Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

PNOS - Rzeszów, Paderewskiego 37

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
margin
Mecenas
Posty: 183
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:02
Imię: Marzena
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 54, 112 i 126 l
Płeć:

Post autor: margin »

Tomasz pisze:
margin pisze:a dla mnie rewelacja (nowość :rybka: :rybka: ) Hemigrammus rodwayi.
z tego co pamiętam to około 1,5 roku temu miałem je na sklepie więc taka to nowość...
A ja je widziałam w sklepie po raz pierwszy, może dlatego, że jestem z zadu..., czyli Jarosławia.
No dobrze jak masz w sklepie takie rybki, to może masz też grubowarga złotopręgiego, którego bezskutecznie od roku poszukuję ?
Nie pisałam tego postu, żeby się z kimkolwiek kłócić, ale wybór w tym sklepie mnie zaskoczył, chociaż w moim mieście jest 9 punktów sprzedaży i też nieźle zaopatrzonych.
Jeżeli ktoś wybierze się do PNOS, to sam zobaczy. Polecam, bo to np. dobry sposób na przekonanie się, że razbory są nie tylko klinowe i galaxy ;)

justfilied233 może ten szary zbrojnik z kropeczkami to Chaetostoma milesi, bo widzieliśmy tam w jednym akwarium takie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

margin pisze:Nie pisałam tego postu, żeby się z kimkolwiek kłócić
nikt się nie kłóci ani mi to w głowie - opinię o np. sklepie każdy ma swoją a chciałem tylko sprostować, że ta rybka nie jest nowością.
margin pisze: to może masz też grubowarga złotopręgiego
już nie pracuję w "branży", ale dość dawno nie widziałem tej rybki w sklepach... umieść post w odpowiednim dziale może ktoś gdzieś ją widział...

pozdrawiam
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Artur___, 20zł :P i to nie plecostomus, tego bym poznał ;)
to nie l-201 tamten jest szary i kropki ma nieregularnie tak jakby od połowy ciała do głowy.

[ Dodano: 2011-08-28, 21:18 ]
to na pewno nic skomplikowanego ani drogiego wg mnie :P
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
margin
Mecenas
Posty: 183
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:02
Imię: Marzena
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 54, 112 i 126 l
Płeć:

Post autor: margin »

justfilied233 pisze:Artur___, 20zł :P i to nie plecostomus, tego bym poznał ;)
to nie l-201 tamten jest szary i kropki ma nieregularnie tak jakby od połowy ciała do głowy.

[ Dodano: 2011-08-28, 21:18 ]
to na pewno nic skomplikowanego ani drogiego wg mnie :P
A sprawdzałeś Chaetostoma milesi ?
Obrazek
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

margin, to to chyba będzie to :) teraz jeszcze na szybko niech mi ktoś powie czy bardzo przepłaciłem jeżeli to Chaetostoma milesi czy zrobiłem interes życia i cały Rzeszów pojedzie do PNOS żeby kupić te zbrojniki w dobrej cenie :P
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
margin
Mecenas
Posty: 183
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:02
Imię: Marzena
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 54, 112 i 126 l
Płeć:

Post autor: margin »

A jak się u Ciebie trzymają te rybki, bo to wyspecjalizowane glonojady ?
Mój Kolega, z którym byłam w sklepie twierdzi, że cena raczej normalna.
Aż tak dobrze nie znam na rybach, to on rozpoznał od razu, jak tylko je zobaczył.
Obrazek
Awatar użytkownika
Artur___
Posty: 3564
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:16
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: Artur___ »

