Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Stalowa Wola] Sklep Aquaanet Tomasz Zawół

Wojska Polskiego od strony Mostostalu.

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

Tomasz Zawół pisze:Celem nie było żadne zaskakiwanie kogoś, po prostu nie lubię się chwalić i raczej robię wszystko po cichu.
Zresztą dopóki nie ruszę i nie poczuję, że ruszyłem to wolę nie zapeszać.
Ostatni miesiąc, bo tyle mi to wszystko zajęło był bardzo ciężki a 48h maratony bez snu to była normalka a czy wygląda to dobrze... to się okaże.
To normalne. Tym bardziej, że akwarystyczny, zoologiczny sklep otworzyć to masa pracy. Same regały z akwariami, przygotować to już ile roboty.To nie jak z ciuchami, drążek i wieszaki. Ty wszystko musi być dograne.
Tomasz Zawół pisze:Trudno mi się odnosić do cen, bo takowych nie znam jakie panują na rynku, bo jak do tej pory to jednak zajmowałem się dosyć wąską dziedziną akwarystyki. Nie jest łatwo wywalczyć dobre ceny na początek ale powoli dojdziemy i do tego.
Masz dobrego promotora. Myślę, że poinformuje Cię o cenach ryb w okolicy, które masz czy zamierzasz mieć.
Tomasz Zawół pisze:W malawi na razie nie wchodzę, bo nie lubię kiczu i jak ma to być malawi to muszę postawić nowy spory regał, bo te ryby potrzebują przestrzeni... tylko mój stolarz już krzywo na mnie patrzy.
Rybki afrykańskie możesz mieć jak ktoś zamówi. Niewiele osób w STW ma malawi. Dla nas nic nie potrzeba choćby dlatego, że łatwiej określić nam kiedy byśmy opuścili to miasto niż na jak długo tu zostaniemy i raczej sposób transportu naszych ryb nas martwi.

Zapowiadamy się z wizytą ale my też lubimy wszystko na spokojnie, więc najpierw niech przejdą pielgrzymki zwiedzających, potem przyjdzie czas na nas.
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
albertoo
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2010, 12:04
Imię: albert
Lokalizacja: tarnobrzeg

Post autor: albertoo »

I jak wrażenia na otwarciu? Jakbym wiedział wcześniej to bym się pojawił. Liczę na to, że Pan Tomasz założy niedługo temat z autoreklamą.
lukasabat
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2010, 15:52
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Domostawa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: lukasabat »

Tomek masz rację skoro nie znasz się na malawi to nie ma sensu się w to pakować, strata tylko miejsca. Wpadnę pewnie na tygodniu ciekaw jestem ogromnie, sklep będzie głównie nastawiony na akwarystykę? Czy jakieś gady/króliki też znajdą tam miejsce? Mam nadzieję że sklep miło mnie zaskoczy pod względem różnorodności gatunków zarówno roślin jak i rybek :)
I pytanko skąd masz rybki przywozisz z giełdy? Czy może z jakiejś hurtowni?
14KKK
Posty: 429
Rejestracja: 19 lut 2010, 23:41
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola/Pilchów
Akwarium: 160
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: 14KKK »

no wiesz justfilied233 ja nigdzie nie widzę żeby jonybrawo, coś na ten temat napisał
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

14KKK pisze:no wiesz justfilied233 ja nigdzie nie widzę żeby jonybrawo, coś na ten temat napisał
Tomasz Zawół pisze: Stalowa Wola
Wojska Polskiego 4a
jonybrawo pisze:Otwarcie jutro od 8.00 do 13.00 tak mi mowił Tomek.
Wszystko już jest ale proponuję by było to na samym początku dopisane w pierwszym poście jonybrawo.
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
14KKK
Posty: 429
Rejestracja: 19 lut 2010, 23:41
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola/Pilchów
Akwarium: 160
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: 14KKK »

No tak ale to Tomasz napisał :))
Tomasz Zawół
Posty: 77
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Tomasz Zawół »

lukasabat pisze:Tomek masz rację skoro nie znasz się na malawi to nie ma sensu się w to pakować, strata tylko miejsca. Wpadnę pewnie na tygodniu ciekaw jestem ogromnie, sklep będzie głównie nastawiony na akwarystykę? Czy jakieś gady/króliki też znajdą tam miejsce? Mam nadzieję że sklep miło mnie zaskoczy pod względem różnorodności gatunków zarówno roślin jak i rybek :)
I pytanko skąd masz rybki przywozisz z giełdy? Czy może z jakiejś hurtowni?
Sklep jest ogólno-zoologiczny, ale gryzoni jeszcze nie przywiozłem, tylko karmy i inne akcesoria. Pies/kot też jest.
Ryby częściowo pochodzą z giełdy i hurtowni, ale teraz raczej już z giełdy nie będę woził.

