Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Zoo Iguana, ul. Okulickiego, obok Reduty

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
k0k0z
Mecenas
Posty: 1007
Rejestracja: 18 lut 2010, 5:19
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: k0k0z »

Tez miałem przejście na Okulickiego, no cóż co do pewnego towaru panowie nie maja konkurencji i to wykorzystują. Szkoda ze nawet na stałych klientach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Bziumek pisze:Zobaczymy jutro
Już jest jutro- jak poszło?
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7055
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Ja myślę że nie ma co cisnąć na kolege, bo to nie jest jakaś nagonka, spoko, kolega uzna że trzeba napisać to to zrobi, nie każdy ma dostęp do forum 24h także spokojnie, bez emocji.
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
Krefeciasz

Post autor: Krefeciasz »

justfilied233, jak zwykle bezsensowne jeżdżenie po każdym który wyrazi swoją pesymistyczną opinie na temat forum lub innej sprawy...

MST, z tego co napisałeś wnioskuje że takie sprawy są na fali dziennej i zdarza się to często...



Każdy ma swoja opinie po to służy ten dział aby wystawiać odpowiednie komentarze do transakcji nie rozumiem po co jechać po koledze kiedy on nie zrobił nic złego ? Mamy tutaj przedstawicieli tego sklepu i to oni rozwiązuja sprawy a nie Wy ....
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 21:48 przez Krefeciasz, łącznie zmieniany 2 razy.
Bziumek
Posty: 115
Rejestracja: 28 lut 2011, 19:25
Imię: Szymek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Bziumek »

Dżoena pisze:
Bziumek pisze:Zobaczymy jutro
Już jest jutro- jak poszło?
Naprawdę do obsługi sklepu w Novej nie mam nic do zarzucenia, tamten post to moje nerwy... Dogadałem się z naszym forumowym kolegą. Więc nie ma o czym mówić, i bebeszyć dalej temat mojej "złej" opinii. Sprawa wyjaśniona i jestem mu wdzięczny za fachową pomoc, takiej której się spodziewałem otrzymać, otrzymałem.
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

Bziumek pisze:Sprawa wyjaśniona i jestem mu wdzięczny za fachową pomoc, takiej której się spodziewałem otrzymać, otrzymałem.
Fajnie , jak sam widzisz nie ma spraw nie załatwionych . Zawsze należy porozmawiać ,złość nic tutaj nie da , wtedy faktycznie możemy być postrzegani przez sprzedawców jako strasznie upierdliwi ., Rzecz dotyczy tez sprzedawców , możemy być na nich źli pomimo tego , że nie zrobiliśmy wiele aby nawiązać kontakt .

Ja w mojej pracy mam do czynienia z wieloma ludźmi i też jestem między innymi od reklamacji , gdybym brał wszystko na sztywno , na przepisy to już bym chyba wylądował w specjalnym szpitalu . Najważniejsze , że udało się coś tam wskórać :)
Awatar użytkownika
arturw6
Posty: 29
Rejestracja: 07 paź 2011, 9:54
Imię: Artur
Lokalizacja: Przeworsk
Akwarium: 25l,25l,240l
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: arturw6 »

Czy mógłby ktoś sprawdzić w jakiej cenie jest akwa 240l w tym zoologu , bo mam za niedługo do Rzeszowa jechać po taki zbiornik a nie wiem w jakim przedziale cen jest taki zbiorniczek i gdzie go dostane najtaniej. Byłbym bardzo wdzięczny.
Ciągle się uczę.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Najszybciej uzyskasz odpowiedź tu:
http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=8411
http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=7605
arturw6 pisze:dzie go dostane najtaniej
Zapytaj w stosownym dziale- ten dotyczy konkretnego sklepu
Awatar użytkownika
arturw6
Posty: 29
Rejestracja: 07 paź 2011, 9:54
Imię: Artur
Lokalizacja: Przeworsk
Akwarium: 25l,25l,240l
Płeć:
Wiek: 27

Post autor: arturw6 »

Dzięki Dżoena za pomoc, jestem nowy więc narazie uczę się co i jak się pytać.
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Kto pyta- nie błądzi :)
A tak swoją drogą- nie za ma co ;)
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Pojechałem jak zwykle w piątek rano po RO na Okulickiego. Z wodą poszło mi dobrze, już prawie miałem kanistry w aucie, lecz pojawił się Michał - Właściciel i ... zburzył mi całe plany!
Wręczył mi dla młodzieży Gimnazjum nr 9 - nowe akwarium 112 l i pokrywę Rynkara 2 x 18W :D Tak po prostu - nieodpłatnie, dla młodzieży, i już :D
Michał jesteś WIELKI :podziw: :brawo:
Tak między nami bałem się, by stare szkło po naszym restarcie nie rozszczelniło się - no to już po strachu. A pokrywa, choć używana, już jest w rękach Mirro, który podjął się jej restauracji i tuningu do 3 x 18W :podziw:
Kochani jesteście piękni i wielcy!

