Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Majster w Rzeszowie

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

Byłem wczoraj i dla mnie to jest tragedia co ludzie wyprawiają w tym sklepie ;D Robią z tego miejsca jakieś "zoo" do której można wejść i zwiedzić za darmo przy okazji zrobić sobie zdjęcia ... Moim zdaniem powinno to być zabronione. Ogólnie sklep spoko gdyby nim zajęli się pracownicy a nie tzw. "góra" która im narzuca co i gdzie ma pływać. O wiele lepiej wyglądały by te akwaria. Teraz są takie sztuczne, no ale cóż poradzić.

Ogólnie sklep jak najbardziej na plus. Dużo sprzętu i innych bajerów. Czekam na ostatnią dostawę bo coś opózniła się
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Pumba pisze:...tragedia co ludzie wyprawiają w tym sklepie ;D Robią z tego miejsca jakieś "zoo" do której można wejść i zwiedzić za darmo przy okazji zrobić sobie zdjęcia ...
Tak czy siak brakuje w Rzeszowie czegoś takiego jak zoo czy klub akwarystyczny w których ludzie mogliby sobie popatrzeć (może twoje pokolenie się doczeka :)) a tak sklep może mimo wszystko rozpropagować modę na zwierzaki (poza psem i kotem) w domu. Idzie taki kupić palmę na daczę a tu widzi duże akwarium no i sobie myśli, że "będzie mu pasować do firanek...".
Pumba pisze:Moim zdaniem powinno to być zabronione.
Myślę, że dopóki nie będzie to wprowadzało bardzo dużego zamieszania to nie jest to czymś nagannym. Wręcz uważam, że jakby ochrona zabraniała to sporo osób mogłoby się zniechęcić.
Według mnie:
Pumba pisze: sklep jak najbardziej na plus
P.S. Wszystkie ryby, które kupiłem tydzień temu żyją i rosną.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

Pumba, chyba o to chodzilo zeby ludzi przyciagnac do sklepu. Akwaria sa atrakcja to i ludzie sobie zdjecia pykaja. :mrgreen: Nie ma co hejtowac. Chociaz ja bym tam wiekszego morszczaka postawil :D
tomko34
Posty: 49
Rejestracja: 30 sty 2012, 18:48
Imię: Tomek
Lokalizacja: k.Rzeszowa
Płeć:
Wiek: 53

Post autor: tomko34 »

Dominik,a napisz co fajnego tam kupiłeś?czy byłeś tylko pooglądać,i ci inni ludzie Tobie przeszkadzali,którzy kupują na innych stoiskach duperele(Ty o tym nie wiesz),przy okazji oglądają zwierzątka,trochę zrozumienia.
Awatar użytkownika
suplement
Mecenas
Posty: 260
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:34
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: suplement »

Biedne płaszczki, jak one się będą zakopywać w tym żwirku, powinien być piasek.

Fakt sklep jest od zawsze nastawiony na to by zoologia przyciągała klientów całymi chmarami. Ma być ładnie, czysto, a czy zwierzak się dobrze czuje to na końcu listy zaraz za szczęściem pracownika :roll:
30 litrów robaków
Pumba
Mecenas
Posty: 1035
Rejestracja: 19 lut 2012, 19:41
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 180x65x60 Malawi
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Pumba »

Widzę wywołałem dość sporo dyskusji moim postem.

Nie krytykuję tego że przychodzą oglądać. Zgodzę się że to było w zamiarze sklepu żeby przyciągnać jak najwięcej ludzi, ale przyciągnąć raczej do tego by kupowali a nie zwiedzali i robili zdjęcia jak w zoo ;D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Pumba pisze:przyciągnąć raczej do tego by kupowali a nie zwiedzali i robili zdjęcia jak w zoo ;D
Tacy już są ludzie ;) że ostatnio słit focie przewalają w każdym miejscu...
Jak minie element nowości to się uspokoi. Dla mnie to bardziej dziwny ten piasek nie lepiący się i wiaderka z grabkami na plażę na dziale akwarystycznym :) ale nie wnikam powodów marketingowych.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
przemotbg-p1
Posty: 619
Rejestracja: 09 mar 2014, 10:44
Imię: Przemek
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: przemotbg-p1 »

