Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Zoo Iguana, ul. Okulickiego, obok Reduty

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
cyroniok
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2011, 1:28
Imię: tomi
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 48

Post autor: cyroniok »

obsługa super dla mnie najlepszy sklep w Rzeszowie
Awatar użytkownika
deadend
Posty: 162
Rejestracja: 16 wrz 2010, 18:01
Imię: Aska
Lokalizacja: Leżajsk
Akwarium: 112, 850
Płeć:
Wiek: 41

Post autor: deadend »

Ja już nawet nie szwędam się po innych, po co marnować czas, jak można do Iguany od razu ;) (ładne hasło reklamowe eheheh)
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Ja dziś odwiedziłem sklepik i przy okazji porozglądałem się po nim wszystko ok, ale mchy to tragedia cena kosmiczna a w środku błoto :/ druga sprawa zainteresowany byłem kupnem Hydrotocydle sp. Japan kubeczek około 8 cm cena 45 zł !!! Na A.... od Aquascape znacznie większa ilość jest tańsza i co najważniejsze kondycja super a tam pozostawiała wiele do życzenia cena powinna być adekwatna do kondycji uważam :mrgreen:
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Kupiłem w piątek jak zwykle RO (do podmiany :) ) i jeszcze trochę różnych "takich tam" a najbardziej ucieszyła mnie możliwość zakupienia NA SZTUKI liści katapangu z Ebi Gold. Super liście i dobra cena, a jakość I klasa.

P.S. W Nova okazało się, że też mają i sprzedają na sztuki
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: alkarn »

Zdzisław ja tez kupiłem Ebi Gold ketapangu na sztuki w Nowej super listki
Awatar użytkownika
Bartosss
Posty: 1951
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:33
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12x 28,5L
Płeć:

Post autor: Bartosss »

po ile?
Awatar użytkownika
alkarn
Posty: 1591
Rejestracja: 11 paź 2009, 19:24
Imię: Dawid
Lokalizacja: Czudec
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: alkarn »

chyba po 3
Bziumek
Posty: 115
Rejestracja: 28 lut 2011, 19:25
Imię: Szymek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Bziumek »

Coż mogę powiedzieć, wolny weekend. Stwierdzam iż założę 240l... Wybrałem się na zakup filtru kubełkowego do Zoo Iguany w Novej. Wszystko pięknie, ładnie, rabacik a że mi się spieszyło na spotkanie, nie zaglądałem do środka opakowania, które było otwartę... Wróciłem do domu, i chcąc nie chcąc ciekawość wzięła górę. Otwieram opakowanie, składam a tu patrzę? Brakuje zaworów :| Więc chcąc nie chcąc przyszła pracowita niedziela, stawianie zbiorniczka :) Pojechałem do Novej, sprzedawca nie sprawiał problemów i wysłał mnie do "kolegi" w sklepie na okulickiego, gdzie miałem dostać brakującą część. Zjawłem się, rozmowa z panem... zdziwone skwitowanie iż mam dostać takową część za darmo, wiele nie musiałem czekać dostaem takową część.I znów wszystko pięknie ładnie ... I o kolejna niespodzianka. Zalany zbiorniczek, próba odpalenia filtru, a tu nic... Kolejna próba, dalej nic... Więc zaglądam w książkę serwisową i patrzę w dział "Silnik nie działa" trafiłem w sedno. Brak wirnika ...

Naprawdę sklep do dziś dnia wydawał mi się SOLIDNY... ale zmieniłem zdanie, NIE POLECAM sklepów Sieci ZOO IGUANA...
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

Bziumek, ja rozumiem że w związku z brakiem tego elementu rozmawiałeś z kimś z Iguany i Cię zwyczajnie "zbył" skoro masz takie zdanie o nich? Bo z mojego kilkuletniego doświadczenia w handlu ,wynika że w tajemniczych okolicznościach potrafią zginąć różne dziwne rzeczy z opakowań w sklepie i coś czuję że tutaj była dokładnie taka sytuacja....
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Dżoena
Posty: 8848
Rejestracja: 23 gru 2009, 22:59
Imię: JoAnna
Lokalizacja: Boguchwała
Płeć:
Wiek: 46

