Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Dębica] Delfin ul. Rynek

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

[Dębica] Delfin ul. Rynek

Post autor: boggi »

Godziny otwarcia :
Pn-Pt 9:00-17:00
So 9:00-13:00

Sklep z dość długim stażem . Dość dobrze zaopatrzony , roślin jest dość sporo , chociaż mam niedosyt , bo nie ma bardziej wymagających .
Ceny tak jak wszędzie . Jeśli chodzi o ryby , to mam mieszane uczucia .
Odnoszę wrażenie , że są czymś faszerowane w hurtowniach , myślę , że nie przez sprzedawców .
Neonki np. wyrastają duże i są słabo wybarwione . To takie moje spostrzeżenia.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Byłem tam raz i pierwsze wrażenie dość dobre wybór jest w rybach i w szczególności w krewetkach aż się zdziwiłem było chyba 7 różnych gatunków od red cherry po Crystal Red.
Roślinką się bardzo nie przyglądałem ale dość dużo ich tam było a oprócz akwarystyki to i pajączki były ptaszki myszowate :P także sklep z dość szerokim asortymentem.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Tak tak , sklep dość dobrze zaopatrzony , ciągle mają ruch a to o czymś świadczy :)
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Duży wybór roślinek chociaż nie mogę tam trafić na rotalę green :? miła obsługa co do ryb to słaby wybór mimo wszystko mogło być więcej innych gatunków w dodatku zauważyłem iz sprzedawca jedną siatką łapie ryby z każdych akwariów co raz spowodowało u mnie zgon 11 ryb po zakupie tych z Dębicy :( ale lubie tam czasem zaglądnąć i cos kupić :)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Rozważania nie dotyczące sklepu wydzielone w wątek: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?p=2712
Awatar użytkownika
blackmessiah
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2010, 11:08
Imię: Szymon
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 112L + 25L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: blackmessiah »

Ja również do Delfina często zaglądam.
Asortyment nawet duży i jest w czym wybierać.
Co do rybek to wiele tam nie kupiłem - 5 kosiarek i 2 zbrojniki niebieskie, 1 bocję wspaniałą. Wszystkie żyją i mają się świetnie. Jak do tej pory żadnej choroby moje rybki nie miały.
Obsługa spoko, zawsze można pogadać.
Roślinek jak na Dębicę to jest dużo :P
Sklep ten z pewnością mogę polecić. ;)
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Byłem parę dni temu ogólnie pustki i skąpo zakupiłem samca pielęgnicę ramireza niestety w domu okazło się że ma objawy ospy, której nie zauważyłem w tym sklepie. Mam pecha co kupię rybę tam to jest chora tak też było rok temu. Teraz wiem że juz tam nie kupię rybek akwaria są zaniedbane.
danpe_
Posty: 3
Rejestracja: 20 mar 2010, 21:30
Imię: Daniel
Lokalizacja: Polski
Akwarium: 300l+30l

Post autor: danpe_ »

Chodzę do tego sklepu, bo mają pewne rzeczy, których na Cmentarnej nie ma.
Ryb tam raczej nie kupuję, ospę kiedyś przywlokłem i jakoś tak się zraziłem, natomiast rzeczy mniej narażone na choroby owszem. Dużą zaletą jest strona terrarystyczna tego sklepu, gdzie indziej tego nie ma.
Minusik też pewien jest, ale to chyba w każdym sklepie: patrzą na kasę, a nie na dobro zwierząt, czasami sprzedają dziwnie zmiksowane zestawy ryb do tak małych akwariów i tak niedoświadczonym i nieświadomym złego wyboru ludziom, że się za głowę łapię.
Awatar użytkownika
rafaldca
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 140+30
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: rafaldca »

czasami sprzedają dziwnie zmiksowane zestawy ryb do tak małych akwariów i tak niedoświadczonym i nieświadomym złego wyboru ludziom, że się za głowę łapię.
no mi poradzili Trzciniaka . nie wiedziałem nic o niej ale na pytanie czy moze żyć z każdymi .dostałem odpowiedz tak nie ma problemu . po 2 dniach musialem oddać zjadła mi wszystkie neonki i pare gupików za ogony sie brała ogolnie baardzo łądna ryba ale nie do ogolnego . mogli uprzedzić ze neonki to na pokarm ;]
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

rafaldca pisze:ale na pytanie czy moze żyć z każdymi .dostałem odpowiedz tak nie ma problemu


złe pytanie zadałeś :P każda ryba może być z każdą ale czy się nie zjedzą :D hehe
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Jutro rano ma być dostawa roślin i ryb...
matwiel
Posty: 17
Rejestracja: 14 paź 2012, 13:16
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Brzeźnica
Płeć:

Post autor: matwiel »

Jako początkujący, akwarysta odwiedziłem ten sklep i zakupiłem 5 roślinek. Roślinki w bardzo dobrej kondycji, ładnie zaprezentowane w akwarium, prawdopodobnie świeżo po dostawie.

Ale jak się później okazało zakupiłem dwie roślinki które nie są roślinami akwariowymi, mimo, że przy zakupie pytałem sprzedającą Panią o wymagania i warunki życia każdej z roślinek, jednak nie usłyszałem nic, co by wskazywało na ich nieakwariowy charakter.

Tak więc hypoestes po kilkudniowym pobycie w akwarium rośnie już w doniczce, a cyperusa pozostawiłem w akwarium licząc, że jednak będzie tam rósł :|
polak.krk
Posty: 1181
Rejestracja: 13 lut 2012, 22:08
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kraków - Tas-Sliema
Płeć:

Post autor: polak.krk »

To bardzo nieladnie ze strony sklepu. :)
Cyperusa lepiej posadz w doniczce a roslinki kup przez alledrogo/ebay. :)
carpe diem ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”