Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Iguana, ul. Okulickiego 10 (Reduta)

Sklep zoologiczny

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

jan, Zdzisław nie ma żadnych profitów z tego, że poleca ten sklep. Większość z nas robi tam zakupy i jest zadowolona ( w tym i ja). Poza tym nie słyszałam złych opinii na temat tego sklepu. To jest temat poświęcony ZOO IGUANA a nie innym sklepom, więc nie dziw się, że czytasz tutaj opinie na tylko temat tego punktu.
jan pisze:Kazdy ma prawo wyboru w dzisiejszych czasach nie zyjey juz w komunie!
Zdzisław dokonał wyboru- uszanuj to
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

jan pisze:Tu Cie mam Zdzislaw... zaszkodzilem Ci nieprzychylmi argumentami na ich temat...wstydz sie Zdzislawie....
Opinia każdego jest subiektywna więc proszę o nienajeżdżanie na innych bo każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji, wiedzy i produktów. Jeden lubi salceson inny kawior. Stąd ocenia sklepu każdego będzie inna i jest to istotą demokracji a nie komuny o której piszesz.

W wątkach można swoje subiektywne opinie zamieszczać, konfrontować z innymi opiniami ale nie osobami. Ataki na osoby są zwykle wtedy gdy komuś brakuje argumentów i to ta osoba powinna się wtedy wstydzić.

Stąd proszę wygłaszać wyłącznie swoje opinie na temat konkretnego wątku a nie osoby - ataki na osoby zwykle kończą się kłótnią a te są zabronione w regulaminie i będą się cieszyć odpowiednią reakcją administracji.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
jan
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2010, 12:23
Imię: jan
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: jan »

"czyli mam rozumiec ze salcesonem jest aquatuca czy rcmb... wiec ja chce kawior i chodze tylko do iguany"
pozdrawiam
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Widzę, że chcesz jednak doprowadzić do kłótni i ogólne sformułowania nie związane z tematem wątku próbujesz na siłę interpretować tak jak ci wygodnie? Dla ciebie salcesonem może być Iguana. Dla mnie oba sklepy są na podobnym poziomie, ale to wątek o Iguanie. Zachwyty o Aquatice pisałem w stosownym wątku i tobie też radzę.

Każdy lubi co lubi i nikomu nic do tego. O gustach się nie dyskutuje.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

A mam takie pytanko czy dałoby radę np. zablokować wpisy w "Autoreklama sklepów" chodzi o to że jak sama nazwa mówi jest to autoreklama sklepów i dostęp tylko dla firm i władz forum a pisać nt. sklepów wszyscy byśmy mogli w dziale "sklepy/ firmy na podkarpaciu" unikniemy wtedy zaśmiecania autoreklamy - miało by to sens ???
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Kiedyś tak było. Teraz zaczyna to być miejsce wypytywania sklepów co wg mnie wypacza ideę tego działu. Jak ktoś się chce czegoś dowiedzieć to powinien się kontaktować ze sklepem.

Propozycja idzie pod rozwagę Rady Nadzorczej.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

zulix, nie ma sensu z tym panem prowadzić jakiejkolwiek dyskusji. Uczepił się zdzisława i mnie i pokazuje swój poziom. Myślę, że jak przestaniemy odpowiadać na jakiekolwiek zrzuty czy to w swojej czy kogoś innego sprawie to po prostu przejdzie mu głupie pisanie, bo nie będzie widział zainteresowania swoimi postami.

Proponuję zamknąć temat do jutr, oczyścić go.
Tylko żywe zioło :D
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Można by założyć 3 dział gdzie zadawalibyśmy pytania a sklep by odpowiadał.
Myślę że pytanie się na pw nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż pytania będą się powtarzać a jak sami wiecie odpowiadanie na to samo pytanie któryś raz z rzędu jest wkurzające.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

-donio- pisze:Można by założyć 3 dział gdzie zadawalibyśmy pytania a sklep by odpowiadał.
To byłby dobry pomysł pod warunkiem, że sklep zobowiązałby się do udzielania odpowiedzi. A takowego zobowiązania nie ma. Forum nie może wpłynąć na sklep aby to robił. Nie mamy żadnych z nim układów aby to wymóc - i działa to w obie strony. Też nie poddajemy się naciskom.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

-donio- pisze:Można by założyć 3 dział gdzie zadawalibyśmy pytania a sklep by odpowiadał.
quote]
A ja myślę że to już zwykłe lenistwo i wygoda, w każdym sklepie mają telefon i z reguły go odbierają a każdy z nas ma komórkę,może tak poprostu zadzwonić i zapytać , skoro sklep wystawia ofertę to chyba nie jest problemem ....Ja często korzystam z takiego rozwiązania żeby zaoszczędzić sobiei innym czasu i nerwów :)
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

Można by założyć 3 dział gdzie zadawalibyśmy pytania a sklep by odpowiadał.
to myślę jest zbędne ponieważ nikomu w sklepie nie płacą za siedzenie po godzinach i wklepywanie danych i odpowiadanie na pytania może to robić szefostwo ale każdy szef ma tyle na głowie że tak jak bandziorka, pisała lepiej, łatwiej i szybciej jest sobie zadzwonić i spytać a zablokowanie działu "autoreklama" i udostępnienie możliwości dokonywania wpisów firmom i władzom forum oczyściłoby ten dział i stałby się czysty i przejrzysty. Takie jest moje zdanie i moja propozycja - bo np. chcę zobaczyć co nowego po sklepach a widzę tylko "jest to?" "jest tamto?"
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Sklep w Reducie już nie istnieje. Został przeniesiony niedaleko. Prosimy aktualne uwagi przenosić tutaj: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=7853

W tym wątku możemy pisać ewentualne swoje "stare" uwagi :D
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”