Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Zoologiczny w Tesco ul. Powstańców Warszawy

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

W sumie powiedzał prawdę jeden bojownik musi siedzieć w jednym akwarium. Jest to utrudniona sytuacja, a skoro bojek przetrzyma to ma przechlapane :D
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

a co byś ty chciał za ceny mieć. Pomyśl ile sam wynajem miejsca kosztuje miesięcznie w hipermarkecie a do tego wszystko inne wole żeby było drożej a żeby ryby były zdrowe i czasem żeby jakaś rzadkość się trafiła której nie ma w innych sklepach.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

No dzisiaj przy okazji tam zaglądnąłem i zobaczyłem fajnego morszczaka :D świetne to akwa jest ;] ceny bez zmian wysokie dość, a i wyboru za bardzo nie było.
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

Ten morszczak niczemu sobie :D Fajnie zrobiony.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

jak dobrze zarośnie to będzie super

P.S kiedyś byłem na karmieniu kameleona czy czegoś takiego zielonego z górnego terrarium super to wygląda i jeszcze raz powtórzę obsługa świetna oby więcej takich pracowników w innych sklepach. nie podoba mi się jednak ta welonka w kuli koło kasy za to wielki minus ------------------ .
Tylko żywe zioło :D
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

Dzisiaj sprzedawca "dostał" ode mnie dużego +++++++ :)
Starsza pani zainteresowała się tym morszczakiem, zaczęła go wypytywać o to akwarium (on miło odpowiadał i opowiadał :D ) spodobały jej się te roślinki (nie wiem jak się one nazywają :/ ) wszystko jej fajnie tłumaczył, pokazywał (oczywiście rzeczy z akwa pokazywał..)opowiadał co i jak. A co najważniejsze - robił to uprzejmie, widać było, że zna się na rzeczy. :)
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

To nie są rośliny - polipy, ukwiały itp nie są roślinami ;) Swoją drogą orientuje się ktoś czy do oświetlania wykorzystuje się tam lampę ultrafioletową? te kolory są tak fluorescencyjne, że aż się wierzyć nie chce :P
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

całkiem możliwe :) jest chyba 1/2 takich coś pod jasny róż
Awatar użytkownika
gieniorek
Posty: 1794
Rejestracja: 22 paź 2009, 11:45
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Kontakt:

Post autor: gieniorek »

comatose pisze:Swoją drogą orientuje się ktoś czy do oświetlania wykorzystuje się tam lampę ultrafioletową? te kolory są tak fluorescencyjne, że aż się wierzyć nie chce
Takie światło dają świetlówki aktyniczne / superaktyniczne o specyficznym spektrum światła, powodującym fluorescencję korali. U Nich w sklepie barwa wpada jednak bardziej w róż z uwagi na świetlówki aquascience (o ile mnie pamięć nie myli) - widmo podobne do świetlówek KZ purple fiji. Na marginesie akwarium zaczyna się prezentować całkiem przyzwoicie z wyjątkiem paru plag glonów.

PS. co do specyficznej kolorystyki oświetlenia to u mnie sąsiedzi przez parę miesięcy myśleli że otworzyłem co najmniej agencję ;) bo po zgaszeniu głównego żarnika, na niebiesko straszliwie dają same aktyniki :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Ogłoszenie o pracę wywiesili, więc jak ktoś chciałby w zoologu pracować to może uderzać do nich :P
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ja bym chciał ale szkoła :( i daleko dojazd

[ Dodano: 2009-11-07, 21:29 ]
Dziś byłem zobaczyłem i nic nie kupiłem :( a miałem ochotę xD.
wszystko ładnie pięknie morszczak i rybki w nim ładniutkie wszystko ok ale jedno mnie troszkę zdziwiło aż zacząłem myśleć że ja coś pokręciłem zapytałem o helenki ile kosztują i czy jest możliwość zabrania do domu parki a sprzedawca na to że helenki jak inne ślimaki są obojnakami więc troszkę zgupiałem nie chciałem twardo postawić na swoim bo nie byłem pewny do końca :oops: ale teraz sprawdziłem i helenki rozdzielono płciowe są więc ta podstawowa wiedza na temat tych ślimaków była dla mnie minusem.
Tylko żywe zioło :D
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

[Rzeszów] Zoologiczny w Tesco ul. Powstańców Warszawy

Post autor: Mateusz »

Moim zdaniem ceny wysokie, ale wynajęcie lokalu pewnie jest drogie dlatego też są takie ceny. Z tego co widziałem i słyszałem to miła obsługa ;)
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, 15:38 przez Mateusz, łącznie zmieniany 2 razy.
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Ja tam ostatnio zaglądnąłem jak byłem po sole u Mirka*, sklep fajnie się prezentuje, ten morszczak przykuwa uwagę.
Co mnie bardzo zaskoczyło w tym sklepie to piranie 8-( 4 szt po 20zł jedna.

*Wielkie dzięki Mirku za zamówienie i przekazanie mi soli :podziw:

Pisownia - crusta
Ostatnio zmieniony 24 paź 2009, 15:45 przez -donio-, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Sklep może nie jest ukierunkowany dla akwarystów ale można tam często ustrzelić ciekawą rybkę, mi się udało....
Na pewno wiele osób robi tam zakupy przy okazji odwiedzin regałów z towarami w Tesco, co do cen..... no dobrze czasami jest drogo..... obsługa stara się pomóc każdemu
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Awatar użytkownika
Pientah
Posty: 234
Rejestracja: 19 paź 2009, 17:56
Imię: Jakub
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12L
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pientah »

Przemiła Obsługa. Można pogadać pochodzić, pooglądać itp. Jedyny minus to mało roślin , ale jak już coś dochodzi to jest to jakaś ciekawa rzadka roślinka. Sklep ogólnie 6/6
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”