Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[Rzeszów] sklep zoologiczny koło filharmonii ul.Słowackiego

czy jeszcze istnieje?

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
gunio121
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:23
Imię: krzysiek
Lokalizacja: paszczyna
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 43

[Rzeszów] sklep zoologiczny koło filharmonii ul.Słowackiego

Post autor: gunio121 »

mam pytanie do kolegów z Rzeszowa istnieje jeszcze sklep na przeciwko filharmonii ? Miał go taki taki pan z brodą jak się nie mylę miał ogromne akwarium z piraniami i kilka węży ale muszę przyznać iż rybki miał najtańsze w Rzeszowie
Ostatnio zmieniony 17 gru 2009, 19:31 przez gunio121, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
crusta
Posty: 7056
Rejestracja: 01 paź 2009, 20:52
Imię: Konrad
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 12 x 43l - krewetki
Płeć:
Wiek: 34

Post autor: crusta »

Ten sklep już od wielu lat nie istniej (pewnie więcej niż 6....), faktycznie można było kupić tam dość tanio różne rybki, był zdaje się jakiś kajman czy coś, ciekawe jest to że do tego sklepu wejść z tego co pamiętam graniczyło z cudem, często był zamknięty a powinien być otwarty, nie wiem z czego to wynikało
Ważne są dni których jeszcze nie znamy....

caridina.pl

[>500l] Krewetkaria - Mój swiat i moja odskocznia
gunio121
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:23
Imię: krzysiek
Lokalizacja: paszczyna
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: gunio121 »

tak też myślałem swego czasu robiłem podejście przez 3 dni i dopiero na czwarty się udało też się nigdy nie dowiedziałem czemu tak
Awatar użytkownika
MariooT
Posty: 1037
Rejestracja: 16 paź 2009, 21:59
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L Amazonia
Płeć:
Wiek: 44

Post autor: MariooT »

To znamy przyczynę plajty :P To za czasów komuny klient czekał na sprzedawce a teraz jest odwrotnie. Do niektórych to jednak ciągle nie dotarło
Ostatnio zmieniony 17 gru 2009, 20:28 przez MariooT, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”