Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

oferta pracy dla akwarysty

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

oferta pracy dla akwarysty

Post autor: zulix »

Otrzymałem właśnie wiarygodną informację, że sklep "Nika Zoo" poszukuje akwarysty, który mógłby być zatrudniony jako sprzedawca w sklepie w galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Ważne, że poszukują akwarysty a nie np. wędkarza, czy papugarza, chociaż na pewno i te umiejętności nie byłyby źle widziane.

Temat eksponuję przez kilka dni ponieważ może to kogoś zainteresować a nam byłoby miło jakby ktoś z nas zdobył posadę, co przełożyłoby się np. na pełniejszą informację na forum dot. oferty sklepu, aktualnych dostaw, promocji itd. czyli mogłoby być dla dobra wszystkich innych użytkowników forum. Sklep jak dotąd oficjalnie się nie zarejestrował na forum - może przyszły zatrudniony miałby ochotę być pośrednikiem pomiędzy sklepem a nami?

Aby uzyskać informację i/lub złożyć papiery należy udać się do sklepu. Najpełniejsze informacje udzieli kierownik sklepu (jest w nim codziennie po kilka godzin, ale wg systemu zmianowego - w środku dnia jest praktycznie zawsze). Informację dot. zatrudnienia lub ewentualnie na której zmianie będzie kierownik sklepu w dany dzień można zdobyć pod tel. 17 8630056.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Byłem w sklepie, ale nie po angaż :P i dowiedziałem się, że ma to być zatrudnienie na długo a nie okresówka. Innymi słowy jeżeli ktoś się sprawdzi w okresie próbnym to może liczyć na pełny etat.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”