Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] Zoo Iguana, ul. Okulickiego, obok Reduty

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

[Rzeszów] Zoo Iguana, ul. Okulickiego, obok Reduty

Post autor: Tomasz »

Byłem dziś z córeczką pokazałem jej rybki i byłem w szoku hehe... rośnie nowa akwarystka... otworzyła gębę i patrzyła tymi wielkimi oczkami aż zasnęła :) Sklep jak zawsze mi się podoba... towaru pod dostatkiem miła i kompetentna obsługa, rybki zdrowe... Pzdr dla właścicieli...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Tomasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Bartosss
Posty: 1951
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:33
Imię: Bartek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12x 28,5L
Płeć:

Post autor: Bartosss »

mi też się sklep podoba, miła obsługa :) I zmiana na + chyba.
Awatar użytkownika
krzysiekb4
Posty: 2672
Rejestracja: 11 paź 2009, 22:08
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:
Wiek: 37

Post autor: krzysiekb4 »

Ja ostatnio byłem pierwszy raz. Sklep wydaje się bardzo duży ale to chyba ze względu na jego długość. Mniej więcej wszystko fajnie poukładane. Towaru też do wyboru do koloru, ale nie patrzyłem na ceny czy się coś zmieniło czy nie. Ogólnie zmiana lokalu wyszła na + :)
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

dla mnie zmiana lokalu na plus ale ceny na minus
Awatar użytkownika
leszek_00
Posty: 110
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:36
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: leszek_00 »

w którym miejscu teraz jest ten sklep ?
Awatar użytkownika
zdzislaw
Posty: 2997
Rejestracja: 21 paź 2010, 17:50
Imię: Zdzisław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: RIO 180
Płeć:
Wiek: 76

Post autor: zdzislaw »

Marcin, parking możesz wybrać ten sam przed REDUTA. Około 30 m od wejśia do Reduty na prawo (na południe) sąsiedni piętrowy budynek. Iguana jest w drugim pomieszczeniu tego budynku - najpierw Bank i obok wejście do IGUANY.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

jonybrawo pisze:ale ceny na minus
niestety tak :(
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

ceny na minus, ale całokształt rekonpensuje ;) mieszkam dwa kroki od Iguany i jestem tam prawie 3 razy w tygodniu i ogólnie mi sie podoba...jedynie według mnie w Rotundie lepiej prezentowała się ta część z akwariami, niż w obecnym lokalu ale to tylko mały - , którego prawie nie ma... :mrgreen: co najważniejsze miła obsługa-zawsze cos doradzi, duży wybór towaru, ceny takie jakie są, no ale ogólnie duży + :)
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Byłem tam ostatnio dwa razy obsługa jak zawsze ok mogłem z szefostwem wymienić moje ''meszki'' na coś innego jedynie co fakt, ceny poszły w górę oraz nadal uważam, że za mało stanowczo za mało jest ekspozycyjnych akwariów np. typu nature itp popracujcie nad tym to zachęca odwiedzających ;)
Awatar użytkownika
Pyszczak
Posty: 1407
Rejestracja: 15 lut 2010, 7:47
Imię: Dominik
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 30l ; 40l
Płeć:
Wiek: 27
Kontakt:

Post autor: Pyszczak »

dziś po dłuższej przerwie znowu zagościłem w Iguanie, powiem Wam że ten baniak obok roślinnego(na lewo) z tymi skałami jest naprawdę imponujący...a ogólnie trochę poszukałem, poszperałem, popytałem, pooglądałem i grzecznie wyszłem :D
Bziumek
Posty: 115
Rejestracja: 28 lut 2011, 19:25
Imię: Szymek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 200L
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: Bziumek »

Ja odwiedziłem ich sklep w galeri Nova, muszę przyznać iż ten "misiu" o którym mówicie jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Ogólnie sklep na 5. Jak dla mnie jeden z którego będę korzystał i nie zamierzam szukać innego.
Awatar użytkownika
DEXTER_lab
Posty: 101
Rejestracja: 26 sty 2011, 21:24
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 120l ,25l i 13 l
Płeć:
Wiek: 40
Kontakt:

Post autor: DEXTER_lab »

Jak dla mnie to w Iguanie w novej jest o wiele mniej towaru byłem ostatnio i się zawiodłem troszkę.
Na Okulickiego za to jestem co drugi dzień he he bo ciągle sobie coś zapomnę dokupić i zawsze kupie co potrzebuję,obsługa jak zwykle super i rabaciki spore TYLKO IGUANA :mrgreen:
-donio-
Posty: 2045
Rejestracja: 19 paź 2009, 18:06
Imię: ...
Lokalizacja: ..
Płeć:

Post autor: -donio- »

Ale jest przecież osobny temat o Novej :)
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Fakt to nowe iwagumi jest bardzo fajne soczysta zieleń jak sie pierwszy plan rozrośnie to będzie świetnie tylko chyba oni mieszali podłoże ? Aby uzyskać klarowność ? Ja używam purigenu i jest rewelacja woda kryształ szkoda ze nie mają tego u siebie.
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Dość dawno mnie tam nie było, wpadłem dzisiaj i wyrwałem szklane rurki do kubła w śmiesznie niskich pieniądzach (w porównaniu do tych z AA czy ADA). Różne kształty, różne średnice, to mi się podoba! trzydzieści kilka złotówek za sztukę. Nie jest to cena taka jak kiedyś były rurki robione, ale sklep też musi zarobić, nie? :P polecam, ładnie wyglądają.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”