Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] ZOO Centrum, Rejtana 51a

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Ja uważam że jak by się znalazł ktoś kto by umiał dobrze wykorzystać taki "litraż" :P sklepu to mógłby to być najlepszy sklep w Rzeszowie i miejsce jest dobre xD

P.S
w grafice jest zoologiczny ?? bo kiedyś byłem szukałem i nie znalazłem.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

justfilied233 pisze:w grafice jest zoologiczny ?? bo kiedyś byłem szukałem i nie znalazłem.
No właśnie - był. I to całkiem dobry.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

kurcze to szkoda :/ ale ja za to nie wiem jak ale xD pamiętam ten w podziemiach Europy ten morszczak na środku to było coś ale to był etap mojego życia na którym do sklepu szedłem oglądnąć ciekawe zwierzątka :D ale i tak rybki mnie zawsze najbardziej interesowały :P a on został gdzieś przeniesiony czy po prostu zlikwidowany.
Tylko żywe zioło :D
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

:D Też pamiętam sklep w Europie, kupiłem tam pierwsze zwierzaki - chomiki :D . Sklepu dokładnie nie pamiętam, lecz z tego co mi jakoś zostało w pamięci to ściana baniaków, terrarium dla węża i ssaki.

Sklep na Krętej to pamiętam lepiej, był na mojej trasie dom-szkoła :D , sklep był nieduży, ale dobrze zaopatrzony. Ryb jakoś tam nie kojarze, może dlatego że wtedy nie zwracałem uwagi na akwaria, bardziej interesowały mnie żółwie które tam w wielkim akwarium pływały :mrgreen: .


Co do sklepu na rejtana. Hmm... chwile już tam nie nie byłem, lecz po mojej ostatniej wizycie odniosłem mieszane uczucia :/ . Artykuły akwarystyczne to tylko podstawowe pozostawały, rośliny typu rogatek, nurzaniec, ludwiga. Zawsze było tam coś ciekawego z roślin, a ostatnio pustka. Morszczak, też pusty. Akwaria wypełnione podstawówką, nic nowego i ciekawego. Zbiornik wystawowy - masakra. Fakt reszta była w miarę, bo sporo były art. dla psów, kotów i innych ssaków. W terrariach trochę pustka była, ale szkła mieli sporo. Nie wiem jak jest teraz bo nie po drodze mi ten sklep.
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Byłem wczoraj , akurat przy dostawie roślin .Dotarł m.in.Wywłócznik brazylijski - czerwony i kilka innych ciekawych gatunków,ogólnie sklep nie najgorzej
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Bardzo ładne bojowniki widziałem, z ryb proporczykowce 3 rodzaje, bardzo ładne duże 4 gibicepsy. w kilku akwariach trupki. W roślinniaku po lewej masakryczne przerybienie niezbyt estetycznie to wygląda.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Dzisiejsza wizyta była taka pół na pół :) fajnie było bo pan łapał jakiegoś dużego pająka i sobie patrzyłem czy ucieknie czy się uda :P na szczęście się udało.
ale potem to co zobaczyłem było jak dla mnie lekką przesadą, w jednym akwa w kącie dosłownie garść zdechniętych ryb. Nie wierzę że rano podczas karmienia nikt tego nie zauważył nawet przechodząc koło akwa to się rzuca w oczy. ZA to wielki minus. Na plus to że zmniejszyło się znacznie przerybienie w roślinnym w dziale terrariów.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

A ja byłem ostatnio tak zobaczyć przypadkiem i muszę powiedzieć że jak dla mnie sklep fajny. Baniaki wystawowe zadbane (szczególnie morszczak wyładniał). Co do cen to się nie wypowiem bo jakoś specjalnie na nie nie patrzyłem. Dość duży wybór. Ostatnio sklep był lekko "zapuszczony" ale chyba odbija bo mi się tam już podoba :)
jaaness

Post autor: jaaness »

Ten sklep jest najbliżej mojego domu więc bardzo często się w nim zaopatruje.
W mojej ocenie (ale jestem początkującą akwarystką) mają dośc duży wybór ryb i wszystkie jakie tam kupiłam były zdrowe (bo inne sklepy sprzedawały mi chore).

Natomiast ostatnio przypadkiem podsłuchałam rozmowę sprzedawcy z klientką. Sprzedawca zachwalał klientce 6 litrową kulę dla bojownika, dodawał jej do tego grzałkę i napowietrzanie. Twierdził że kula będzie najlepszym wyborem i najprostsza w utrzymaniu.
Poprostu nie wytrzymałam i musiałam wyjść. A miałam o nich takie dobre zdanie...
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Rzadko tam chodzę, bo mi "nie po drodze" i muszę powiedzieć, że od poprzedniej wizyty (na wakacjach) wygląd zbiorniczków się poprawił - był O.K. Było po prostu czysto. Ryb dużo. Wybór sprzętu akwarystycznego był średni - większa oferta była chyba w innych zwierzątkach. Roślin niewiele, ale w czasie mrozów i w niektórych innych sklepach była posucha. Morszczak w dobrym stanie.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
oshimasoo
Posty: 15
Rejestracja: 19 mar 2010, 7:21
Imię: Piotr
Lokalizacja: Strażów
Akwarium: 95L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: oshimasoo »

Witam wszystkich!

Wczoraj byłem w tym sklepie i w kilku innych w Rzeszowie. Kupiłem tam akwa 95L z pokrywą i filtrem. Cena była mniejsza od innych sklepów o ok. 100zł a to wydaje mi się że sporo zaoszczędziłem. Jeśli chodzi o roślinki to jest z czego wybierać. Obsługa OK i można się z chłopakami dogadać. Doradzą i pomogą w wyborze sprzętu. Ja polecam i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Rewolucja :P

minimalnie byłe dziś zaskoczony :) wchodzę a tu po lewej stronie meble 8-( tam gdzie kiedyś były terraria i karmy dla czworonogów są meble. Po prawej zostało po staremu tylko doszło więcej regałów. Specjalnie się nie przyglądałem na różnorodność gatunków ale uwagę moja przykuło kilka pozycji. Przepiękny duży aksolotl, i bardzo ładne 3 duże skalary w akwa w którym rekinek puszcza bąbelki :P Szybki rzut oka na regął z akcesoriami akwarystycznymi i muszę przyznać, że gęściej się tam zrobiło w sensie że większy wybór.

[ Komentarz dodany przez: krzysiekb4: 2010-05-07, 21:00 ]
Wyciąłem OT o fotelach bo to nic nie wnosi do wątku.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Byłem dziś, tradycyjnie nie było nic ciekawego ;] meble po lewej nawet fajne, też oglądnąłem :P
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
peixe
Posty: 18
Rejestracja: 31 mar 2010, 19:09
Imię: Piter
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 126 l Roślinne
Płeć:

Post autor: peixe »

wczoraj zajrzałem - ceny mają kosmiczne - niech już te meble lepiej sprzedaja :/
MORŚWIN
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2010, 11:51
Imię: marcin
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: MORŚWIN »

Zajrzałem wczoraj-generalnie trochę bałaganu(morszczak sprzedany,w jego miejsce ponoć coś słodkiego).Ryby standard plus trochę "staroci"(piękne ramirezki).Roślin prawie zero-piszę "prawie" bo nabyłem piękną blyxę w dobrej cenie,przynajmniej tak mi się wydaje w porównaniu do tych z giełdy-polecam jeszcze kilka zostało.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”