Byłem dzisiaj oblukać
naprawdę wielkość sklepu a raczej działu akwarystycznego jest duża a nawet bardzo duża i te akwaria super a jak zarosną to jeszcze większe super
Pozdrawiam Przemek
Awatar użytkownika
marilyn16
Posty: 132
Rejestracja: 10 lis 2011, 21:52
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 180
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: marilyn16 »

Również dziś odwiedziłem ten sklep. Akwaria dekoracyjne rzeczywiście piękne. Jednak w dziale sprzedaży ryb totalne pustki. Może w 1/3 akwariów były rybki, których kondycja w większości słaba. Może to pustki po całym tygodniu i dopiero w poniedziałek będzie dostawa. Ceny ryb też nie powalają i jeśli nie zjadą w dół to nie będą praktycznie żadną konkurencją dla sklepów już istniejących. Asortymentu akwarystycznego pełno, jednak ja nie znalazłem tego po co przyszedłem (pewnie przeoczyłem w natłoku towaru). Ogólnie pierwsze wrażenie wg mnie jak najbardziej na plus i czekam jak się to będzie rozwijało.
PS. Małpki mega :D
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

i tu wlasnie jest problem ze dostawa byla w sobote ;]
Jorex
Posty: 48
Rejestracja: 01 kwie 2015, 17:14
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 450
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Jorex »

Potwierdzam, że na chwilę obecną nie ma tam po co jechać jeżeli chodzi o rybki. Dużo akwariów pustych a w tych co są to w co trzecim po kilka trupów. W jednym to normalne cmentarzysko - aż żal jak się na to patrzy.

Może to dlatego że cały personel dalej krząta się przy aranżacji działu.

Dodatkowo przy wejściu wisi ogłoszenie że szukają pracownika na dział zoologiczno-wędkarski - więc pewnie skapli się że sobie nie radzą i zwiększają ekpię.
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

Jorex pisze:Może to dlatego że cały personel dalej krząta się przy aranżacji działu.

Dodatkowo przy wejściu wisi ogłoszenie że szukają pracownika na dział zoologiczno-wędkarski - więc pewnie skapli się że sobie nie radzą i zwiększają ekpię.
Nie do końca tak jest jak myślisz ;] Ludzi mają w umiarze tylko każdy ma swój zakres prac ;]
Awatar użytkownika
kasztan
Administracja
Posty: 1596
Rejestracja: 28 gru 2012, 14:36
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 480 l
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: kasztan »

Też podjechałem w sobotę na szybko zobaczyć, z tymi trupami to prawda dość dużo, ja bym z takiego akwarium ryby nie kupił, ale jak widziałem kupującym to nie przeszkadzało i dość ochoczo kupowali. Pracownicy rzeczywiście skupieni na akwariach wystawowych, a te zaczynają coraz ładniej wyglądać. Robi wrażenie największe ze skalarami, oczywiście urządził bym je trochę inaczej, ale bardzo chciałbym takie, ale nie mam obudowy do niego :roll:
Są drugie akwaria z roślinami, ale jest napisane, że nie są na sprzedaż tylko do aranżacji.
Mam nadzieję, że jak już ogarnął te wystawy itp. to zajmą się na porządnie akwariami z rybami na sprzedaż i zadbają o ryby i czystość tych regałów, bo narazie to aż ciężko się ogląda ryby pomiędzy zaciekami z kamienia.
Myślę że to taki stan przejściowy :)
sky
Mecenas
Posty: 588
Rejestracja: 26 wrz 2012, 20:39
Imię: Arek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: sky »

kasztan pisze:Robi wrażenie największe ze skalarami,
zobacz teraz z tymi mieczykami i platkami ;]
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

sky pisze:zobacz teraz z tymi mieczykami
Ja pewnie jutro popatrzę :)
Wreszcie akwarium dla mieczyków o odpowiedniej wielkości. Niestety z racji popularności ludzie trzymają je w 100 l i mniejszych a jest to wtedy katorga dla ryb.

Co do zdychania ryb to trochę ich kupiłem i wszystkie żyją. Nie jest więc problem że ryby były ze złego źródła ale nie dożyły pewnie z powodu pielęgnacji. Mam więc też nadzieję, że
kasztan pisze:to taki stan przejściowy
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”