Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Nisko] Sklep Zoologiczny SKALAR ul. Rzeszowska 1

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Klara
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:45
Imię: Klara
Lokalizacja: Nisko
Płeć:

[Nisko] Sklep Zoologiczny SKALAR ul. Rzeszowska 1

Post autor: Klara »

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00-17:00
sob: 9:00-14:00
http://www.zoo-skalar.eu/




Witam
Uważam, ze warto napisać coś o tym sklepie. Dziwi mnie, ze jeszcze nie widnieje na tym forum. Otóż jak na tak małą miejscowość jest on bardzo dobrze wyposażony (zwłaszcza w porównaniu z innymi sklepami z tej branży w mieście). Obsługa zawsze dobrze doradzi, nie wciska kitu byleby tylko coś sprzedać. Gosc naprawdę zna się na rzeczy. Ceny przyzwoite. Generalnie myślę, ze sklep warty polecenia.

Chyba powinnam dostać dożywotnie zniżki za to:) hehe
Ostatnio zmieniony 04 gru 2011, 23:46 przez Klara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Polecam jest to jeden z najlepszych sklepów w okolicach Stalowej i Niska innych nie ma hhehe, ja osobiscie polecam Hubert zna sie na wszystkim, jest od lat zapalonym akwarystą, może zprowadzić wszytko co tylko sie wymyśli.
robin31
Posty: 51
Rejestracja: 01 sty 2011, 20:35
Imię: Robert
Lokalizacja: Rudnik nad Sanem
Płeć:

Post autor: robin31 »

Dzisiaj byłem w tym sklepie chodź nie było roślinek to byłem naprawdę pod wrażeniem,
nie spodziewałem się takiego sklepu w Nisku ,pewnie niedługo znowu go odwiedzę.
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Byłem dzisiaj pogadałem z Hubertem dostawa ma być w poniedziałek ryb i wszystkiego innego
Timar
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2011, 9:30
Imię: Marcin
Lokalizacja: Nisko
Płeć:

Post autor: Timar »

Zgadzam sie z ludzmi wyzej Huberta znam odkad zaczol prowadzic dzialalnosc w Nisku czyli okolo 10 moze wiecej lat . Wlasciciel ma ogromna wiedze akwarystyczna i nie tylko . Serdecznie Polecam jego sklep Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Pozwoliłem sobie dziś odwiedzić ww sklep.Przyznam się szczerze że na kolana mnie nie rzucił.Bardzo niewielki wybór roślin , z rybami pewnie jeszcze gorzej.Nie miałem za wiele czasu wywęszyć co do reszty.Właściciel faktycznie wygląda na zorientowanego w temacie.
Klara
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:45
Imię: Klara
Lokalizacja: Nisko
Płeć:

Post autor: Klara »

fish74 pisze:Bardzo niewielki wybór roślin , z rybami pewnie jeszcze gorzej.Nie miałem za wiele czasu wywęszyć co do reszty.Właściciel faktycznie wygląda na zorientowanego w temacie.

Sorry,ale w końcu tam byłeś czy tak tylko piszesz, bo sformułowanie 'z rybami PEWNIE jeszcze gorzej' raczej o tym nie świadczy .To 'pewnie' czy na pewno? A roślin czy mało? Widziałam tam anubiasy, mikrozoria, hemianthusy pospolite kryptokoryny i żabienice itp. Ha! a skoro nie rozmawiałeś z właścicielem o rybach, to cóż po wyglądzie, to możesz jedynie stwierdzić, że jest zorientowany w temacie raczej muzyki metalowej! Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Prawda Klara metalowiec z niego i to jaki dodatkowo akwarysta
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Klara, Tak ,byłem.Sklep po prawej stronie banku , po schodkach na dół.Słowo >pewnie< mi sie wkradło przy pisaniu w pośpiechu.Faktycznie były tam, gatunki roślin , które wymieniłaś i tak jak napisałem 5 gat to moim zdaniem nie wiele.Co do ryb to w tych kilku zbiornikach też nie ma szału.Zdaję sobie sprawę że jakby był zbyt na więcej pewnie by i więcej było.Natomiast z właścicielem nie rozmawiałem lecz byłem swiadkiem rozmowy z klientem na temat akwarystyki i były to bardzo rzeczowe porady.A i jeszcze jedno , na szybie wisi kartka -promocja na tetra ex 700 zdaję się 370 pln ( może się mylę ale na pewno wysoko ponad 300 ) to trochę nie za tanio ;)
I na koniec - wcalę nie krytykuję i nie neguję tego sklepu ,po prostu piszę jakie odniosłem wrażenie.
rouquin
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2011, 22:40
Imię: rouquin
Lokalizacja: ...
Płeć:

Post autor: rouquin »

Byłem wczoraj w tym sklepie. Od pewnego czasu chciałem kupić filtr tetry EX600, tam były w cenie 230zl a z rabatem kupiłem za 220zl. :) Nie dałem się długo namawiać. Szczerze polecam. :)
adrian_wa
Posty: 42
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:03
Imię: Adrian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Akwarium: 126l,30l.
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: adrian_wa »

Ja osobiście tam byłem i zrobiłem zakupy. Właściciel wygląd ma jaki ma jego styl, jego sprawa, ale na akwarystyce sie zna. Kupowałem tam sprzę więc nie bardzo moge sie wypowiadac na temat roślin bo mnie nieinteresowały, ale za Tetre EX700 zapłaciłem taniej niż na allegro.
piorun
Posty: 59
Rejestracja: 22 lut 2011, 9:51
Imię: Mateusz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Akwarium: 900
Płeć:
Wiek: 33

Post autor: piorun »

Kupowałem tutaj swój baniak 250l, były małe problemy ale sprzedawca był uparty i dał radę :)

W stw na ul KEN zapłaciłbym o całe 80 zł drożej :P

Firma ta sama (divers)

Thx za miłą obsługę :lol:
rouquin
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2011, 22:40
Imię: rouquin
Lokalizacja: ...
Płeć:

Post autor: rouquin »

Bardzo ładnie urządzili akwarium wystawowe. Nie można oderwać wzroku, myślę ze coś u siebie pozmieniam :) A na dole stadko frontoz przepiękne okazy i w dobrej cenie.
Klara
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2011, 21:45
Imię: Klara
Lokalizacja: Nisko
Płeć:

Post autor: Klara »

Mają promocje na filtry EX 700 (220zł jak dobrze pamiętam) i grzałki tetry wychodzi tak jak na allegro bez przesyłki. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”