Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] elektryka24.com - F.H.U. EL-MOS ul. Kreczmera 6/1

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
keisaj
Mecenas
Posty: 156
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:43
Imię: Janek
Lokalizacja: Rzeszów/Nowa Wieś
Płeć:
Wiek: 41

[Rzeszów] elektryka24.com - F.H.U. EL-MOS ul. Kreczmera 6/1

Post autor: keisaj »

Mimo iż jest to sklep internetowy zamieszczam tutaj, ponieważ jest to sklep z Rzeszowa i możliwy jest bezproblemowy odbiór osobisty. (Jeżeli mimo to zły dział proszę o przesunięcie).

http://www.elektryka24.com/index.php/id_631.html

Kupowałem tam świetlówki Philipsa t5 865. Ja zapłaciłem 52 zł za 2 szt. Więc cena całkiem całkiem ;)
Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry.
Aby złożyć zamówienie wystarczy wysłać email z podaniem nr katalogowego produktu. Świetlówki do odbioru były po 3 dniach.
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

Mógłbyś napisać przynajmniej moc tych świetlówek i oznaczenie bo nic z twojego postu na razie nie wynika. Wiadomo że kupując 20-40 sztuk ma się taniej, a jak to wygląda przy 1-2 sztukach?
Awatar użytkownika
keisaj
Mecenas
Posty: 156
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:43
Imię: Janek
Lokalizacja: Rzeszów/Nowa Wieś
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: keisaj »

Rzeczywiście, moc świetlówki mi umknęła, nie wiem jak to się stało. Kupiłem 24W.

Zaku, wiem że było już późno jak to czytałeś ;) ale reszta czyli oznaczenie i cena przecież jest::
- Philips T5 865.
Żeby było jaśniej jest to temperatura barwowa 6500K

I Jak napisałem we wcześniejszym poście za 2 szt. zapłaciłem 52 zł, czyli za 1 szt. wychodzi 26 zł.
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

Znam miejsce (w Rzeszowie) gdzie świetlówka t5 39W philips 865 kosztuje 23-24 zł :) - 24W pewnie jeszcze tańsza będzie...
KLIK
Awatar użytkownika
keisaj
Mecenas
Posty: 156
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:43
Imię: Janek
Lokalizacja: Rzeszów/Nowa Wieś
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: keisaj »

kwadratos, wtedy co ja szukałem to w tym sklepie w linku wskazanym przez Ciebie też byłem i żadnych Philipsa T5 ani innych o barwie którą chciałem nie było.
Z T5 w 24W były tylko sylvania aquastart i grolux w cenie bardzo fajnej. Ale podczas rozmowy miły Pan obiecał, że będzie sprowadzał świetlówki pod akwarystów bo dużo osób pyta o takie. Więc pewnie już są.
Ja znalazłem na elektryka24.com wiec nie czekałem aż sprowadzą do EBR -LIGHT bo w akwa ciemno było.
kwadratos
Posty: 1101
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:32
Imię: Michał
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 54 na nowo
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: kwadratos »

No ja wiem, świetlówki barwy 865 to przeważnie na zamówienie. W elecompie jak pytałem o barwę 6500K to sie mnie pytali na co mi takie niebieskie światło :P

2 lata temu sam kupowałem w Fotohurcie 24W 865 Philipsa za 32 zł sztuka :/
Awatar użytkownika
keisaj
Mecenas
Posty: 156
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:43
Imię: Janek
Lokalizacja: Rzeszów/Nowa Wieś
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: keisaj »

To jak dwa lata temu to cena za taką t5 aż tak jeszcze nie dziwi.
Co innego tak cena na dzień dzisiejszy, jak tutaj. Sklep też z Rzesz. Ale przynajmniej opis sprzętu dobry ;).
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

keisaj chodziło mi o oznaczenia np. MASTER TL5 HE, MASTER TL5 HO, MASTER TL5 HE Secura itd.

Sklep który podałeś jest raczej drogi. Taką świetlówkę: http://www.febri.pl/index.php/id_797_mode_proddet.html (29zł) kupiłem w ebr za 17 :>
Awatar użytkownika
keisaj
Mecenas
Posty: 156
Rejestracja: 21 paź 2009, 21:43
Imię: Janek
Lokalizacja: Rzeszów/Nowa Wieś
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: keisaj »

Zaku, 24W nie występuje w MASTER TL5 HE Secura, MASTER TL5 HO Secura ani MASTER TL5 HE. Dostępne jest tylko w Maset HO. I całe nasze niezrozumienie przez to że umknęło mi w pierwszym poście to, że kupiłem 24W.

A sklep, który podałem wyżej, to odnośnie ceny to był sarkazm, że taka to mogła być 2 lata temu a nie dziś (post wyżej - zakup kwadratos, ). Widocznie znów nieporozumienie - ach to szybkie pisanie w pracy :P .
Cena tej świetlówki, która podałeś to nie powinna dziwić bo to 18W T5. W Praktikerze widziałem też w okolicach 17 zł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”