Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Stalowa Wola] Sklep Aquaanet Tomasz Zawół

Wojska Polskiego od strony Mostostalu.

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

[Stalowa Wola] Sklep Aquaanet Tomasz Zawół

Post autor: jonybrawo »

Witam

Jutro otwarcie sklepu, byłem w tzw. przedotwarciu i sklep zrobił na mnie bardzo duże pozytywne wrażenie, a ceny najlepsze na podkarpaciu.

Są akwaria wystawione made in Tomasz Zawół czyli wysoko notowane w konkursach, asortyment odpowiedni na początek ryby ładne i tanie. Asortyment też w bardzo dobrych cenach.

Jest też żarcie dla psa i kota i innych zwierzaków.

Polecam.
Teraz to i my mamy prawdziwy sklep hehehe.

Adres Kwadraciak na Wojska Polskiego od strony Mostostalu. Na ścianie co jest Kebab i chyba Żabka.

Stalowa Wola
Wojska Polskiego 4a

Pn - Pt - od 10 do 18
Sob - od 8 do 13
Ostatnio zmieniony 02 lut 2011, 18:37 przez jonybrawo, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

Rzeszów zazdrości Stalowej ;)
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

Więc może dorzuć jeszcze

- adres i godziny otwarcia

Plotki plotkami i każdy coś, gdzieś, od kogoś usłyszał ( my wiemy o tym z plotek od dawna ) ale chyba tak wygodniej dla niewtajemniczonych by było ... przecież nie każdy zna Tomka, czy znajomych, znajomych Tomka. Prawda ;)

[ Dodano: 2011-01-28, 17:33 ]
Mirro pisze: Rzeszów zazdrości Stalowej ;)
Sklep z prawdziwego zdarzenia potrzebny ale w tak małym mieście muszą być baaaardzo atrakcyjne ceny by ludzie kupowali. To małe miasto, masa bezrobotnych i każdy liczy grosz.
jonybrawo pisze:Jutro otwarcie sklepu, byłem w tzw. przedotwarciu i sklep zrobił na mnie bardzo duże pozytywne wrażenie...
Jeśli aż takie wrażenie na Tobie wywiera to musimy też się tam wybrać.
a ceny najlepsze na podkarpaciu.
Jeśli ceny takie niskie Twoim zdaniem to chyba będziesz wiodącym prym klientem tego sklepu :P

Tak czy inaczej trzymamy Tomku kciuki i mamy nadzieję, że wreszcie spotkamy sklep najlepszy w promieniu 30km i w którym nie sprzedaje się kul do trzymania w nich rybek :P
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Renata/Marcin pisze:Jeśli ceny takie niskie Twoim zdaniem to chyba będziesz wiodącym prym klientem tego sklepu

zawsze wybieram to co najlepsze.

Otwarcie jutro od 8.00 do 13.00 tak mi mowił Tomek.
Renata/Marcin pisze:Jeśli aż takie wrażenie na Tobie wywiera to musimy też się tam wybrać.
I ja zapraszam wreszcie będzie miejsce gdzie można sie będzie zaopatrzyć we wszytko co prawda malawi jeszcze nie ma ale to nie problem na prośbe napewno przywiezie.

Dodam że EASY CARBO 500ml to 33zł a 250ml to coś koło 24zł czyli ceny z allegro bez przesyłki.
14KKK
Posty: 429
Rejestracja: 19 lut 2010, 23:41
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola/Pilchów
Akwarium: 160
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: 14KKK »

A w którym miejscu ten sklep ?
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

jonybrawo pisze:co prawda malawi jeszcze nie ma ale to nie problem na prośbe napewno przywiezie.
Do malawi juz wszystko mamy i zdecydowanie wystarczy nam 70 pyśków więc w tej kwestii nie skorzystamy. W innych zobaczymy choć obsady rybne już mamy określone i nie zamierzamy zmieniać no chyba, że ewentualnie coś dokupić do ogólnego.

