Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Zoo Iguana w Centrum Nova

Między TESCO a Castoramą

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

[Rzeszów] Zoo Iguana w Centrum Nova

Post autor: comatose »

Nowy sklep się rozwija, powstało fajne małe akwa pokazowe. Żywe żarcie zakupione w dobrych pieniądzach, w końcu znalazłem tam korzeń taki jak chciałem ;] Gratisy zebrane, zniżka oczywiście na wszystko przyznana :D

Wydzielono do nowego tematu - zulix
Ostatnio zmieniony 23 paź 2010, 16:09 przez comatose, łącznie zmieniany 2 razy.
zajac1982
Posty: 113
Rejestracja: 03 kwie 2010, 21:33
Imię: Łukasz
Lokalizacja: P-śl
Akwarium: 200l + 83l + 50l
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: zajac1982 »

Ja też byłem w nowym sklepie i mi się podobało, nie ma porównania z żadnym ze sklepów w Przemyślu. I oczywiście zniżkę też dostałem :)
Awatar użytkownika
Bartosss
Posty: 1951
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:33
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12x 28,5L
Płeć:

Post autor: Bartosss »

Ja też byłem, mają ciekawą oferte rybek dużo i były takie co 1-szy raz widziałem (mało widziałem :D) Spodobała mi się też fachowa obsługa, jeden pan zna się na krewetkach i pomógł mi wybrać D-50 dla paletek dla krewetek bo podobno świetnie wybarwia, na forum już słyszałem :) Rabacik uznany mają też milimetre moss :) Ogólnie bardzo podoba mi się ten sklep.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Ja również tam byłem kupiłem półdziubki karłowate w dobrej cenie, widziałem też w akwa traszkę (ciekawe zwierzątko) ogólnie sklepik całkiem fajny. Nie mogę doczekać się startu zbiornika wystawowego :D Zamierzam dużo czasu przed nim spędzić :P
Tylko żywe zioło :D
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

Już odwiedziłem sklep oczywiście :) Akurat trafiłem na zalewanie wystawowej 840 :) A z rybek zainteresowały mnie bardzo frontosy
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 1264
Rejestracja: 15 gru 2009, 0:39
Imię: Karol
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Akwarium: 33l, 43l OW, 72l
Płeć:
Wiek: 33
Kontakt:

Post autor: Cichy »

Mieszkam na przeciwko Novej, a Iguana to obowiązkowy punkt każdego mojego dnia :) Ostatnio kupiłem tam Dragon Stone'y, a dziś piękne korzenie (chyba) Fork Wood i to całkiem niedrogo.

Mają bardzo ładne endlerki i chyba się na nie skuszę w przyszłym tygodniu. Obsługa bez zarzutu, na początku może wydawać się trochę upierdliwe, gdy co chwilę słyszymy "w czym mogę pomóc", ale lepsze to niż bieganie po całym sklepie za sprzedawcą.

Gdy kupowałem kamienie bardzo miły pan podszedł do mnie z wagą, pomógł zważyć, wybrać, zapytał o całość aranżacji itp. Podobnie dziś jak kupowałem korzenie. Także obsługa na pewno na duży plus.

Jedynie co mnie trochę odrzuciło to akwarium z roślinami, często widzę tam martwe rybki...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Cichy pisze:na początku może wydawać się trochę upierdliwe, gdy co chwilę słyszymy "w czym mogę pomóc"
Często pracodawcy wysyłają sprzedawców na szkolenia. Po takich szkoleniach pracownik jest nafaszerowany instrukcjami. Tego, że do klienta trzeba podejść od razu, doradzić, pomóc, też ich uczą.
Po prosu trzeba być wyrozumiałym :)
Awatar użytkownika
Cichy
Posty: 1264
Rejestracja: 15 gru 2009, 0:39
Imię: Karol
Lokalizacja: Jasło / Rzeszów
Akwarium: 33l, 43l OW, 72l
Płeć:
Wiek: 33
Kontakt:

Post autor: Cichy »

Joanna pisze:
Cichy pisze:na początku może wydawać się trochę upierdliwe, gdy co chwilę słyszymy "w czym mogę pomóc"
Często pracodawcy wysyłają sprzedawców na szkolenia. Po takich szkoleniach pracownik jest nafaszerowany instrukcjami. Tego, że do klienta trzeba podejść od razu, doradzić, pomóc, też ich uczą.
Po prosu trzeba być wyrozumiałym :)
Nie napisałem, że mi to szczególnie przeszkadza. Akurat jest to miłe, zwłaszcza gdy obsługująca mnie osoba potrafi cierpliwie wysłuchać tego co mam do powiedzenia. Później doradzi mając na uwadze moje preferencje.

Najgorzej pod tym względem jest w sklepach odzieżowych, ledwo przejdę bramkę, a już zostaję osaczony, nawet nie zdążę się rozglądnąć. To jest już upierdliwe.

Najważniejsze to mieć umiar, dać klientowi chwilę na oswojenie się ze sklepem, asortymentem, a później zagadnąć o możliwość pomocy. Taki złoty środek właśnie mają sprzedawcy w Iguanie w Novej.

Niech tylko jeszcze poprawią sytuację z rybkami w akwariach roślinnych to będzie sklep na 6. Teraz na 5+ :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Cichy pisze:Mieszkam na przeciwko Novej, a Iguana
Od czasu do czasu i ja tam wpadam i tak jak piszesz starają się pomóc i doradzić :) Mogło by być tam więcej asortymentu, szkoda że tak nie jest :P
Pozdrawiam Darek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”