Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Sanok] sklep Taja ul ogrodowa

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
robert74
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2010, 16:05
Imię: Robert
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 240
Płeć:
Wiek: 50

[Sanok] sklep Taja ul ogrodowa

Post autor: robert74 »

bardzo polecam ten sklep,pełen profesjonalizm sprzedawczyń i widać że kochają to co robią.duży wybór sprzętu akwarystycznego i średni jeśli chodzi o rybki ale to przez niewielką powierzchnię sklepu ,akwaria z rybami bardzo czyste ,rybki zdrowe nie głodzone.szczerze polecam .
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 58

Post autor: zulix »

Również tutaj prosimy o pełniejszą opinię, tj. m.in. co sklep oferuje, jaki poziom cen, czy można zamówić i co itp.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
robert74
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2010, 16:05
Imię: Robert
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 240
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: robert74 »

sklep oferuje bardzo dużo sprzętu akwarystycznego,duży wybór pokarmów dla ryb ,ceny dosyć atrakcyjne a z zamawianiem ryb i wyposarzenia akwarystycznego niema najmniejszego problemu,wszystko na czas i do tego informują telefonicznie o realizacji zamówienia.Jak dla mnie najlepszy sklep w okolicy.
Awatar użytkownika
Bies
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2011, 12:29
Imię: Bies
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Bies »

Wczoraj odwiedzilem- smialo moge wystawic dobra recenzje, sklep z racji niewielkich wymiarow i wielkosci miasta- ryb nie ma zbyt duzo, ale jest mozliwosc zamawiania.
Rzetelna, uczciwa i mila obsluga- przyjemnie sie patrzy na zadbane zwierzeta /nie tylko ryby/.
Sklep jak najbardziej godny polecenia.
Awatar użytkownika
kfjat26
Posty: 580
Rejestracja: 11 cze 2010, 10:24
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Humniska
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: kfjat26 »

Witam

Rękami i nogami podpisuje się pod pozytywnymi opiniami wcześniejszych przedmówców. Sklep niewielki ale bardzo bogato zaopatrzony, a nawet jeżeli czegoś nie ma na stanie istnieje możliwość zamówienia. Towar renomowanych firm takich jak Tetra, AquaEl, AquaSzut, Tropical, Filtus, Fluval, Sera, Aqua Art, Zoo Lek. Bardzo ale to bardzo miła, rzetelna, rzeczowa i fachowa obsługa zna się na rzeczy. Sklep prowadzony z pasją. Zadbane zwierzaki w klatkach jak i rybki w akwariach. Możliwość negocjacji cen dostałem rabacik 10 % na rybki. Namiary Taja.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
robert74
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2010, 16:05
Imię: Robert
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 240
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: robert74 »

Bardzo lubię tam zajrzeć choćby na pogaduszki ;)
Life fast,die last.
Awatar użytkownika
zadzior
Mecenas
Posty: 15
Rejestracja: 02 gru 2014, 11:50
Imię: Maciej
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 300L
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: zadzior »

