Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Imperieum zoologiczne ul.Grunwaldzka (w bramie)

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

comatose, o tym miałem napisać w temacie o nika zoo :D
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 81
Rejestracja: 27 cze 2010, 18:14
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60L i 30L
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Shadow »

Hmm, faktycznie, wybacz/-cie troszeczkę sie podjarałem owym sklep :P
Co do oceny również masz rację, chodziło mi 2 z 6. Przeważnie wszystko oceniam w skali dziesięciostopniowej i to tak z przyzwyczajenia mi sie napisało.
szamanka00
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2009, 18:25
Imię: Anka
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240, 50l
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: szamanka00 »

Ja się wtrącę może niezbyt grzecznie i odbiegając od tematu akwariów, ale na temat sklepu. Czasami robię sobie rundki po rzeszowskich zoologach i ostatnio wypadło na wyżej opisany sklep. Zaglądnęłam do gryzoni / zwłaszcza szczury + chomiki... tragedia, jakaś potworna grzybica (?!), połowa zwierząt bez uszu, warunki lekko powiedziawszy syfiaste.
1 aspekt - wątpię, że te zwierzęta mają zapewniony w stopniu minimalnym komfort.
2 - dla klientów to też raczej nie przyjemny widok.

:/
rogalik
Posty: 166
Rejestracja: 08 lis 2009, 20:39
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 720 Vieja
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: rogalik »

A czy ten sklep nie został czasem zlikwidowany?? Czyżby ponownie otworzyli, czy ja jestem tak do tyły z informacjami?
szamanka00
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2009, 18:25
Imię: Anka
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240, 50l
Płeć:
Wiek: 32
Kontakt:

Post autor: szamanka00 »

Sklep jest w bramie po prawej stronie przy Grunwaldzkiej (przed Europą) - czy źle zrozumiałam ? ... jeśli to ten, to w zeszłym tygodniu jeszcze hulał i nie wyglądało jakby miał być zamknięty :mrgreen:
Awatar użytkownika
mariusz
Posty: 678
Rejestracja: 18 mar 2010, 17:46
Imię: MARIUSZ
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 360,70
Płeć:

Post autor: mariusz »

Rogalik ty pewnie myslisz o tym sklepie kolo uczelni a to chodzi o ten koło banku niedaleko PKSu
rogalik
Posty: 166
Rejestracja: 08 lis 2009, 20:39
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 720 Vieja
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: rogalik »

Tak ja myślałem o tym przy deptaku, a rzeczywiście jest jeszcze obok PKS-U. To mały sklepik, ale się trzyma.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”