Z wyrazami szacunku
Awatar użytkownika
cyklista
Mecenas
Posty: 2101
Rejestracja: 11 paź 2011, 14:10
Imię: Piotr
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 100l i inne
Płeć:
Wiek: 51

Post autor: cyklista »

Danio czerwone kupiłem w iguanie koło rotundy, przy okazji muszę się poskarżyć na obsługę, Pan wnerwił nawet moją żonę która o rybkach wie tyle ile usłyszała ode mnie w czasie dwóch wizyt w sklepie. Pierwsza sprawa to pytanie o warunki dla rybek i jego odpowiedzi na pytanie o preferowane ph i twardość: "ogólna rybka, warunki dowolne, łatwa w utrzymaniu, da sobie radę, zwykła rybka", wiem że byłem typowym gościem z żona i dwójka dzieci któremu się w niedzielę wciska cokolwiek byle dużo i drogiego, ale jednak pytania o ph i twardość powinny mu dać do myślenia. Sprawa druga to ich łapanie, ponieważ była tam mieszanka pręgowanych i czerwonych oraz takie które dla mnie były lekko zielone to poprosiłem o kilka kolorowych czerwonych i zielonych. Po wrzuceniu ich do worka ja się patrze a one wszystkie są standardowe czarno białe pręgowane a na moje obiekcje usłyszałem ze ten zielony i czerwony to efekt specjalnego wybarwiającego światła i one sobie tak kolorki zmieniają. kazałem mu wszystkie wrzucić z powrotem i łapać mi czerwone wskazane palcem (które w każdym świetle są czerwone i nie zmieniają kolorów jak kameleony), wyraźnie był zniecierpliwiony takim upierdliwym klientem na dania po 1,50 a nie jakieś pyszczaki lub paletki do kuli i kupowanie co tydzień nowych. Tak że tam nie polecam chodzić, co innego iguana w nowej tam mają cierpliwość i wiedzę.

ps. może Pan po prostu jest daltonistą i się naśmiewam z jego choroby, jak potwierdzi to szef sklepu to zmienię wydźwięk i treść wiadomości
Awatar użytkownika
deadend
Posty: 162
Rejestracja: 16 wrz 2010, 18:01
Imię: Aska
Lokalizacja: Leżajsk
Akwarium: 112, 850
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: deadend »

Jak dla mnie obsługa zawsze jest miła i cierpliwa. A że w sklepie nie pytamy o wymagania ryb tylko powinniśmy się dowiedzieć z innych źródeł przed zakupem to inna sprawa. Mi dałoby do myslenia, że ktoś kto pyta o ph i tego typu rzeczy nie zna wymagań takiej rybki jak danio :)
Awatar użytkownika
wisienka
Mecenas
Posty: 241
Rejestracja: 25 cze 2011, 10:50
Imię: Beti
Lokalizacja: Jarosław
Akwarium: 300L Tanganika
Płeć:

Post autor: wisienka »

witam jakie w chwili obecnej posiadacie rybki do tanganiki?
Cyprichromis Leptosoma Kigoma
Telmatochromis Vittatus
exLamprologus Ocellatus Gold
Altolamprologus Calvus Black
Neolamprologus Leleupi

Lake Tanganyika vol.3 Tarło Cyprichromisów:
http://www.youtube.com/watch?v=gzFiuX__ ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
wisłok
Posty: 2259
Rejestracja: 15 gru 2012, 16:20
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Bratkowice( Chiny ludowe)
Akwarium: 232l Chińskie Rio
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: wisłok »

Jak bylem tydzień temu mieli odrobinę naskalników wężogłowych, muszlowców wielkookich i jak dobrze pamiętam były też wielopręgie , calvusy, księżniczki i frontosy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”