Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Stalowa Wola] Sklep Aquaanet Tomasz Zawół

Wojska Polskiego od strony Mostostalu.

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Proponuję każdemu użytkownikowi tego forum aby oprócz pisemnej relacji odwiedzanego sklepu Tomka czy kogoś innego wykonywać także zdjęcia wówczas każdy będzie mógł ocenić sklep oraz zobaczyć ekspozycyjne akwaria - uważam że to całkiem dobry pomysł. Tak przy okazji mam od Tomka świetną mini pelię jaka niegdyś zakupiłem ;)
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Mając chwilę wolnego czasu postanowiłem odwiedzić Tomka i jego sklep.Wrażenia jak najbardziej pozytywne, chociaż jestem pewien że w miarę rozwoju sklepu będzie jeszcze lepiej.Co do flory i fauny jak już napisano wyżej całkiem przyzwoicie i ceny niewygórowane.Wystrój milutki,uwagę przyciągają akwaria wystawowe.Tomasz chętnie doradzi,pogawędzi i co ważne wie co mówi.Myślę że sklep ma rację bytu i powoli przejmie część klientów niedalekiej konkurencji ;) polecam i trzymam kciuki Tomek :D
Awatar użytkownika
leszek_00
Posty: 110
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:36
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: leszek_00 »

ariks bardzo dobry pomysł z tymi zdjęciami wnętrza sklepu
Awatar użytkownika
boggi
Posty: 4230
Rejestracja: 01 paź 2009, 21:09
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Dębica
Płeć:
Wiek: 52

Post autor: boggi »

ariks, leszek_00, pamiętajcie tylko ,że musimy mieć zgodę właściciela sklepu .
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Tak oczywiście ale wątpię aby ktoś robił takie przeszkody to też jakaś reklama ;)
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 760
Rejestracja: 05 sty 2010, 21:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: rzeszów
Płeć:

Post autor: Tomasz »

ariks pisze:Tak oczywiście ale wątpię aby ktoś robił takie przeszkody to też jakaś reklama
albo pomoc dla konkurencji :roll: dzięki zdjęciom mają gotowca :)
Nigdy nie kłóć się z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
zulix
Posty: 18907
Rejestracja: 02 paź 2009, 12:05
Imię: JAro
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: ni ma
Płeć:
Wiek: 59

Post autor: zulix »

Właściciel sklepu jest na forum więc mam nadzieję, że po ogarnięciu się zrobi autoreklamę, być może z fotkami.
Jestem na etapie "wypalony". Niestety nie rozwijam kalkulatora, nie udzielam porad, nie angażuję się (poza wyjątkami).
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Spokojnie rozmawiałem z Tomkiem i zamiesci wszystko. Ale narazie jest dość zajęty.
Tomasz Zawół
Posty: 77
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:17
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: Tomasz Zawół »

Jakoś nie mogę się ogarnąć z tym wszystkim, ale już niebawem się zarejestruję jako firma i pokażę sklep.
Nie będę wstawiał na razie fotek, bo sklep nie jest gotowy. Kolejny regał i inne pierdoły są w produkcji.
Jak już wszystko zajmie swoje miejsce to przyjdzie czas na autoreklamę, ale póki co to ciężko się wyrobić ;)
adrian_wa
Posty: 42
Rejestracja: 20 lut 2011, 12:03
Imię: Adrian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Akwarium: 126l,30l.
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: adrian_wa »

Sklep polecam jak najbardziej. Wiadome jest to nowy sklep, może czegos brakowac w asortymencie z czasem sie rokręci. Jeśli chodzi o porady to pierwsza klasa. Można pogawędzic na temat roślin i ryb. POLECAM!!!
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

No i z nowości to Tomek ma bardzo dobre ceny produktów Eheima (stąd mój zakup do Malawi Eheim Pro 3 2075).

Dodatkowo zwiekszył sie wybór pokarmów dla ryb i innych zwierzaków,
przyjechały gryzonie oraz nowa dostawa ryb.

Polecam osobiście żarcie dla psiaków bo tanio i renomowane firmy na wagę oraz
duży wybór korzonków wersje pokręcone i takie co pięknie barwią wode na czarne wody poprostu szok.

Żal nie zobaczyć i coś kupić naszym podopiecznym.
lukasabat
Posty: 12
Rejestracja: 06 cze 2010, 15:52
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Domostawa
Płeć:
Wiek: 29

Post autor: lukasabat »

Tomasz Zawół pisze:pokażę sklep.
Kiedy? :mrgreen:
Awatar użytkownika
leszek_00
Posty: 110
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:36
Imię: Marcin
Lokalizacja: Stalowa Wola
Płeć:

Post autor: leszek_00 »

byłem dzisiaj w sklepie dużo nowego asortymentu, dodatkowo ładne amadyny wspaniałe
Golpol
Posty: 148
Rejestracja: 06 kwie 2010, 17:16
Imię: Damian
Lokalizacja: Stalowa Wola
Akwarium: 60 l
Płeć:
Wiek: 32

Post autor: Golpol »

Byłem w sklepie jakiś czas temu, niestety sprzedawca nie poznam znajomej twarzy, ale to nic, był Pan Tomasz zajęty ustawianiem jakiegoś akwarium, wydaje mi się że to właśnie jedno z tych wystawowych:)

Sklep polecam, faktycznie ceny bardzo konkurencyjne, przyjemna atmosfera, spory wybór asortymentu (jak na tak krótki czas) roślinność, ryby w bardzo dobrym stanie i kondycji, ten kącik sprzedawcy zrobił na mnie spore wrażenie:) Ogółem 5+ :tak: :tak:

Pozdrawiam i powodzenia, trzymaj fason :)
Awatar użytkownika
jonybrawo
Mecenas
Posty: 548
Rejestracja: 12 sty 2010, 18:47
Imię: Piotr
Lokalizacja: Zaczernie
Płeć:
Wiek: 39

Post autor: jonybrawo »

Z newsów cały asortyment Tetry, Tropikala, Easy Life, Eheima dzisiaj nowa dostawa ryb, rosliny zawsze dostępne, ryby dog oczek i rosliny oczkowe, w ostatnim tygodniu dojechało drugie tyle towaru skle Tomek dopieszcza ja osobiscie jestem bardzo zadowolony klientem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”