Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

PNOS - Rzeszów, Paderewskiego 37

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

PNOS - Rzeszów, Paderewskiego 37

Post autor: zulix »

Temat dotyczący sklepu Res-Gal zamknąłem, aby nie utrwalać starej nazwy sklepu, skoro obecnie jest inna. Ponieważ wraz ze zmianami organizacyjnymi mogły powstać i inne zmiany, zakładam nowy temat w którym będziemy mówili o obecnych odczuciach dot. sklepu "po zmianach".

Byłem wczoraj w sklepie szukając nowych roślin, bo chciałoby się coś nowego wrzucić do zielnika. Jak zwykle miła obsługa - to się nie zmieniło, podobna oferta produktowa, słowem podobnie jak poprzednio miałem dobre zdanie, zdania nie zmieniłem.

Przy okazji dostałem starszy 2007/2008 katalog reklamowy roślin firmy Tropica po angielsku. Był takowy na stronie Tropici (we flashu), ale mnie osobiście lepiej się przegląda katalogi drukowane. Katalog jest fajny bo ma zdjęcia i emersów i submersów (szczególnie cenne w sklepach aby rozróżnić "co jest co") oraz większe rysunki roślin. Szkoda, że nie ma tam dużej ilości roślin, ale... to tylko w Erze :P
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013, 16:58 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
frankozola
Posty: 54
Rejestracja: 21 maja 2010, 10:34
Imię: Franek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: Krewetkarium 25L
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: frankozola »

Byłem dzisiaj - również zdania na temat sklepu nie zmienie, bardzo dobra obsługa i towar. Posiadają wiele przydatnych rzeczy m.in dodatkowe oświetlenie filtry,grzalki sralki i czego dusza zapragnie. Rybki - wybór ogromny
wodogrzmoty
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2010, 15:09
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 50 L
Płeć:

Post autor: wodogrzmoty »

Jak dla mnie drugi mój ulubiony sklep :)
Iguana raz PNOS drugi. Nie dzielę który lepszy, do niego mam bliżej dlatego może jestem częściej :) Może dla forumowiczów dało by się załatwić rabacik.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

A to tam nie ma rabatu?
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

Posiadamy zniżkę 5%
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

byłem wczoraj z poszukiwaniu kamieni ... :) patrzę sobie a tu pływają pielęgnice papuzie w kolorach: zielony, czerwony, niebieski i żółty :) aż mnie ciarki przeszły :) normalnie ktoś im daje jeść akwarelki
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Jakoś nigdy nie chciało mi się odwiedzić tego sklepu myśląc że jest to jakiś kącik z ww branżą i niewiele tam mają.Dziś w końcu się zmobilizowałem i co??? :lol: ...miłe i pozytywne zaskoczenie.Sporo wszelakiego sprzętu, pokarmów , itp.Ryb też duży wybór ceny niewygórowane.Z roślinami też nienajgorzej.
Wyślę że warto uwzględnić ten sklep w planie wycieczek po rzeszowskich zoologach. ;)
Awatar użytkownika
margin
Mecenas
Posty: 183
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:02
Imię: Marzena
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 54, 112 i 126 l
Płeć:

Post autor: margin »

Jeździliśmy wczoraj z Kolegą (z baaardzo daleka) i odwiedzaliśmy rzeszowskie sklepy zoologiczne. Byliśmy w większości dużych, reklamowanych szeroko na naszym forum i szok na samym końcu wycieczki. PNOS słabo się reklamuje a szkoda, bo sklep rewelacyjny, a towar 8-( . Polecam serdecznie forumowiczom wizytę w tym, dla mnie najlepszym sklepie. Najpierw myśleliśmy : centrum ogrodnicze, pewnie tam nic nie ma. A tu taka niespodzianka, największy wybór ryb i to nie "pospolitasów", ale prawdziwe rarytasy. Czyste i zdrowe zbiorniki, tanie i piękne rośliny, miła obsługa. Cóż, żeby nie być gołosłownym, w ofercie : ostrogony Daya, wszystkie kolory ramirezek, piękne i duże pielęgnice, rzadkie zbrojniki, Synodontisy i batrachusy, a dla mnie rewelacja (nowość :rybka: :rybka: ) Hemigrammus rodwayi. Nie się neonki schowają, szkoda, że tylko 6 sztuk, ale jeszcze pojadę do tego sklepu i mam nadzieję, że będzie więcej ;) .
... no i ceny też zachęcające, więc Koledzy do PNOS
:wędka:
Obrazek
Łoren
Posty: 2110
Rejestracja: 16 lis 2009, 14:24
Imię: Robert
Lokalizacja: Rzeszów -Krasne
Akwarium: 50L 500l start
Płeć:
Wiek: 54
Kontakt:

