Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Iguana, ul. Okulickiego 10 (Reduta)

Sklep zoologiczny

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cherry_ukasz
Posty: 3820
Rejestracja: 02 paź 2009, 11:31
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 70x45x40 - ReefTank
Płeć:
Wiek: 37

[Rzeszów] Iguana, ul. Okulickiego 10 (Reduta)

Post autor: cherry_ukasz »

Bardzo fajna obsługa w sklepie, chłopaki znają się na rzeczy, doradzą co trzeba. Rybki mają w dobrej kondycji, mnie od nich jeszcze nic nie zdechło. Rośliny też wporządku, jeśli chcesz coś czego nie mają to Ci zamowią. Ogólnie jak dla mnie sklep na 5 + :D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 9:45 przez cherry_ukasz, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Również mam podobne zdanie o tym sklepie. Lubię tam chodzić.
Fajne mają akwarium wystawowe :P
Markiz

Post autor: Markiz »

Michał bardzo dba o swój sklep i jestem tam stałym klientem-razem z Wojtkiem tworzą wspanieły duet - również polecam...
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

Co będę powtarzał wypowiedzi innych. Sklep jak dla mnie super na -5 bo przy takiej powierzchni to bym zrobił więcej akwariów z rybami :znudzony:
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

sklepik bardzo fajny, akwarium wystawowe im ostatnio coś upada :/
wszystko co potrzebne dostępne i nawet w przystępnych cenach :)
mam nadzieje że obsługa się nie zepsuje,
Mateusz
Posty: 508
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:11
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Mateusz »

Dzisiaj byłem w Iquanie i zauważyłem, że sprowadzili różne gatunki krewetek. Z tego co widziałem to były:
Red Cherry
Red Crystal
Black Crystal
Pinokio
Tiger
Yellow
To wszystkie jakie zapamiętałem, nie wiem czy czasem nie było jeszcze babaulti :hyhy:
Ale cena wysokie ;/ przykładowo red crystal 18/szt. podobnie black crystal i tiger
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

w iguanie mają orange a nie yellow. yellow stone widziałem w Aquatice mieli też duża Atye, Red Cherry, Cristal Red i Black, Amano, orange, Tigery, no i jeszcze jakies filtrujace
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
31mario

Post autor: 31mario »

Sklep jest fajny,obsługa pierwsza klasa,ale jak ktoś wspomniał wcześniej to również i u mnie długo nie pożyły otosy.Lecz przyznaje że sam się oto prosiłem.Podczas oglądania zauważyłem martwe lecz zignorowałem , myślałem że mnie to nie spotka ( nauka nie idzie w las ).
dood94
Posty: 211
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:42
Lokalizacja: Dąbrowa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: dood94 »

Co do tych otosków to na hurtowniach były trefne jakieś i ana chemii trzymali, jak w sklepach zauważyli to też dawali jakieś "eliksiry", a część robiła kwarantanny i nie sprzedawała a część chciałą się pozbyc byle szybciej :zdegustowany:
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

kwadratos pisze:sklepik bardzo fajny, akwarium wystawowe im ostatnio coś upada :/
To akwa na zewnątrz zostało zasłonięte ogromną reklamą żarcia dla czworonogów, a ten holender po tym jak powrzucali do niego rośliny w doniczkach też strasznie zbrzydł ;/ byłem dzisiaj i widziałem masę krasnorostów w nim, pływały 3 trupki rybie i jedna sztywna krewetka. Ostatnio coś nie mają ciekawych rybek - no sumiki szkliste były bardzo fajne szkoda, że proporczykowców już nie ma. Ogólnie sklep fajny ale coś zaniedbany od ostatniej wizyty, ta papuga co luzem lata po sklepie i siada na ramieniu jest świetna za to ;] Chłopaki chcą ścianę wyburzyć i dostawić więcej szkła więc + dla nich, mówili też, że restart tego holendra robić będą.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ja też mam miłe wspomnienia po wizycie w tym sklepie obsługa miła tylko pan przy kompie mi wstukiwał 2 redki chyba z 5 min a tak poaztym to jest ok a co do tych otosków to sie zastanawiałem czy nie kupić ale myśle sobie poczytam jeszcze i jak by co to kupię.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

sklep można powiedzieć bardzo fajny tylko moim zdaniem ceny są trochę wysokie.
Raz widziałem filtr tetra ex 700 za 300 zł podczas gdy w RCMB (tym sklepie koło RCMB dokąłdnie :) ) był za 199 zł więc przebitkę mają dobrą. Inne rzeczy też mają nieco wyższe ceny
Ale ogólnie sklep na +
Krystian
Posty: 540
Rejestracja: 23 paź 2009, 18:04
Imię: Krystian
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: Krystian »

anulaa_dr, wyjaśniłaś dobrze z nimi tą sytuacje, czy tylko słuchałaś że to nie możliwe itd. ?
Markiz

Post autor: Markiz »

No nie zgodzę się anulaa_dr, -nie mieli podłoża a było w ich mocy zdobyć,to 24 h niecałe czekałem....Miałem być o 16, byłem pół h wcześniej i już czekało.....
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Ja się niezgodzę z niezgodzeniem :P . Wiele firm "przeszacowuje" swoje możliwości i obiecują wszystko. Później w zetknięciu z dostawcami okazuje się, że nie są w stanie załatwić. I dotyczy to większości firm, nie tylko akwarystycznych. Sam miewam takie sytuacje kilka razy do roku. Pisałem już kiedyś np. o książce Diany Walstad którą przynajmniej kilka sklepów obiecywało mi ściągnąć. W końcu sam musiałem kupić przez neta. Teraz kupując kompa miałem taki sam problem z podzespołami: "wszystko będzie za 2-3 dni" a czekałem tydzień i przeprosili, że nie są w stanie ściągnąć.
Wiem, że częśto są to sytuacje niezawinione przez sprzedawców, ale obiecanka, obiecanką a później pozostaje tylko niesmak. Mimo wszystko "obiecywanie" to bardzo odpowiedzialne zajęcie.
Co do terminów dostawy "typowego zamówienia": "będzie jutro, pojutrze, za tydzień" to już tylko nieliczne firmy prawie zawsze dotrzymują słowa.

Pod tym względem Iguana ma się dobrze tj. większość obietnic dotrzymuje, ale opóźnienia i ewidentne wpadki też im się zdarzają (jak każdym).
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”