Nie podałeś Piotrze adresu więc może podaj dla zainteresowanych
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Przy najbliższej wizycie w Stalowej pewnie nie pogardzę coby zajrzeć.Moim zdaniem osoba właściciela jest już dużą zachętą. ;) A swoją drogą to chyba sam Tomasz jako forumowicz mógł sie tutaj zareklamować ,a tu ... cisza.Chyba że przegapiłem.
Awatar użytkownika
Renata/Marcin
Posty: 121
Rejestracja: 25 sty 2010, 21:34
Imię: Renata/Marcin
Lokalizacja: Warszawa/Krosno/Stalowa W
Akwarium: 600,375,112,65
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: Renata/Marcin »

fish74 pisze: A swoją drogą to chyba sam Tomasz jako forumowicz mógł sie tutaj zareklamować ,a tu ... cisza.Chyba że przegapiłem.
Niestety nie przegapiłeś a szkoda, że sam tego nie zrobił tylko z plotek się dowiadujemy. Myślę, że chciał nas zaskoczyć tutaj a wyszło jak wyszło. ;)
Akwarystyka jest jak alkoholizm (nie ważne drogo czy nie aby do szkła) a co gorsze wszystko to robisz świadomie...Nowy początek starego ogólnego 375l...
lukasabat
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2010, 15:52
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Domostawa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: lukasabat »

No to świetnie :) A nawet genialnie, tylko gdzie będzie ten sklep? Pewnie wpadnę we wtorek po szkole :mrgreen:
Liczę że w końcu w StW będzie limnobium (którego nigdzie nie widziałem) i wiele ciekawych gatunków roślin no i może jakieś pielęgniczki bo aktualnie spotkałem chyba tylko kakadu i ramirezki, pewnie będzie możliwość "zamówienia" jakichś gatunków, bardzo się cieszę
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

lukasabat pisze:może jakieś pielęgniczki bo aktualnie spotkałem chyba tylko kakadu i ramirezki


Są widziałem ok 5 różnych a 3 napewno inne niż pisałeś.

[ Dodano: Sob 29 Sty, 2011 06:19 ]
Renata/Marcin pisze:
fish74 pisze: A swoją drogą to chyba sam Tomasz jako forumowicz mógł sie tutaj zareklamować ,a tu ... cisza.Chyba że przegapiłem.
Niestety nie przegapiłeś a szkoda, że sam tego nie zrobił tylko z plotek się dowiadujemy. Myślę, że chciał nas zaskoczyć tutaj a wyszło jak wyszło. ;)
I zaskoczył taki chyba miał cel.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2011, 6:51 przez jonybrawo, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomasz Zawół
Posty: 77
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Tomasz Zawół »

Witam,

Celem nie było żadne zaskakiwanie kogoś, po prostu nie lubię się chwalić i raczej robię wszystko po cichu.
Zresztą dopóki nie ruszę i nie poczuję, że ruszyłem to wolę nie zapeszać.
Ostatni miesiąc, bo tyle mi to wszystko zajęło był bardzo ciężki a 48h maratony bez snu to była normalka a czy wygląda to dobrze... to się okaże.

Trudno mi się odnosić do cen, bo takowych nie znam jakie panują na rynku, bo jak do tej pory to jednak zajmowałem się dosyć wąską dziedziną akwarystyki. Nie jest łatwo wywalczyć dobre ceny na początek ale powoli dojdziemy i do tego.

W malawi na razie nie wchodzę, bo nie lubię kiczu i jak ma to być malawi to muszę postawić nowy spory regał, bo te ryby potrzebują przestrzeni... tylko mój stolarz już krzywo na mnie patrzy.

A apisto się wczoraj wytarły i jest ikra i niezły dym w zbiorniku. Jedna para porozstawiała wszystkie inne po kątach :)

Zapraszam na pogawędki, dziś ruszamy ;)
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Dzięki Tomasz za wypowiedz oficjalną, będe dzisiaj.
14KKK
Posty: 429
Rejestracja: 19 lut 2010, 23:41
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola/Pilchów
Akwarium: 160
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: 14KKK »

Ale gdzie ten sklep xD:p

[ Dodano: 2011-01-29, 10:38 ]
i do której czynny
Tomasz Zawół
Posty: 77
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Tomasz Zawół »

Stalowa Wola
Wojska Polskiego 4a
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

14KKK, weź się wysil trochę i czytaj bo jonybravo wszystko wyżej napisał.
Celem nie było żadne zaskakiwanie kogoś, po prostu nie lubię się chwalić i raczej robię wszystko po cichu.

trzeba się chwalić ;) na początku musi jak najwięcej ludzi o nim wiedzieć.
Renata/Marcin pisze:Sklep z prawdziwego zdarzenia potrzebny ale w tak małym mieście muszą być baaaardzo atrakcyjne ceny by ludzie kupowali. To małe miasto, masa bezrobotnych i każdy liczy grosz.
to co ja mam powiedzieć o Sędziszowie ;)

Jak by jakaś delegacja z Rzeszowa jechała to ja też chcę :D bo w stalowej jeszcze nigdy nie byłem :P
Tylko żywe zioło :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”