z racji niedoceniania sklepu przez podforaków wybrałem się na zakup akwarium o wymiarach 80x40x40,
poprzednio próbowałem kupić w innych sklepach ale jakoś było mi pod górkę i:
-w jednym rzeszowskim nie było (jak jest to kosztuje 113zł), (Aquatika)
-w drugim było ale 5cm za niskie (112zł) (Reksio)
-w trzecim było marki Divers i brakowało silikonu przy dnie :/ (130zł) (Majster)
-nawet u producenta nie było, a skleić nie miał czasu bo wyjeżdżał (115zł) (Akwa Res)
-no i prawie na koniec zaglądnąłem do PNOS'u między innymi żeby rozwiać wątpliwości dotyczące zbrojnika i akwaria były, nawet dwa, tyle tylko, że za jedyne 150zł,
coś mi się wydaje, że moje upodobania co do rzeszowskich sklepów się nie zmienią :/
-podczas dalszej wycieczki zaglądnąłem do Iguany - niestety akwa nie było
-przyszedł również czas na Nika zoo - tu ceny również nie powalały - akwarium o 5 cm za niskie 145zł
-postanowiłem zaglądnąć jeszcze do Orki na Krzyżanowskiego i tu ku miłemu zaskoczeniu akwarium takie jak w Nika po 109zł :!:
-do akwaresu było niedaleko więc spróbowałem jeszcze raz :) i udało się, u "syna" akwarium jakiego poszukiwałem wyszło 90zł - już stoi sklejone w domu :mrgreen:

jeżeli nazwy innych sklepów w wątku dotyczącym PNOS'u są nie dozwolone to proszę o wykasowanie tylko nazw sklepów z nawiasów

a co do zbrojnika to na 100% chaetostoma, a czy milesi to już 100% pewności nie mam, cena może być, w innym rzeszowskim sklepie L-187 kosztuje 17zł więc podobnie.
Za to był całkiem ładny dorosły hypancitrus, zalatywał mi na l-66 (choć pewności nie mam), na początku zasugerowałem się napisem na szybie "glonojad 30zł" ale obsługa wyjaśniła mi, że ryba jeszcze nie jest wyceniona ponieważ nie mają do niej faktury
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2011, 9:31 przez Artur___, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Napatrzyłem się i wygląda na to, że to będzie ta Milesi ;) poza tym dziś lepsze wrażenie jak ostatnio, wyprostowałem sprawę z nazewnictwem L-104, ale jako że nie byłem pewny o Cheatostome to nie mówiłem nic na jej temat, zostałem również zaskoczony niespodziewanym rabatem :)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Byłam dzisiaj w tym sklepie, ponieważ miałam przy okazji, po drodze. A że dawno mnie nie było...
Test JBL-a na Ph za 25 zł ( uważam, że tanio)
Test JBL-a na Mg ( uzupełnienia) za 16 zł.
Pstrążenice- 6,70 za szt.
Byłam mile zaskoczona ofertą- w całkiem przyzwoitych cenach.
Ponoć jadą po towar w przyszłym tygodniu- mam nadzieję, że pan Tomek zajrzy na forum i da znać, co przyszło ;)
Awatar użytkownika
bleki
Posty: 27
Rejestracja: 21 lut 2013, 20:13
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów - Rudna Mała
Akwarium: 375
Płeć:
Wiek: 41
Kontakt:

Post autor: bleki »

Dzisiaj zajrzałem na 10 min
Sprzedawca, który obsługiwał sprawiał wrażenie kumatego.
Z tematyki małych pielęgniczek zupełnie nic. Natomiast jeśli chodzi o pyszczaki to bardzo dużo. Na ceny nie zwracałem uwagi.
Jako ciekawostka była płaszczka słodkowodna za 300 zł.
POZDRAWIAM
Wojtek
www.m-72.pl
red007
Posty: 29
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:11
Imię: Michał
Lokalizacja: Jasło
Akwarium: 70 x 40 x 40 cm
Płeć:

Post autor: red007 »

Proszę sprawdźcie adres sklepu, bo mi na 'targeo' pokazało całkowicie inną lokalizację (na szczęście w tej lokalizacji potrafili mnie dobrze pokierować).

Sklep OK, duży wybór (w porównaniu ze standardami Jasła - ogromny ;) ). Ale sprzedawca jakiś świeży i do tego przestraszony ;)
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

red007 pisze:Proszę sprawdźcie adres sklepu, bo mi na 'targeo' pokazało całkowicie inną lokalizację...
Literówka. Aż dziw, że dopiero teraz ktoś ją znalazł i zgłosił. Poprawiłem.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Aby ktoś nowy na darmo nie jechał informacja - sklep przestał istnieć.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Tylko zoologia czy ogrodniczy też?
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Powiedzieli, że jeszcze zobaczą, a na razie walczą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”