Post autor: Łoren »

No ja na temat tego sklepu mam inna opinię może nie samego sklepu jako takiego ale obsługa z wyjątkiem szefa działu zoo Pana Tomka bodajże i jeszcze jednego pracownika takiego blondyna jest.. po prostu katastrofalna olewająca klientów , nie mająca pojęcia o tym co mają w akwariach. Umiejętności prowadzenia rozmowy z klientem sa na poziomie dna.O doradzaniu już nic nie napisze- byłem świadkiem rozmowy pani ekspedientki z klientem..który trzymał w 20 litrowym akwarium dwie welonki i chciał dokupić coś jeszcze..a pani poleciła mu...ze trzy skalary i może być bocja...zostawiam to bez komentarza bo tu nie ma co komentować! Co do zatowarowania sklepu - ryby ok , pozostałe artykuły akwarystyczne najdroższe w mieście.
Łoren akwarystyka to choroba postępująca:)
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Ostatnio jak tam pojechałem to pocałowałem klamkę :D Mniejsza z tym, dawno mnie tam nie było. Ale wracając wstecz bardzo podobała mi się w tym sklepie jedna rzecz - jak zadałem jakieś trudniejsze pytanie komuś z obsługi to nikt nie robił dobrej miny do złej gry tylko brali książki w łapki i szukali odpowiedzi uprzedzając mnie wcześniej, że "nie mają pojęcia o czym do nich rozmawiam" ;] Ryb było naprawdę sporo i wybór też był lepszy niż w konkurencyjnych sklepach, na rośliny uwagi nie zwracałem. Na minus zasługuje akwarium pokazowe. Ostatnio jak je widziałem to "pokazowe" było tylko z nazwy brakowało tam kogoś kto by to poprowadził żeby to miało ręce i nogi.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Łoren, comatose, Ja mam podobne zdanie jak Wy, swego czasu bylem w sklepie i jeden Pan obsługiwał dział akwarystyczny i z krzaczorkami na zewnątrz :mrgreen: efekt był taki że klienci zarówno przed akwariami jak i na polku byli wściekli, Pan z obsługi też zaczął się wkurzać bo wszyscy mieli pretensję do niego. A tak naprawdę to odpowiada za ten cały bałagan kierownik sklepu, gdzie on był w tym momencie?? gdzie jest ta organizacja??
Są dni kiedy naprawdę jest tam ładnie posprzątane ale i są dni gdzie widać że szefa nie ma :P
Pozdrawiam Darek :)
Awatar użytkownika
margin
Mecenas
Posty: 183
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:02
Imię: Marzena
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 54, 112 i 126 l
Płeć:

Post autor: margin »

Nie wiem, może macie pecha. Nam czas przy akwariach poświęcały dwie osoby, chłopak i dziewczyna i było to sporo czasu, bo grymaśni jesteśmy ;)
Dla mnie najbardziej liczy się towar, a ten był rewelacyjny, dawno nie widziałam takiego wyboru.
Obrazek
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Nie chciałem się bardzo kłócić, bo nie byłem pewny na 100% ale kilka dni temu w sklepie byłem i zobaczyłem ładne szare z jakimiś kropeczkami zbrojniki, na akwa pisze panagua maccus l-104 myślę to nie to bo L-104 (znane jako pekoltia vittata) były w innym akwa w tym sklepie, wiec pytam pana co to za zbrojnik, a ten mówi, że taki jak pisze na akwarium, ja na to że l-104 inaczej wyglądają i są tu w sklepie w innym akwa a on, że tam są L-104 a tu są panagua maccus l-104 i to są dwie rożne rybki. Nie znałem tego szarego więc się nie spierałem i rybkę kupiłem teraz wpisują panagua maccus l-104 w google i pokazuje mi się pekolti vittata l-104.
Pan był przekonany bardzo jak to mówił i mu uwierzyłem, nie wiem czy to było specjalnie, czy nie chciał pokazać że się nie zna, ale koniec końców w ciula zostałem zrobiony i teraz nie wiem co mam(jak się pokaże to cyknę fotkę).

Wrażenie takie ogólne dziwne. Duży wybór ryb, na sprzęt nie patrzyłem. Przyjemniej się czuję w innych sklepach w Rzeszowie, ale nie wykluczone że tam jeszcze nie zaglądnę :D
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

biorąc pod uwagę, że pewnie za "l-104" zapłaciłeś nie więcej jak 17zł, a rybę masz inną to Ci się opłacało :), no chyba, że plecostomusa masz :mrgreen:

może to l-201
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

margin pisze:a dla mnie rewelacja (nowość :rybka: :rybka: ) Hemigrammus rodwayi.
z tego co pamiętam to około 1,5 roku temu miałem je na sklepie więc taka to nowość...
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”