Post autor: Dżoena »

Bziumek pisze:Więc zaglądam w książkę serwisową i patrzę w dział "Silnik nie działa" trafiłem w sedno. Brak wirnika ...
Bziumek, a czy próbowałeś wyjaśnić tą sytuację ze sprzedawcą? Bo nic na ten temat nie piszesz. I zrozumiałabym Twoje rozżalenie, gdyby faktycznie miało wytłumaczenie ( w poście o tym nie piszesz). Tym bardziej, że za pierwszym razem problem został rozwiązany bez problemó.
Rozumiem zdenerwowanie, kiedy to już się cieszysz, że zbiornik za chwilę będzie odpalony, a tu- kiszka. Mnie też diabli by wzięli. Ale jaka była reakcja sprzedawcy na brak wirnika?
Bziumek
Posty: 115
Rejestracja: 28 lut 2011, 19:25
Imię: Szymek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Bziumek »

Zobaczymy jutro jaka będzie reakcja na następną brakującą część...
Awatar użytkownika
MST
Posty: 1725
Rejestracja: 12 maja 2010, 20:19
Imię: Bartosz
Lokalizacja: zewsząd
Akwarium: chwilowo brak
Płeć:
Wiek: 36

Post autor: MST »

Nie zrozum mnie źle, ale jak można poskładać filtr i nie zauważyć od razu, że nie ma wirnika? :P
A braki w pudełku to nie jest nic nowego i zdarza się nie tylko w tym jednym sklepie, ale w każdym sklepie może się coś takiego zdarzyć - obsługi jest 2-3osoby i wystarczy, że wejdzie 5 kupujących - nie jesteś w stanie wszystkich upilnować i "oglądając" sprzęt można podkraść brakującą część. Nie wiń za to sprzedawcy. :)
Niektórzy ludzie tam pracujący są, jacy są, ale jak sam napisałeś - nie robią problemów, jak przychodzisz reklamować.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

Niech ludzie gadają ale będę bronił do upadłego!
Bziumek pisze:Naprawdę sklep do dziś dnia wydawał mi się SOLIDNY... ale zmieniłem zdanie, NIE POLECAM sklepów Sieci ZOO IGUANA...
:roll:
Śmieszne, na prawdę śmieszne jest ocenianie sieci sklepów a nawet jednego sklepu po jednej małej wpadce, chodź dotąd było zaje......
Co więcej nie jest to ewidentna wina sklepu( ile razy się zdarza, że u producenta jakaś część się zawieruszy a sklep za to po du*** dostaje), dodatkowo sprzedawcy nie robili problemów, tylko reklamacje z pokorą przyjęli, więc o co chodzi??


Sory za ostre słowa ale na prawdę denerwują mnie takie opinie w każdej dziedzinie życia. Jedno maluteńkie potknięcie i już negatyw na dwie strony po mimo dobrej dotychczasowej renomy.
Bziumek pisze:Zobaczymy jutro jaka będzie reakcja na następną brakującą część...
czyli sugerujesz że jeszcze czegoś brakuje?? W pewnym sensie możesz mieć pretensje też do siebie, ja nigdy nie kupuję otwartego już przedmiotu z półki a jeżeli już muszę to po prostu wyciąga i rzucam okiem czy mniej więcej wszystko jest, i potem zero problemu z reklamacjami itd.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
OKO
Posty: 2180
Rejestracja: 04 sty 2011, 22:32
Imię: Marcin
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: mam
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: OKO »

Ale ciśniecie po Bziumku. Wyraził swoją opinię i nikt mu tego nie zabroni. Ja też miałem swoje przejścia w iguanie na ul.Okulickiego obok Rotundy (nie będę o tym pisał) i swoją opinię już mam wyrobioną.
Jeżeli się daje kilkaset złotych za filtr ze sklepu stacjonarnego to się chyba oczekuje że będzie w całości, a nie jeździć do sklepu i tracić czas i nerwy.
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

Też miałem tam przejście, może nie na takie pieniądze jak Bziumek, ale mnie zniechęciło i już tam nie zaglądam ;) Wolę iguanę w novej :)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”