Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Dębica] Sklep zoologiczno-wędkarski ul. Cmentarna

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Grandi
Posty: 87
Rejestracja: 14 maja 2013, 12:34
Imię: Mat
Lokalizacja: podkarpackie
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: Grandi »

Nawiązując jeszcze do tej sprzedaży online fakt, że zbyt w sieci to zwykle kolejne generowane miejsce pracy, więc nie opłaci się tego robić w małej skali, aby miało to ręce i nogi, a przestrzeń w takim Delfinie czy na Cmentarnej faktycznie mają niestety ograniczoną. Widocznie im się to nie opłaca, ale niestety przez to nie mogą sobie pozwolić na konkurencyjne ceny i wielu klientów wybierze zakupy przez sieć.

Na Cmentarnej byłem w tym miesiącu pytać o akwaria i przy okazji obejrzałem reszte. Obsługa ok choć pani nieco sztywnawa ;) Mają ładnie urządzony zbiornik wystawowy, w akwariach nie zauważyłem żadnych martwych ryb. Ogólnie na plus choć ceny podobnie jak w innych dębickich zoologikach.
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Awatar użytkownika
rafaldca
Posty: 15
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:08
Imię: Rafał
Lokalizacja: Dębica
Akwarium: 140+30
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: rafaldca »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”