Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

Rzeszow AKWARES

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
deddman1
Posty: 250
Rejestracja: 29 wrz 2010, 16:40
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112RedRed160Saulosi
Płeć:
Wiek: 43

Rzeszow AKWARES

Post autor: deddman1 »

moze ktos zna a jak nie to polecam - ceny nie wiem czy wysokie szklo 8mm 1.5PLN /litr ale widziwiac mozna
Robia wszystko z szkla pod wymiar.Jak pan/i sobie zyczy.
znajdziemy ich na krzyzanowskiego w polowie ullicy
DIY elektronika elektryka przezwajanie silników czyli zabawa drutami :D
Zaku
Posty: 1581
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:39
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Post autor: Zaku »

deddman1, pisz po polsku - zdania rozpoczyna się wielkimi literami, po kropce zostawia się puste pole, nazwy ulic pisze się z dużej litery, a polskie czcionki uzyskasz używająć prawego klawisza "alt" 8)
Aliace
Posty: 259
Rejestracja: 18 mar 2010, 14:19
Imię: Alicja
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30, 370
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: Aliace »

Dzisiaj pan w Akwaresie mnie zmartwił, bo chciałam kupić akwarium 8l a on takie pojemności sprzedaje tylko w zestawach 4szt (różne małe pojemności). Ale sprzedawca/producent bardzo miły, doradzi, pomoże i wykona według widzimisię klienta ;)
Awatar użytkownika
Bartosss
Posty: 1951
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:33
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12x 28,5L
Płeć:

Post autor: Bartosss »

ja na wakacjach kupowałem kostki 27L guardian biały sylikon w cenie 32zł/szt. Polecam:)


PS: I jeszcze bardzo miły pan i pieski tez ma urocze :D
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

No ja również zamówiłem tam akwarium z mix opti i z ceny jestem również zadowolony. Czas wykonania wyniósł tydzień. Nie wiem czy do długo czy nie, gdyż w innych firmach nie pytałem, ale i tak mi się nigdzie nie spieszyło.
deddman1
Posty: 250
Rejestracja: 29 wrz 2010, 16:40
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 112RedRed160Saulosi
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: deddman1 »

Zaku jak znajde ALT na klawiszach to bede pisal. Ale postaram sie.
Aliace - badz troche namolna, przyjdz pare razy, to koles zrobi ci nawet takie male. Robilismy komin w ksztalcie trapezu, 3 podejscia i zrobil.
DIY elektronika elektryka przezwajanie silników czyli zabawa drutami :D
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 3831
Rejestracja: 29 mar 2010, 5:42
Imię: Darek
Lokalizacja: Okolice-Rzeszów
Akwarium: 200 Już zalane ,50
Płeć:

Post autor: Darek »

Z uwagi na to że Zaku robi poprawki orto zacząłem z dużej literki ;) Trzy lata temu zakupiłem tam akwarium 200l szkło grubości 10mm zapłaciłem 50 zetka taniej niż w sklepach zoologicznych. Akwarium porządnie wykonane, bez rysek. Chodzi mi po głowie akwarium 300 l i na pewno tam się będę kierował a czytając pozytywne posty powyżej wnioskuję że warto tam zostawić kasiorkę ;)
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Czy w AKWARESIE wykonają mi akwarium 66l z przegrodami tworzącymi akwaria po 22l? Z przednią szybą OW?
W jakiej cenie?
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: alkarn »

Myślę że tak podasz wymiary i zrobią jak będą mieli taka szybę na stanie. Najlepiej podejdz pokaz o co ci chodzi i myślę że zrobią ale cena też będzie troszkę.
goldi
Posty: 96
Rejestracja: 24 lis 2009, 7:07
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Rzeszów/Zgłobień
Akwarium: 500l w obiegu
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: goldi »

myślę że bez problemu, rozmawiałem kiedyś z właścicielem i mówił że zrobi każde akwarium tylko podać mu wymiary
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

cena 1,50 pln za l nadal obowiązuje?
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

-donio- pisze:cena 1,50 pln za l nadal obowiązuje?
Tu zależy od rodzaju i grubości szkła. Kupiłem kostkę 45x45x45 (pojemność 91 l) i wyceniono na 100 zł z szyby 6 mm bez żadnych wzmocnień itd. Poprosiłem jeszcze o szlifowane krawędzie i razem było 120 zł.
Pierwszy raz byłem w Akwaresie więc chyba nie miałem żadnej zniżki a i nie pertraktowałem.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

ja zamowiłem guardiana cały zbiornik 90x40x45 w szybie 8mm ze szklifem, trwało to 5dni cena umowiona 270zł, a na miejscu rabat 20 zł na paliwo bo ze stalówki jestem i właścicel sie dziwił że mi sie chciało przyjechać, polecam stwierdził że zrobi każde akwa kwestia czy ma szybe a jak nie ma to zamówi. Polecam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”