Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Nika-zoo Nowy Świat

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

[Rzeszów] Nika-zoo Nowy Świat

Post autor: crusta »

Markiz ubiegłem cię....

warto się na pewno wybrać, ciekawa choć na razie nie pełna oferta ryb, Ara cudowna
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

To jest ten sam sklep co go w Ropczycach utopiło ostatnio?
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Zdaje się że jest to córka tamtego sklepu, byłem dziś z Markizem tam i zrobiliśmy mały zwiad co dobrego tam dają, no i powiem że ciekawe rybki można ustrzelić ale myślę że tak z połowa (może mniej) akwarii stoi na razie pusta i czeka na mieszkańców. Sklep duży, towaru dużo ale nie najtaniej. Jako że kiedyś dość mocno siedziałem w papużkach to musiała mi się spodobać Ara.... :mrgreen:
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Markiz

Post autor: Markiz »

No w sumie sklep pomyślany dobrze, miło się po nim chodzi pod warunkiem że nie spoglądamy na ceny-ale wstępnie zacząłem rozmawiać o rabacie...
Obsługa znajoma dla osób które się szwędają po zoologach :mrgreen:
Rybska w cenach jak najbardziej ludzkich i na realia rzeszowskie :P

A fakt Konrad mnie ubiegł 8)
Markiz

Post autor: Markiz »

Tego pana szczególnie bo ustosunkował się konkretnie do zapytania rabatowego dla PODFORków :P
A na prawdę baniek jest jak w C1 w KRK także warto by było mieć tam rabat :)

Jak możecie zostawcie mi sprawę rabatów-może w końcu odzyskam kolorek :D
Awatar użytkownika
dnolek
Posty: 585
Rejestracja: 27 lis 2009, 18:05
Imię: Norbert
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 240,180, 60, 40
Płeć:
Wiek: 39
Kontakt:

Post autor: dnolek »

Bylem tam wczoraj zerknąć co to ciekawego tam maja, ale jeszcze było zamknięte. jednak to akwarium które stało zaraz przy szybie wystawowej to takie wygladajace na 250 - 300 L aż mi mordeczke rozjaśnilo :)

Ceny zapewne do najniższych należeć nie będą z okazji tego że ponoc czynsze sa horrendalne. Nic dziwnego tyle co oni wydali na budowe tego objektu, teraz ma sie zwrócic. Ile to gupików trzeba sprzedać zeby pokryć czynsz :P

Ale ... nie ma co! kolejny sklep dla miłośników akwarystyki otwarty, szampan w łapke a od jutra na zakupy :)
Poldek
Posty: 16
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:38
Imię: Kamil
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Poldek »

Byłem dzisiaj ogarnąć sklepik i wszystkie akwaria są już zapełnione. Bardzo dużo gatunków brzanek! Są też m.in
- barwniak czerwonobrzuchy 4.80pln
- zwinnik jarzeniec 3pln
- Ramirezy za 6.5pln
- zwinnik czarnopręgi 2pln
- danio czerwone 2pln
To tylko niektóre. Widziałem jak ekspedienci uczą się o roślinach akwariowych więc bedziemy mieli kompetetną obsługę ;)
Awatar użytkownika
pilarz617
Posty: 2884
Rejestracja: 29 gru 2009, 18:19
Imię: Patryk
Lokalizacja: Dąbrowa
Akwarium: 70l, NEW TANK- 85%
Płeć:
Wiek: 28

Post autor: pilarz617 »

byłem tam dzis i tka pani podala mi rybki i zapakowala kazdy gatunek w innym woreczku
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

A ja tam kupiłem Wywłócznik brazylijski i ku mojej uciesze rośnie jak na drożdżach :D
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Odwiedziłem dziś sklep i byłem bardzo mile zaskoczony jak zobaczyłem ostatnio niespotykanego Czukuczana Chińskiego(jak by nie moja aktualna obsada już bym go niósł do domu )
Warto też wg mnie wybrać się tam po microrazbory galaxy żywiutkie po całym akwa pływają i kosztują 7zł za sztukę co wydaje mi się bardzo okazyjną ceną bo nigdzie jeszcze tańszych jak 9zł nie widziałem.
Awatar użytkownika
margin
Mecenas
Posty: 183
Rejestracja: 19 paź 2009, 16:02
Imię: Marzena
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 54, 112 i 126 l
Płeć:

Post autor: margin »

Czukuczan chiński już dawno był dostępny w Jarosławiu, ale dla niego co najmniej 300 l. A ile kosztował ? Z ciekawości pytam.
Obrazek
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

margin pisze:A ile kosztował ? Z ciekawości pytam
Niestety uwagi nie zwróciłem bo mi telefon zadzwonił a potem już tam nie wróciłem.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Byłem dziś (znowu) :P widziałem regał z artykułami promocyjnymi, niestety dla siebie nic nie wybrałem. Ryb dość dużo, rzuciła mi się w oczy jordanelka florydzka, jeszcze nigdzie jej nie wiedziałem. Zdziwiła mnie bardzo cena Barzanki denisona (35zł) nie wiem czy się pomylili czy konkretną marże sobie narzucili :P
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

justfilied233 pisze:Zdziwiła mnie bardzo cena Barzanki denisona (35zł) nie wiem czy się pomylili czy konkretną marże sobie narzucili
Ceny takie często widuję za tą rybki w okolicach 25-35 zł
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

to kosmos daje sobie rękę uciąć że w Sędziszowie był około 15zł jak nie mniej. Dziś mnie ta cena zastrzeliła :srzelanko: nawet myślałem że sobie pomylili z czukaczanem bo były w jednym akwa.

P.S
Dziś czekając na otwarcie podziwiałem jak para paleci w wystawowym opiekowała się ikrą :)
wszystkie rybki od połowy akwa w lewo siedziały a ta para sama w lewym dolnym rogu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”