Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Iguana, ul. Okulickiego 10 (Reduta)

Sklep zoologiczny

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

justfilied233, what the fuck - co do cholery (ew podobne tłumaczenie :P )

W Iguanie sprzedawcy sami napastują... Przyjdzie pierwszy OK - ciesze się że sklep dba o klienta. Zaraz po tym pojawia się drugi i ta sama gadka - mogę w czymś pomóc? Później 3,4-ty wtedy zaczynają zakłócać mój spokój - stają się natrętni. Nie wiem czy nie mogą się dogadać czy co, ale wystarczyłoby rzec: jeśli będzie pan czegoś potrzebował to proszę się nie krępować i zwrócić do sprzedawców (i powiedzieć między sobą - tego gościa już informowałem). Całkowite przeciwieństwo innego znanego sklepu. W tym drugim można w spokoju poobserwować rybki, ale ciężko je kupić ;)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Zaku, Ja z czymś takim się jeszcze nie spotkałem, ale może tak się dzieje dlatego że nie ma przydziałów(albo nie ma kto tego pilnować), ty obsługujesz akwarystykę, ty gryzonie, ty ptaki, a ty siedzisz na kasie. I po sprawie jak się kręcę koło ryb jest pan x, jak koło gryzoni jest pan y itd.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Ja również nie zaobserwowałem zachowań opisanych dwa posty wyżej. Normalna sprawa, że sprzedawca pyta czy w czymś pomóc.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: cherry_ukasz »

Chyba lepsze takie zainteresowanie klientem niż odwrotnie - wchodzisz do sklepu, potrzebujesz obsługi a jej nie ma przez całą Twoją wizytę - i wychodzisz z niczym
Morskie klimaty 126 litrów - Cherryreef v.2.0

Obrazek
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 81
Rejestracja: 27 cze 2010, 18:14
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60L i 30L
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Shadow »

Gdy byłem w tym sklepie miałem to samo, wszedłem minęło 2min może, i pytanie "mogę w czymś pomóc ?" mija 5min i znowu to samo :P Byłem zaskoczony z jednej strony to natrętne i wkurzające, ale z drugiej lepsze to niż jak inni mówili że trzeba szukać kogoś, kto właśnie mógłby pomóc, po całym sklepie.
maciek3na
Posty: 46
Rejestracja: 17 lut 2010, 16:14
Imię: Maciek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 126l
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: maciek3na »

Zaku pisze:maciek3na, patrzył na roślinki, a nie na ich nazwy. On akurat dobrze myśli 8)
hehe, no fakt, moja wina :|
sorki
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Natrętne i wkurzające to są komary wieczorem, jak to było? "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził" łatwo nam mówić powinni to, powinni tamto. Jak się pytają zbyt często to źle, jak się pytają zbyt rzadko też źle.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

comatose, nikt nie pisał że ktoś coś powinien :D
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

dobrze jest jak jest :) sklepiki spoko przyjazny klientowi, a wiem co mówię, bo przebywałem tam godzinami, aż się na mnie dziwnie zaczęli oglądać :P
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
hefren
Posty: 9
Rejestracja: 15 kwie 2010, 10:21
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L, 30L, 9L
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: hefren »

ja też to przeżyłem, lecz odpowiedziałem, że jak coś mnie zainteresuje to sam się zgłoszę :) podziałało :) a sklep ogólnie niezły..
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Byłem dziś znów w sklepie i powiem tak jak się rozmawia z SZEFEM jest O.K gorąco polecam świetne chłopaki ;) co niektórzy pracownicy niestety zachowują sie tak jakby chcieli spławić klienta bardzo mi sie to nie podoba a tym bardziej ironiczne komentarze !!!
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 81
Rejestracja: 27 cze 2010, 18:14
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60L i 30L
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Shadow »

Ja dziś byłem i spisałem kilka cen, to co mnie interesowało:

roślinka, koszyczek, zapomniałem nazwę ale chodzi o trawkę tą zwykłą krótką: 8zł
Neonki: 2,50
Neonki XL (świetne wyglądają i fakt są duże :P ): 4,90

Podkład pod żwir: 26,-
Świetlówki te najtańsze (białe i różowo-fioletowe T5 24W): 29,-
Bazalt 2kg (wielkość 1-2mm i 2-5mm): 4,50

CO2 w płynie: 28,-
Nawóz z solami i mikro: 24,-
Potas: 24,-

Odnośnie cen to jest tanio, a przynajmniej taniej niż na PRZEMYSŁOWEJ (byłem i sprawdziłem przy okazji- po drodze). Miałem sprawdzić jeszcze w nowym świecie ale podejrzewam że też pewnie drożej, tak mi się zdaje.

Co do personelu to fajnie tłumaczy, chyba mają wartościową wiedzę, chyba bo ja jestem żółtodziobem, więc nie potrafię ocenić :P Ale sam musiałem podchodzić, bo zajęci byli, przynajmniej dziś, nie wiem jak w inne dni.
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Shadow pisze:Odnośnie cen to jest tanio, a przynajmniej taniej niż na PRZEMYSŁOWEJ
Węgiel w płynie taniej jest na przemysłowej, ale nie dają tam rabatów i jest dość daleko. A i poza tym nasz kolega już tam nie pracuje i mają teraz olewającą klientów obsługę.

Dziś rzeczywiście byli trochę zajęci, ale krótkie poszukanie sprzedawcy wzrokiem i się natychmiast pojawiał :)
Awatar użytkownika
Shadow
Posty: 81
Rejestracja: 27 cze 2010, 18:14
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 60L i 30L
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: Shadow »

Hmm to nie byłeś czasem Ty chyba w dresie :P ?
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Wiecie co? O Iguanie w Novej jest inny temat na forum :mrgreen: http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=4892


Posty wydzielone i scalone z tamtym wątkiem - zulix
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, 16:06 przez comatose, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”