami. Co mnie zaciekawiło sumpy są połączone między sobą. Moim zdaniem jeden z największych w Rzeszowie sklepów zoologicznych. Mają duży asortyment. Na tyłach sklepu widziałem jak moczyły się ogromne korzenie. Na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie, zwłaszcza, że fajnym pomysłem jest połączenie go z ogrodniczym.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Sądzę, że jak zaleją wszystkie akwaria wystawowe to będzie robiło wrażenie. Szczególnie to na 5000 litrów. Co do otwarcia to tak troszkę na dziko to wyglądało byłem oczywiście w sobotę, ale na większość towaru nie było jeszcze cen i w zasadzie nie wiadomo co było na promocji z tytułu otwarcia a co nie. Dzisiaj się złożyło, że byłem rano w okolicach więc wstąpiłem i okazało się, że na kompletach juwela (ful zestaw z szafką) pojawiły się ceny rio 120 - 690zł, rio 180 - 809zł, trigon 190 - około 1200zł. Oczywiście 180tke zarezerwowałem i po pracy pojechałem odebrać. Ceny na zbiornikach już prawie 2Xwyższe koniec promocji otwarcia :). Ja z tytułu rezerwacji zapłaciłem jeszcze niższą cenę to się nazwa mieć farta.
Awatar użytkownika
LaJon
Posty: 390
Rejestracja: 22 paź 2010, 9:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l, 30l
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: LaJon »

woda w akwariach już krąży, ale rybków brak ;)
Chodź! Pokażę Ci gdzie leżą smaczne liście...
Awatar użytkownika
maxio69
Mecenas
Posty: 922
Rejestracja: 04 sie 2013, 22:11
Imię: Piotr
Lokalizacja: Przeworsk/Mirocin
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: maxio69 »

Byłem dzisiaj powiem szczerze, że akwaria robią wrażenie w tych mniejszych już woda filtruje.
To jedno mega duże akwa no no :D ciekawe co tam będzie pływać.
Tych mniejszych akw. też sporo to i pewnie będzie wybór :)
celebro85
Mecenas
Posty: 236
Rejestracja: 20 paź 2013, 6:42
Imię: Paweł
Lokalizacja: Kielanówka
Akwarium: 126/90/Malawi/Roślin
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: celebro85 »

W tym 5200 litrowym zbiorniku pływać mają stada altumów i ogólnie amazonka ma być :)
celebro85
Mecenas
Posty: 236
Rejestracja: 20 paź 2013, 6:42
Imię: Paweł
Lokalizacja: Kielanówka
Akwarium: 126/90/Malawi/Roślin
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: celebro85 »

Byłam tam dziś - rozpierdzel jak się patrzy, Pani z obsługi ogarnia co może wszystko każą im przestawiać itp. Dobre strony można już kupić dużo rzeczy , dziś na półki idzie eheim.
Kupiłem korzeń w stylu japan za 34,99zł/kg - to bez przesady chyba najlepsza cena jaką ostatnio widziałem.
Podobno już po świętach ma być dostawa żywego inwentarzu więc czekać trzeba .... :)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Byłem przed chwilą. Łopat tym razem nie kupiłem.

Widać znaczący postęp i wszystko idzie w zaplanowanym kierunku i chociaż jeszcze nie ma wszystkiego z produktów na sprzedaż, brak wielu karteczek z cenami (prośba o sprawdzanie na czytnikach), brak stworzeń wodnych to robi wrażenie. Półki z wyrobami firmowymi wypełnione już w znacznej mierze.
Bardzo ładnie zrobione terraria (choć jeszcze nie wszystkie) i gady też już są. Ptaków i gryzoni już dużo. Akwaria na sprzedajną zwierzynę w większości zalane. W jednym z akwariów pojawiły się błazenki. Duże "wizytowe" akwaria jeszcze puste.
Obsługa cały czas pracuje, układa, dostosowuje... tak więc na pewno doczekamy się że będzie perfect. Nie da się ukryć, że rozmach sklepu robi wrażenie i na pewno nieco przetasuje podkarpacki rynek zwierząt. Miejmy nadzieję, że z zyskiem dla większości.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
dexa
Posty: 204
Rejestracja: 19 lut 2012, 20:06
Imię: Jacek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 l 150x50x50
Płeć:
Wiek: 51
Kontakt:

Post autor: dexa »

nie wiem czy można ale musiałem bo robi wrażenie

Obrazek

Obrazek
wiolag80
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2015, 14:01
Imię: Wioletta
Lokalizacja: Strzyżów
Akwarium: krewetkaria
Płeć:

Post autor: wiolag80 »

Czy można tam już zakupić markowe pokarmy np dla krewetek?
Lubię krewetki :)
jumponion
Posty: 26
Rejestracja: 20 lut 2015, 16:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Brzóza Królewska
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: jumponion »

Przy jakiej ulicy jest ten Majster?
daman0629
Posty: 102
Rejestracja: 05 lut 2013, 13:44
Imię: Damian
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: daman0629 »

Rzeszów, ul. Przemysłowa 3.
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

wiolag80 pisze:Czy można tam już zakupić markowe pokarmy np dla krewetek?
Są raczej te ogólnodostępne. Jeśli chodzi o towar to dużo półek jest jeszcze pustych nie wykluczone, ze się coś pojawi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”