Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] - Gdzie kupujecie rybki.

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
maslak
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2017, 14:52
Imię: maslak
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

[Rzeszów] - Gdzie kupujecie rybki.

Post autor: maslak »

Witam wystartowałem ze swoim akwarium :) po długich namowach żony 80 l.. zalane od piątku "dojrzewa" mam pytanie gdzie kupujecie rybki w Rzeszowie, osobiście bardzo miła i pozytywna obsługa jak dla mnie w dawnym Realu...a co do rybek "gdzie" macie sprawdzone sklepy.

Planuję 10 Neonek Innesa, z 4 kiriski, z 4-6 otoski, może parkę Ramireza

Pozdrawiam
maslak
Awatar użytkownika
XerX
Administracja
Posty: 2292
Rejestracja: 14 sie 2013, 15:46
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250l + 42l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: XerX »

maslak, Ja tylko w galerii Nova w zoo Iguana ;)
charta non erubescit
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

To poza Rzeszowem, ale mimo wszystko jeśli chodzi o ryby sklep świetny. Alfaro w Sędziszowie Małopolskim. No i oczywiście jak kol. wyżej Iguana w Novej.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Script
Posty: 17
Rejestracja: 06 sie 2013, 11:37
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Nowa Dęba
Płeć:

Post autor: Script »

Najtaniej w Rzeszowie jest w Iguanie w Novej i na Okulickiego i tam tez kupuje :P
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

wisłok pisze:To poza Rzeszowem, ale mimo wszystko jeśli chodzi o ryby sklep świetny. Alfaro w Sędziszowie Małopolskim.
Nie chcę siać zamętu, ale sklepu chyba już nie ma. Byłem z dwa razy w odstępie kilkutygodniowym i pozamykane na wszystkie spusty.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Szkoda, można było dostać tam prawdziwe rarytasy. Nie byłem tam już pewnie z rok bo wszystkie akwaria stoją na strychu suche więc nie jestem w temacie. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Jak to ocenić... czy to wogóle możliwe? Jeśli mam wybierać między złem a złem wole nie wybierać wcale.
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Generalnie to moje stwierdzenie wymaga potwierdzenia. Może w najbliższym czasie jeszcze raz sprawdzę.
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

Proste rybki mozna kupic, na gieldzie w metalowcu dosc tanio. Niesety nie ma chyba tych gatunków o których piszesz
milo
Posty: 120
Rejestracja: 05 wrz 2012, 15:19
Imię: Miłosz
Lokalizacja: Straszydle
Akwarium: 20L 60L 200L
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: milo »

Uważaj jak kupujesz w Iguanie, można dostać choroby całkiem za free, a i do obsługi można się przyczepić czasem
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”