Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] pneumatyka i hydraulika

różne firmy tym się zajmujące

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

[Rzeszów] pneumatyka i hydraulika

Post autor: zulix »

Tubes International, ul. W. Pola

Wszystko dot. rur i ich łączenia. Dotyczy i pneumatyki i hydrauliki. W sklepie najwięcej jest rzeczy chodliwych i czasem trudno kupić takie złączki, które nas interesują. Ja musiałem czekać na zaworek precyzyjny 2 tygodnie, podobnie jak na szybkozłączki do wężyków. Tym niemniej jeżeli mamy zamawiać coś przez neta to może się okazać, że z przesyłką nie wyjdzie wcale taniej niż tutaj. Bo ceny nie należą zwykle do super promocyjnych. Wężyk ciśnieniowy o średnicy 6 mm kosztował mnie chyba 3,5 za metr a na allegro były po 2,75, ale dochodzi koszt wysyłki jak wiadomo.

Tutaj jest pełna oferta sklepu: www.tubes.com.pl - warto najpierw sprawdzić w katalogach aby odnaleźć symbol tego o co nam chodzi a potem zadzwonić aby spytać się o cenę i dostępność.

EDIT: Rozszerzyłem temat na wszystkie sklepy tego typu.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 18:39 przez zulix, łącznie zmieniany 1 raz.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
andrzej123
Posty: 102
Rejestracja: 28 lis 2009, 17:45
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Pstrągowa
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: andrzej123 »

dyży wybór takich rzeczy jest w Control Proces na ul. Boja jak coś nie ma to na drugi dzień sciągają. Zaworki precyzyjne , węzyki itp. na przemysłowej po drugiej stronie jelczanki napis na sklepie pnumatyka. Elektozawozy też mają tylko drogie lepiej kupić w akwarystycznym.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 18:33 przez andrzej123, łącznie zmieniany 1 raz.
pete75
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2009, 20:31
Imię: Tomek
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Płeć:
Wiek: 49

Post autor: pete75 »

Dobrze zaopatrzony jest też sklep na Przemysłowej, nazywa się PREMA, zaworek dławiący można kupić za 20 zł, jesli chodzi o wąż ciśnieniowy to sprzedawca z tego sklepu doradził mi abym kupił tańszy do mniejszych cisnień (kolor biały/mleczny) w cenie ok 1,5 zł za metr, zamiast niebieskiego po 3,20 choć nie miał go na stanie, kupiłem go w sklepie o którym pisze zulix
Ostatnio zmieniony 02 gru 2009, 22:28 przez pete75, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”