Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Ropczyce] Nika -Zoo ul. K. K. Wielkiego 19 ( Rynek )

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Macieksoko
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:18
Imię: Maciej
Lokalizacja: Ropczyce
Akwarium: 112 l
Płeć:

[Ropczyce] Nika-Zoo

Post autor: Macieksoko »

Ropczyce
Sklep Nika-Zoo
ul. Rynek
http://nika-zoo.pl/
Allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.ph ... val=7&buy=

Duży wybór ryb, także nietypowych (bocja karłowata), ceny konkurencyjne. Dużo wyposażenia, korzeni, pokarmów. Wysokie rabaty przy większych zakupach.

Ostatnio widziałem: paletki, bystrzyki różne rodzaje, ramirezy, cierniooczki...więcej nie pamiętam :)
W sumie ok 20 akwariów z rybami.

Polecam :)

ps. Gdyby coś mogę pójść popatrzeć dokładnie jakie są ryby :)
Ostatnio zmieniony 04 sty 2010, 20:19 przez Macieksoko, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

A witam witam powiedz mi bo ty się chyba bardziej tam w tym sklepie znasz czy taki młody pan co tam sprzedaje to zawsze tam jest czy tylko zatrudniony na jakis okres, bo po ostatniej wizycie mam mieszane uczucia mianowicie:
wybór ryb i rozmieszczenie po akwariach świetne nie są na kupie (w przeciwieństwie do sklepu zoo-wędkarski na przeciw jubilatki) malawi wystawowe pięknę ile ono ma litrów będzie chyba 700 l , obsługa za to nie najlepsza chciałem krewetki pan wiedział jak sie nazywaja tylko red cherry i powiedział ze jedne są po 3 drugie po 6zł a było tam kilka rodzajów akwa z kreweciami ładne ale za to akwa z roślinami pięciokątne czy ilu tam malutkie a tam skalar plywa zaglonione niezbyt estetyczny widok. Największe wrażenie na mnie zrobiła wielkość sklepu taka hala ogromna i dobrze zagospodarowana, aż dech zapiera a szczególnie wspomniane wcześniej malawi chociaż mogłoby w nim być jednolite tło strukturalne ale tu chyba chodziło o pokazanie asortymentu.
Ogłonie jeden z lepszych sklepów.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Macieksoko
Posty: 53
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:18
Imię: Maciej
Lokalizacja: Ropczyce
Akwarium: 112 l
Płeć:

Post autor: Macieksoko »

Gość jest całkiem spoko, mimo, że nie ma zbyt dużej wiedzy - albo się nie chce dzielić- ja jak przychodzę to wiem po co :) Mnie zawsze obsługiwał profesjonalnie, czasem dzwoniłem do szefowej zapytać o coś - u niej tez negocjuje się ceny. Filtr kubełkowy kupiłem w cenie allegrowej.

W tych sześciokątach ostatnio był porządek, ale w jednym pływam samiec ramirezy bo musiał go oddzielić od reszty, pewnie jakieś walki były. Krewetki na fire red i babaulti na 100 % innych nie widziałem. Mi wszystkie po 3 zł sprzedawał. W tym akwarium z krewetkami pływają chyba Boraras brigittae. Malawi super, jednak dla mnie za dużo ryb trochę.

Jak sklepy w Sędziszowie? Na przeciw jubilatki jest lipa... nie radzę wchodzić.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

Ja na 100% kupiłe u niego orange za 6 zł.

Co do malawi to też tak myślałem że za duż oale zauważyłem że one siedzą wszystkie w kupie z jedenj strony i dla tego to tak wygląda myśle że na takie akwa jest ich na styk.

w sedziszowie jest 2 sklepy jeden na 3-go maja (a moze to koniec ul.Jana pawła II nie jestem pewny) Alfaro świetna obsługa sprzedawcy zawsze pomoga i dobrze doradzą ceny bardzo konkurencyjne drugi natomiast na przeciwko biedronki to na pewno na ulicy Jana Pawła II to taki średni malutko miejsca sklep jest zoo-wędkarski dużego wyboru ryb nie ma strasznie duż o jest ryb dorosłych gibicepsy 30-40 cm welonki 20 i więcej (nie wiem co to za odmiany) brzanki rekinie 20 cm nie schodzą i siedzą w malutkich akwariach obsługa trochę gburowata jak pytam o rośliny czy rybki to czest słyszę opryskliwe odpowiedzi raz gdy kupowałem drogą rzecz to pan był nadzwyczaj miły ciekawe dlaczego :P:P Wszczególności polecam ten pierwszy alfaro warto tam kupować.