Witam
Mnie niestety w tym sklepie spotkała dzisiaj bardzo nieprzyjemna sytuacja :evil: . Kilka dni temu kupiłem test na FE zooleka. Po powrocie do domu i otwarciu opakowania okazało się że pojemnik zawierający ten rudy odczynnik jest po prostu brudny od tego odczynnika i przy wieczku wisi zaschnięty glut tego odczynnika, a i wieczko miało zerwane plomby. Jeszcze trochę pobrudzona była ta kolorowa skala. Po otworzeniu pudełeczka okazało się że jest prawie puste. Na dnie była resztka mokrego odczynnika. Zapakowałem wszystko z powrotem do pudełka i poszedłem do sklepu z reklamacją. Opowiedziałem sprzedawczyni w jakim stanie kupiłem ten test i że z pewnością był już używany, kobieta mnie przeprosiła itd. Umówiłem się że nie chce zwrotu pieniędzy tylko po prostu nowy pełny dobry test. Miałem się po niego zgłosić dzisiaj bo więcej sztuk wtedy nie mieli. I tak też zrobiłem. Dzisiaj oprócz sprzedawczyni była też chyba właścicielka tego sklepiku. Po wejściu i przywitaniu się zaczęło się przesłuchanie w nieprzyjemny sposób, jak to było dokładnie z tym testem itd. Zostałem oskarżony, może niebezpośrednio, ale doskonale dało się to wyczuć z rozmowy że uważają że to moja wina i próbuję ich naciągnąć na nowy test że jak hurtownia nie uwzględni im tej reklamacji to oni sami będą musieli za to zapłacić.
Czułem się koszmarnie podczas tej rozmowy, nic nie zrobiłem, a one zrobiły zemnie złodzieja. A Bóg mi świadkiem że dostałem test w takim stanie jak oddałem, czyli używany i pusty.
Na koniec dostałem nowy test, ale nie usłyszałem żadnego słowa przepraszam czy przykro nam że wynikła taka sytuacja. Nie wzięli tego pod uwagę że w hurtowni z której biorą te testy też pracują jacyś ludzie.

Koszmar i chamstwo, pierwszy raz w życiu spotkała mnie tak przykra i nieprzyjemna sytuacja :( . więcej tam moja noga nie postanie.
Awatar użytkownika
robert74
Posty: 47
Rejestracja: 10 wrz 2010, 16:05
Imię: Robert
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 240
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: robert74 »

Nie spodziewałem się że Cię tak potraktują :/
Life fast,die last.
Awatar użytkownika
fitoro
Posty: 340
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:14
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 450 towarzyskie
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: fitoro »

osobiście byłem tam kilka razy i jakoś szału nie było. tak więc nie podeszło i po prostu tam nie zaglądam.
Everybody Lies !
Awatar użytkownika
duda
Mecenas
Posty: 74
Rejestracja: 16 lis 2013, 17:53
Imię: Maciek
Lokalizacja: Jawornik Niebylecki
Płeć:
Wiek: 56

Post autor: duda »

Dwa razy tam zrobiłem zakupy-pierwszy i ostatni.
Mianowicie kilka lat temu udało mi się nabyć dorodną ospę na teczankach.
Gratis dowiedziałem się-w swobodnym przekładzie- że jestem gupi i się nie znam :mrgreen: .
Zaraziłem się robalami...
akwarium0
Posty: 62
Rejestracja: 11 wrz 2015, 18:51
Imię: Tomek
Lokalizacja: Mielec
Płeć:

Post autor: akwarium0 »

Cześć Maciek,ogólnie ryb w sklepach zoologicznych to bynajmniej ja bym nie kupił ani nie poleciłbym komuś kupować,a w szczególności ryb wymagających takich jak my hodujemy,raz że ich tam niema oprócz podstawowych może dwóch gatunków,a dwa że ich tam nigdy nie będzie,a jeżeli są to są przechowywane w nieodpowiednich warunkach...ale do rzeczy ,odwiedziłem kilkadziesiąt sklepów zoologicznych w Polsce w ciągu kilku ostatnich lat,profesjonalizm na półkach ok,ale w baniakach kompletne dno,według mnie 70-80 procent ryb w sklepach zoologicznych jest na wejściu już zainfekowanych ,przez pasożyty niewidoczne gołym okiem dla człowieka,dlatego odradzam zakupy w sklepach zoologicznych ryb ,lepiej wydać więcej kasy a kupić ryby od profesjonalistów lub miłośników danego gatunku ryb
Awatar użytkownika
fitoro
Posty: 340
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:14
Imię: Marek
Lokalizacja: Sanok
Akwarium: 450 towarzyskie
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: fitoro »

co ja bym żeby u nas w mieście lub bliskiej okolicy był sklep z prawdziwego zdarzenia np: jak w rzeszowie
Everybody Lies !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”