Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Dębica ] Poż-Model - Butle co2

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

[Dębica ] Poż-Model - Butle co2

Post autor: boggi »

Dębica
ul. Rzeszowska 89
tel. 14/6812557

Można tutaj kupić butle CO2 1,5 i 6 kg w cenie 150 zł .
Nabijanie butli , ja za 1,5 l płacę 5 zł
Jestem zadowolony z obsługi .
Butle malowane w/g normy , czyli zielono popielate z legalizacją ,oczywiście bez reduktorów :)
Ostatnio zmieniony 13 gru 2010, 20:12 przez boggi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sero
Posty: 562
Rejestracja: 17 wrz 2010, 8:57
Imię: Jacek
Lokalizacja: Straszęcin
Akwarium: 550l
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Sero »

boggi czy w firmie o której piszesz robią legalizację butli czy nie patrzą na to, bo mam do nabicia i nie wiem gdzie pojechać żeby mnie nie skasowali za legalizację plus nowy zawór = 100 zł.
Awatar użytkownika
dnolek
Posty: 585
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:05
Imię: Norbert
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240,180, 60, 40
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: dnolek »

Dziwne nowego zaworu nie powinni zakladac jezeli sobie tego klient nie zyczy. Nie ma obostrzenia ze zawor ma byc wymieniany na nowy przy legalizacji. Droga sprawa ze zawory do butli duzych w szczegolnosci nie powinny byc w cenie 100 zl tylko max 30 zl. To sa zawory z duzym czopem a takie sa juz teraz dosc popularne bo wszystkie butle od 2kg do 30kg maja miec takie zawory.

Co do legalizacji butli, znalesc prywaciaza co laduje butle i napelni ci bez zadnych legalizacji.

Sero szkoda ze jestes z Debicy bo w Rzeszowie jest kilka miejsc gdzie mozna podjechac i nabic bez legalizacji.
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Tutaj nabijesz bez problemu :)
Awatar użytkownika
Sero
Posty: 562
Rejestracja: 17 wrz 2010, 8:57
Imię: Jacek
Lokalizacja: Straszęcin
Akwarium: 550l
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Sero »

Dzięki wielkie jutro podjadę to zobaczymy. Pytałem, bo na mojej butli pisze tlenek azotu albo N2O 7,7 kg i zawór nie ma zaworka z boku, butle wygrzebałem u dziadka w drewutni była pordzewiała ale ją wyczyściłem i pomalowałem na szaro CO2. Wczoraj dzwoniłem do jednej z firm i przedstawiłem jaka jest sprawa, to gość powiedział 20 zł nabicie, a później dodał że zawór trzeba zmienić przed legalizacją razem 100 zł, widziałem na alledrogo butle CO2 nabite z takim zaworem jak ja mam. Trochę mi to nie na rękę, reduktor 75 zł z zaworem precyzyjnym już zamówiłem. Jak będę musiał 100 wyłożyć to w przyszłym miesiącu dopiero będę nabijał. Myślałem że coś urwę bo butla za free. Pojeżdżę po Dębicy popytam może coś się trafi.
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Sero, a to już inna sprawa , nie napisałeś nic , ze masz nietypową butlę .
Powinieneś był tak od początku tak mówić .
No cóż zobaczysz , tylko podziel się jutro wiedzą na ten temat .
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Każda grupa gazów ma inny zawór więc raczej będzie musiał być nowy do CO2. Chyba, że masz reduktor do N2O.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Sero
Posty: 562
Rejestracja: 17 wrz 2010, 8:57
Imię: Jacek
Lokalizacja: Straszęcin
Akwarium: 550l
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Sero »

Byłem dziś z butlą. 100zł w plecy, byłem w dwóch miejscach i tyle samo śpiewali. Zawór 60zł + wymiana zaworu + legalizacja 18 zł + nabicie 7,5 kg CO2 22 zł = 100 zł = rok spokoju. Zostawiłem butle na Rzeszowskiej, niech robią, będzie na 10 lat bez kombinacji, potem tylko nabicie. W sobotę do odbioru. Pytałem o ceny butli od 150-200zł.
Ostatnio zmieniony 14 paź 2010, 16:18 przez Sero, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Raz zainwestowałeś ale będziesz miał tak ,jak ma być i będziesz spał spokojnie...
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: alkarn »

Bogdan możesz do nich podać tel.
Awatar użytkownika
pilarz617
Posty: 2884
Rejestracja: 29 gru 2009, 18:19
Imię: Patryk
Lokalizacja: Dąbrowa
Akwarium: 70l, NEW TANK- 85%
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: pilarz617 »

Byłem dzisiaj
bardzo miła i fachowa obsługa
no i ceny
kupiłem butlę 6kg nową, nabitą i legalizacja do 2021r za 150zł (myślę że się opłacało bo jak pytałem w innych punktach to ceny zaczynały się od 200 w górę za używkę ;)

POLECAM ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”