Po otwarciu czas na odpoczynek, bo siedzieliśmy do nocy :podwójnie widzę:
Od poniedziałku zaczynamy dalej...
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

koniecznie chcesz to proszę bardzo
jonybrawo pisze:Adres Kwadraciak na Wojska Polskiego od strony Mostostalu. Na ścianie co jest Kebab i chyba żabka.
jonybrawo pisze:Otwarcie jutro od 8.00 do 13.00 tak mi mowił Tomek.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
leszek_00
Posty: 110
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:36
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: leszek_00 »

Byłem, właśnie przed chwilą i pierwsze wrażenie pozytywne. Dużo ryb, pokarmów na razie zbyt wiele nie ma, ale myślę, że z czasem się rozwinie :) Czy będzie asortyment dla gryzoni i ptaków egzotycznych ??
Tomasz Zawół
Posty: 77
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Tomasz Zawół »

leszek_00 pisze:Byłem, właśnie przed chwilą i pierwsze wrażenie pozytywne. Dużo ryb, pokarmów na razie zbyt wiele nie ma, ale myślę, że z czasem się rozwinie :) Czy będzie asortyment dla gryzoni i ptaków egzotycznych ??
Oczywiście, że będzie. Już tam jakieś cząstkowe ilości są, ale na razie jestem na etapie rozpoznawania rynku i dostawców.
Mam nadzieję, że za niedługo stanie regał Tropicala. Co prawda spora inwestycja w towar, ale jeżeli projekt będzie wyglądał ok to go zaakceptuje.
lukasabat
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2010, 15:52
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Domostawa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: lukasabat »

Byłby ktoś tak dobry i napisał jakie tam (te lepsze) gatunki "hasają"?
Jakoś nie miałem czasu żeby wpaść..
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

Zrobiliśmy sobie dziś małą wycieczkę po sklepach zoologicznych w okolicy (w promieniu 40km) i wrażenia mamy różne, które opiszemy także w innym wątku.

Sklep Aquaanet zrobił na nas najwieksze i najlepsze wrażenie.
Podjeżdżając pod sklep już z daleka widać akwaria.
Sklep o dużej powierzchni, ładnie zagospdarowany.
Po prawej stronie 6 regałów z akwariami na trzech poziomach. W sumie około 50 akwariów (pi * oko). W akwariach zastosowano oświetlenie dzięki, któremu widać wybarwienie rybek przez co ładnie się prezentują.
Rybki opisane i wiadomo gdzie co jest. Podane są też ceny, które są najatrakcyjniejsze w okolicy, którą dziś zwiedzaliśmy.
Są także roślinki, bardzo ładnie wyeksponowane i opisane. Stan ich jest idealny. Ceny są podane i także są najatrakcyjniejsze w zwiedzanej dziś okolicy.

Na wprost dwa akwaria Tomka. Bardzo ładne aranżacje.

Po lewej ładnie urządzony (kącik sprzedawcy ;) ) oraz regał z pokarmami i akcesoriami także dla innych zwierząt (na razie ilość wystarczająca a z upływem czasu i zapotrzebowania rynku napwno się zwiększy). Wszystko ładnie rozdzielone - rybki, pies, kot.

Po środku na wielkim stole wyeksponowane kamienie i korzenie akwariowe.

Jeśli już byłoby to konieczne, ale tylko konieczne dołożyła bym drobne gryzonie i w niewielkiej ilości.

W ptaki bym się nie bawiła. Sklep sprawia tak przyjemną atmosferę, że moim zdaniem wrzask i skrzek np. papug zakłóciłby ją hałasem i bałaganem w koło ptaków. Ptactwa w nadmiarze jest w innych sklepach, że tu nawet tego rodzaju zwierząt nie potrafię sobie wyobrazić.

Jeśli miała bym oceniać dała bym:
5 - za wygląd sklepu
5 - za opisy nazw i ceny
5 - za kondycję rybek
5 - kondycję roślin

Polecam odwiedzić ten sklep gdyż jest to jedyny przyzwoity sklep w promieniu 40km. Każdy, kto przejeżdża przez Stalową i ma choć chwilę powinien tu wstąpić bo rzeczywiście wreszcie jest to sklep akwarystyczny z prawdziwego zdarzenia. Aż chce się zrobić fotki sklepu i je tu umieścić by się nim pochwalić.

Nie planowaliśmy obecnie żadnych zakupów akwarystycznych a i biorąc moje podejście wogóle do zakupów, których nienawidzę robić to i tak kupiliśmy tam kilka rybek bo aż chce się tam kupować.

[ Dodano: 2011-02-04, 23:26 ]
lukasabat pisze:Byłby ktoś tak dobry i napisał jakie tam (te lepsze) gatunki "hasają"?
Jakoś nie miałem czasu żeby wpaść..
Każdy z nas inaczej interpretuje lepsze gatunki dlatego wstąp tam i zobaczysz czy coś Ci się spodoba.
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

I ja sie pochwale że wreszcie zamówiłem upragnionego Eheima 2228 za super cenę oraz Tomek przywiozł rośliny in-vitro super mały kubełek 13zł duzy 20zł a mam w małym ok 7 sadzonek malutkich anubiasków, ma tez inne rośliny np. trawnikowe i inne piękne rosliny. Dodam że ma bardzo konkurencyjne ceny akwariów polskich a nie chińskich jak to inni w STW sprzedają, można zamówic na wymiar.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Podsumowując rewolucja na rynku zoologicznym w Stalowej Woli.
lukasabat
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2010, 15:52
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Domostawa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: lukasabat »

Można zamówić akwarium na wymiar?
No to Tomek koło lipca będziesz miał ze mną sporo roboty :mrgreen:
Akwarium, pokrywa, filtr itp. itd :mrgreen:
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Tak przy okazji zapraszamy do utworzenia konta firmowego i reklamy sklepu w autoreklamie. Zapewne sporo z nas, podkarpackich akwarystów chętnie by się od czasu do czasu dowiedziało o aktualnej ofercie :) a forum jest dobrze wypozycjonowane w google więc byłoby pewnie i z zyskiem reklamowym dla sklepu nie tylko z powodu użytkowników forum.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”