Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Iguana, ul. Okulickiego 10 (Reduta)

Sklep zoologiczny

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

jan, ale nie wiem na czym twoje wzburzenie polega. Sklep nie ma obowiązku odpowiadania w tym temacie a także na forum. Nie jest to prywatne forum żadnego sklepu toteż nikogo do tego zmusić nie można. Sklep wystawia ofertę, a zainteresowane osoby według mnie powinny się same skontaktować poprzez PW lub telefonicznie, a nie poprzez napisanie postu.
jan pisze:jak dla mnie to ignorancja potencjalnego klienta
Niestety się z tobą nie zgodzę w tym względzie bo jak napisałem wyżej, ten sklep nie ma takiego obowiązku odpowiadania, a może właściciel też nie dysponuje wystarczającą ilością czasu. Także nie oburzajmy się :)
jan
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2010, 12:23
Imię: jan
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: jan »

inne sklepy odpowiadaja na pytania... jesli nie na forum ogolne to na pw
pozdrawiam
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Trzeba wnieść poprawkę na to, że sklep uległ przeniesieniu w ostatnich dniach. Będąc tam wczoraj widziałem, że szef biegał z wiertarką po sklepie i mocował różne takie... Zmiana firmy to również bieganie po wszelkich możliwych urzędach co w Polsce do relaksujących zajęć nie należy.
Stąd myślę, że nie jest to ich zła wola, ale fakt, że doba ma tylko 24 godziny.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Dodam tylko do postu zulix,że sklepy mają dwa i oboma trzeba się zająć a co racja to racja,obaj właściciele bez przerwy są widoczni na Okulickiego i myślę że brak odpowiedzi w tym temacie to nie wyraz ignorancji lecz zwyczajny brak czasu a jeśli nie robi komuś różnicy skąd uzyska odpowiedź na pytania o rybcie i krewetki to sprawdzę i jutro napiszę w temacie ;)
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

Nie no masakra - ignorancją byłoby gdybyś wszedł do sklepu i wtedy by ktoś Cię olał. Podejdź do sklepu weź sobie numer telefonu i wtedy pytaj na pewno Ci ktoś odpowie... Wystarczy, że podają co nowego jest na sklepie - to chyba dużo wg mnie przynajmniej. Aha jan o co pytałeś bo przeglądając cały wątek chyba mi umknęło Twoje pytanie... :)
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
panaque
Posty: 111
Rejestracja: 06 gru 2009, 14:50
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: panaque »

Te bojki są w galerii NOVA.
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: alkarn »

Jasiek to tylko dwa sklepy piszą na forum. Zawsze możesz zadzwonić do sklepu albo pójść do sklepu i zobaczyć ofertę. Lekceważyć to jak wejdziesz do zoo i nikt nie obsłużył cię ani udzielił info.
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Amanki są po 5zł a otosiaki chyba po 5,30 jeśli dobrze widziałam,tęczanek nie widziałam ale może je poprostu przegapiłam :) Sklep funkconuje i można jechać i kupić :P
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Byłem dzisiaj w IGUANIE po wodę do podmiany. Elegancko - drabiny zniknęły, szefowie dostępni dla klienta, czysto w zbiornikach i sporo fajnych ryb i roślin. No i jak zwykle kompetentna obsługa a zadałem sporo pytań o rybki z jezior Tanganika i Wiktori.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

a były jakieś nowości z krewetek?
Awatar użytkownika
sitek16
Posty: 374
Rejestracja: 31 maja 2010, 20:20
Imię: Kamil
Lokalizacja: Czarna Sędziszowska
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: sitek16 »

zdzislaw, byłeś na okulickiego czy w Novej ?
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

zdzislaw pisze:Elegancko - drabiny zniknęły, szefowie dostępni dla klienta
\
to chyba na okulickiego
jan
Posty: 41
Rejestracja: 24 lis 2010, 12:23
Imię: jan
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: jan »

Tu Cie mam Zdzislaw... w wiekszosci postow jest polecanie rzez Ciebie iguany Ty lubisz iguane i zaszkodzilem Ci nieprzychylmi argumentami na ich temat... no wybacz ale bylem na rejtana w nava, i zostalem obsluzony jak zostalem, wole rcmb choc to nie to jak byl Pan Tomek i nie to co aquatica. wystarczy zla opinia o sklepie ktory Ty preferujesz i... wstydz sie Zdzislawie wstydz. Kazdy ma prawo wyboru w dzisiejszych czasach nie zyjey juz w komunie!
pozdrawiam
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Ja bym prosił żeby posty na forum pisać jednak na trzeźwo :mrgreen:
Awatar użytkownika
daquid
Posty: 867
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Imię: Dawid
Lokalizacja: Hermanowa
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: daquid »

Zaku pisze:Ja bym prosił żeby posty na forum pisać jednak na trzeźwo :mrgreen:
:brawo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”