Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Majster w Leżajsku

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gdl
Mecenas
Posty: 199
Rejestracja: 09 gru 2012, 18:07
Imię: Marcin
Lokalizacja: okolice Leżajska
Akwarium: 300l+250l+112l+54l
Płeć:
Wiek: 33

Majster w Leżajsku

Post autor: Gdl »

Witam,

Ostatnimi czasy w Leżajsku przy ulicy fabrycznej został otwarty Majster, gdzie można znaleźć na pierwszym piętrze bardzo obszerny dział zoologiczny :D Jeżeli ktoś mieszka w tej okolicy i zajmuje się hobbystycznie czy profesjonalnie akwarystyką to wie że ciężko u nas o dobry sklep z bogatym zaopatrzeniem. Majster trochę wyszedł na przeciw naszym potrzebom, bo (jeżeli się mylę proszę poprawić) "u nas" nie ma drugiego takiego sklepu z podobnym zaopatrzeniem.

Nie będę się tutaj rozpisywał na temat asortymentu, ponieważ pewnie większość ludzi zna towary z majstra. Moim zdaniem każdy znajdzie coś dla siebie :)

Jeżeli już ktoś decyduje się na zakupy tam - polecam rozmawiać w dziale zoologicznym ze starszym niskim Panem w okularach. Moim zdaniem ten Pan jest przyjazny dla klienta oraz wie o czym mówi, jest rzeczowy i jeszcze nie próbował mi wcisnąć czegoś czego nie chciałem :)
carlit
Posty: 9
Rejestracja: 07 maja 2016, 17:15
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Medynia Głogowska
Akwarium: 45l i 180l
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: carlit »

Potwierdzam. Dział ZOO w Majstrze w Leżajsku jest prowadzony na wysokim poziomie. A ten Pan który tam pracuje zna się na temacie. Pomoże, doradzi nie wciska nic na siłę
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Czy ten pan kiedys nie prowadzil sklepu zoo w lancucie obok rynku?
stan_shrimps
Mecenas
Posty: 466
Rejestracja: 17 lut 2010, 15:24
Imię: Stanisław
Lokalizacja: Łętownia
Akwarium: 82 x 30 l
Płeć:
Wiek: 58
Kontakt:

Post autor: stan_shrimps »

Ten Pan miał podobno kilka sklepów ;) ale jak złapał rybę, przeszedł z nią kilka metrów w suchej siatce, wrzucił do suchego worka, z workiem znów do akwarium te kilka metrów (nie zwróciłem uwagi czy podszedł do tego samego akwa z którego wyciągnął rybę) i dopiero wlał wodę do worka to zwątpiłem w jego umiejętności i profesjonalizm ;)

Jednak na innym dziale pracuje znajomy i z tego co mówi to dość dobrze podchodzą do tematu, robią testy wody itd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”