Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Krosno]-kilka propozycji

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafa9
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2010, 15:19
Imię: Rafał
Lokalizacja: ok.Krosna
Akwarium: 54l i 15l
Płeć:
Wiek: 29

[Krosno]-kilka propozycji

Post autor: rafa9 »

Jakie sklepy zoologiczne na terenie Krosna polecacie??
Ja obecnie najbardziej zadowolony jestem sklepem przy starym cmentarzu.Miła obsługa,zawsze coś nowego (ostatnio sprowadzili płaszczki).
Proszę o opinie o innych sklepach w Krośnie-zwłaszcza na temat nowego-Morelia na ul.Witosa (Guzikówka).
Awatar użytkownika
varik
Posty: 133
Rejestracja: 18 sty 2010, 13:01
Imię: Bartek
Lokalizacja: Krosno,Miejsce Piastowe
Akwarium: 50l,20l
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: varik »

Ja bym Ci polecił Canis bo chyba tak się nazywa Piłsudskiego 18 idziesz jak na rynek. Nie jestem przekonany do Centrum. W Canisie mają równie duży wybór jeśli nie większy. Głównym atutem tego sklepu są ceny- znacznie niższe niż w Centrum i fachowa miła obsługa
VARIK
Awatar użytkownika
rafa9
Posty: 64
Rejestracja: 09 maja 2010, 15:19
Imię: Rafał
Lokalizacja: ok.Krosna
Akwarium: 54l i 15l
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: rafa9 »

Moje akwarium a raczej jego wyposażenie pochodzi połowa z Canis,a połowa ze sklepu przy cmentarzu.Sam osprzęt i akwarium z allegro.Jednak sklep przy starym cmentarzu zawsze zaskoczy mnie czymś nowym,ale bywam w obydwu.A czy wiesz coś na temat sklepu Morelia na ''Guzikówce''??
Awatar użytkownika
varik
Posty: 133
Rejestracja: 18 sty 2010, 13:01
Imię: Bartek
Lokalizacja: Krosno,Miejsce Piastowe
Akwarium: 50l,20l
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: varik »

Nie bywam w tamtych okolicach wiec niestety nie
VARIK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”