[ Dodano: 2009-09-01, 15:50 ]
i co tam z tym sklepem wie ktoś co i jak bo bym się wybrał
Tylko żywe zioło :D
szymek123q
Posty: 58
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:54
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Post autor: szymek123q »

Ostatnio byłem w tym sklepie, dawniej był to dobry sklep z profesjonalną obsługą(mówię tu o Witku Walczyku) który odszedł i sklep całkowicie się posypał, z oceny 9//10 jaka kiedyś bym mu wystawił teraz daje 1/10, wszystko jest odwrotnie jak powinno, tyle nie wykorzystanej przestrzeni ...... etc.

Proszę uprzejme o UŻYWANIE POLSKICH ZNAKÓW i unikanie RAŻ?CYCH błędów ortograficznych
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2009, 18:28 przez szymek123q, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

A wiesz, że była tam powódź i zaczynali praktycznie od nowa?
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2009, 18:53 przez justfilied233, łącznie zmieniany 1 raz.
Tylko żywe zioło :D
szymek123q
Posty: 58
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:54
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Post autor: szymek123q »

nie oto chodzi, po prostu sklep przejął inny właściciel,podczas powodzi sklep nie ucierpiał zacznie, widziałem go dwa dni po powodzi, chodzi o zagospodarowanie, takie duże pomieszczenie i polowe miejsca zajmują karmy dla psów, zdechłe rybki w akwariach i na ziemi, obsługa nie wie co ma w sprzedaży, nie ma żadnych ciekawych ryb ani roślin(nawet nie ma zbiornika z roślinami) Powiedz mi kiedy byłeś tam ostatnio, jeśli pojedziesz tam teraz przekonasz się ze sklep spadł na psy.
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2009, 21:15 przez szymek123q, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

co do karmy to prawda reszte zobaczę jak pojadę
Tylko żywe zioło :D
szymek123q
Posty: 58
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:54
Lokalizacja: Okolice Dębicy

Post autor: szymek123q »

Wiesz prawdopodobnie nie widziałeś tego sklepu podaczas gdy prowadził go Witek :) Miły gość, znał sie bardzo dobrze na akwarystyce i nie tylko, miał ciekawe pomysły, sklep byl 11/10 co ważne miły nie namwiał do kupowania ryb np.w pierwszym tygodniu od założenia akwa :) a także zazwyczaj pomógł i wytłumaczył w razie problemów.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

raczej nie pierwszy raz w nim byłem gdzieś w czerwcu lub maju tego roku więc raczej już on nie pracował
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Fajny sklep ale czasami sprzedawca wydaje sie że robi łaskę że wogóle podejdzie lub coś odpowie na pytanie mimo wszystko można kupić ciekawe rzeczy chociaż ostatnio jak zobaczyłam roślinki w baniaku 160 to zgroza ,kto był to widział co się z nimi stało gdy tylko same korzenie są w wodzie mówiłem mu że po zakupie tak sprzedawanych roślin nie przyjmą się w innych akwariach. Oprócz niego jest jeszcze jakaś młoda laska :P
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

co do roślinek się zgadzam masakra kiedyś kupiłem tam jedną małą i na szczęście cała był pod woda i mi rośnie ale reszty to nie ma szans bezproblemowo w akwa uprawiać.
ariks pisze:Fajny sklep ale czasami sprzedawca wydaje sie że robi łaskę że wogóle podejdzie lub coś odpowie na pytanie
ja tego nie zauważyłem zawsze jak tam jestem to sprzedawca podchodzi pyta czy w czymś pomóc
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

[Ropczyce] Nika -Zoo ul. K. K. Wielkiego 19 ( Rynek )

Post autor: boggi »

Sklep w samym centrum Ropczyc . Wybór dość ciekawy ceny też :)
Jak większość sklepów na dzień dzisiejszy , sklep prowadzi również sprzedaż internetową .
Mi osobiście spodobał się , obsługa miła , co jest też ważne :)
Spodobało mi się małe akwarium 25l , maluszek ale fajnie zrobiony :)


http://nika-zoo.pl/
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 19:44 przez boggi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

no to prawda akwa 25l świetne, wybór ryb też jest dość duży i są rzadkie gatunki takich kirysków strumieniowych to jeszcze w żadnym sklepie nie widziałem ale wielki ogromny minus to rośliny w akwa tyle co mają pozanurzane korzenie w wodzie reszta na wierzchu masakra.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7055
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Zdaje się że niebawem w Rzeszowie powstanie sklep córka Nika Zoo
justfilied233 pisze:rośliny w akwa tyle co mają pozanurzane korzenie w wodzie reszta na wierzchu masakra.
Może po prostu sklep stawia na emersy, lepiej wyglądają i łatwiej utrzymać....
Ostatnio zmieniony 10 lis 2009, 0:56 przez crusta, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”