Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] ZOO Centrum, Rejtana 51a

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

[Rzeszów] ZOO Centrum, Rejtana 51a

Post autor: comatose »

Byłem wczoraj kontrolnie sprawdzić co jest, chciałem namaziać coś w temacie o tym sklepie, ale go ie znalazłem - więc zakładam :D

Jakoś nigdy nie przepadałem za tym sklepem, duża powierzchnia, sporo zbiorników, spore ceny... W sumie nie wiem czy trafiłem akurat w momencie jak towar wybrakowany był, ale nawet żwirku fajnego nie było. Spora część akwariów pusta... kilka pomniejszych trupków i jeden wieeelki trup (chyba jakiś zbrojnik) walający się w akwa wystawowym. Ogólnie wrażenia nieciekawe. Macie jakieś spostrzeżenia co do ZOO Centrum ??

http://www.zoocentrum.rzeszow.pl/
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010, 20:34 przez comatose, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

Dokładnie takie same jak Twoje ;) Kiedyś było super - duży wybór, ceny przystępne....
Teraz jest tak jak napisałeś : towar wybrakowany - puste półki, brak tego,tego i jeszcze tego... nie wiadomo kiedy będzie, mały wybór ryb, akwa wystawowe zaniedbane :/ Bardzo się u nich pogorszyło :(
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Nikt nie chciał pisać bo lepiej jest chwalić sklep niż ganić, ale w wielu postach ludzie pisali dokładnie to co powyżej.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

hmm... a ja jakoś nie byłbym aż tak pesymistycznie nastawiony co do tego sklepu, może i sie ciut opuścili ale jednak jest to sklep o dużej powierzchni, ja bym powiedział ze wybór towarów tam jest, może nie ma wszystkiego ale jednak jest dużo, na pewno nie można oceniać tylko akwarystyki, choć wiem ze to nas najbardziej interesuje. Raczej wychodzę z pozytywnymi myślami z tego sklepu, choć niektóre rzeczy mi się nie podobają.
Ja należę jeszcze do tych którzy pamiętają czasu kiedy to była całą sieć sklepów rozsianych po całym Rzeszowie i może tez i dlatego jestem nastawiony tak a nie inaczej co do tego sklepu
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Ja się tu trochę z wami nie zgodzę nie wiem jak było dawniej ale teraz to tak:
-trupki macie racje maskara dużo tego
-wybór roślin całkiem ciekawy
- wystawowe akwa w nie najgorszych kondycjach tylko w morszczaku mi się te zielone (chyba glony) nie podobają psują wygląd
-wybór jak byłem był całkiem przyzwoity ale na ich warunki powinni się koniecznie postarać o kilka akwariów 20 litrowych z krewetkami, taki sklep a tylko redki i amanki trochę mało.
-obsługa za to miła tu duży plus ale nie podoba mi się sposób łapania a przede wszystkim wrzucania rybek do worków ale to idzie przeżyć :P
Jak dla mnie sklep taki fifti fifti :P
Tylko żywe zioło :D
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

No a ja pamięteam jak ten sklep miał piewrszego w rzeszowie morszczaka( jeszcze jak mieścił się na grunwaldzkiej) i jak zawsze tam zaglądałem to było coś nowego i nigdzie wcześniej nie spotkanego . W obecnej chwili to jak by troszke odpuścili
apioo
Posty: 23
Rejestracja: 24 paź 2009, 14:42
Imię: Jaa
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: apioo »

torybcia pisze:jeszcze jak mieścił się na grunwaldzkiej
Na Krętej, czyli bocznej Grunwaldzkiej ;)
Sklep robił wtedy na mnie taaaaakie wrażenie, ale to było dawno :)
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

... a ja tam kupowałem niegdyś moje pierwsze rybki, no i odkrywałem nowe gatunki.... oczywiście na krętej zawsze mieli duzy wybór zresztą nie inaczej było w Europie
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

krewetka1989 pisze:... a ja tam kupowałem niegdyś moje pierwsze rybki, no i odkrywałem nowe gatunki.... oczywiście na krętej zawsze mieli duzy wybór zresztą nie inaczej było w Europie
Racja na Krętej :oops:
No widze że wszyscy mają takie wrażenie że dawniej to byli mocno w przód nad innymi sklepami w zakresie akwarystyki, lecz teraz poziom się ujednolicił a oni zatrzymali się zamiast dalej się rozwijać
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

[Rzeszów] ZOO Centrum, Rejtana 51a

Post autor: ToryBcia »

Więc odwiedziłem sklepik dzisiaj bo niebyłem w nim koło 2 miesięcy i się rozczarowałem
Sklep wyglądał tak jakby trwała likwidacja i wyprzedaż na pólkach towar wybrakowany.
W akwariach pływają podstawy i to takie średnie np skalar niby po 3,50 czyli wmiare tanio ale te skalary takie brzydkie jakby jakieś wady miały. Reszta to ta sama co w innych sklepach ale droższa. Akwaria wystawowe jedno to tragedia (do sprzedania) a morskie i 2 wystawowe słodkie to nawet fajne tylko strasznie brudno,zacieki na akwarium jakieś plamy. Rośliny takie mało wymagające ok a reszta kiepska.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez ToryBcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Ostatnio byłem parę razy w tym sklepie i niestety też mi się te same spostrzeżenia rzuciły w oczy. Sklep cierpi na brak towaru i wygląda jak likwidowany, ale nie chciałem pisać, bo myślałem, że się do Iguany przyzwyczaiłem i "zdziwiam", ale widzę, że nie jestem odosobniony w swojej opinii.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Sklep słaby, ryby jakieś nędzne i zabiedzone. Ceny wysokie, ogólnie to cień sklepu sprzed kilku lat.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2009, 16:40 przez comatose, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

No na pewno sklep ostatnio trochę spadł w rankingu ale myślę że nie jest tak źle jak piszecie, jest dość duży wybór ryb i innych zwierzaczków, co do cen myślę że jest podobnie jak wszędzie, tzn. nie które gatunki mają taniej nie które drożej niż inni, ogólnie wychodzę z pozytywnymi odczuciami z tego sklepu.

Zgodzę się z comatose i także uważam że jest to cień sklepu sprzed kilku lat, mam tu na myśli nie tylko ten sklep ale także sklepy które istniały wcześniej, takie jak sklep na ulicy Krętej czy jego siostra w podziemiach Europy, to były moje ulubione niegdyś sklepy do których niemal codziennie latałem i zawsze wychodziłem zadowolony.
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

O ile pamiętam (proszę o ewentualne skorygowanie) mieli też sklepik w Galerii. Tam to lubiłem chodzić. Kilka razy kupiłem tam ryby, których nigdy wcześniej i nigdy później nie widziałem w Rzeszowie. Trochę mi brak tego sklepu.
Szkoda, że obecnie Zoo jest cieniem tego co kiedyś, ale dajmy mu szansę i zaglądajmy czasem. Może to tylko przejściowy zanik formy :D
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Sklepy o ile pamiętam były: na Krętej i w Europie (moje dwa ulubione), Grafika, Reduta no i Rejtana.
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”