Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[ Sędziszów Młp ] Alfaro - 3 go Maja

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

W czwartek Pan planuje wyjazd na Łódź ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

Co do zalania również zaraz po tym w sklepie byłem, na zewnątrz ponad 1metr na murach a w środku nie wyżej jak do kolan(dwa razy taką wodę w 2010 w sklepie miał)

Kondycja paletek po tym kranexie z tego co wiem nie była zła, oczywiście wiem że gość może kłamać, jak każdy ale nie bądźmy za bardzo podejrzliwi.

Zdrowie ryb. Nigdy nie dostałem chorej, zawsze po złapaniu Pan patrzy czy wszystkie są ok, i jak zamknie worek to znowu patrzy czy rybki są spoko, a w jednym rzeszowskim sklepie pani chciała mi tak sprytnie i szybko wcisnąć gurami na wpół żywego ale na jej nieszczęście zauważyłem.

RO nie używa i co z tego ?? ilu z nas nie używa RO, nawet jeżeli miałbym się zacząć bawić w paletki raczej próbował bym obchodzić RO jak tylko się da ;)

Nie usłyszałem nigdy u niego opinii w stylu, że nie ma akwarystów w Rzeszowie i prawie na pewno jestem przekonany, że tam chodziło o jakąś konkretną grupę osób.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Nie znaczy, że kto używa RO to jest lepszy czy nie - nie o to w tym przecież chodzi, lecz o kondycję ryb, krewetek czy roślin. Zresztą rozmawiałem z nim o RO, ale hmmm bez komentarza :) Niestety ja zakupiłem u niego dwa skalary ( 2009) i do Ropczyc żywe nie dojechały mimo, że zapewniłem im dobrą podróż ;) no ale to może moja ''wina'' za szybko jechałem ;)

Chyba prawdziwy akwarysta paletek bez RO się nie objedzie nie wiem, ale patrzę na przykładzie mojego kolegi co 8 lat się w to bawił i je rozmnażał tak samo jak w hodowli niektórych gatunków krewetek.

No niestety jeszcze dzis dyskutowałem z ojcem na ten temat ''akwarystów z Rzeszowa'' -sądzę, że tak powiedział aby zwyczajnie zakupy u niego robić a nie w Rzeszowie ;) to moja opinia...
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ariks pisze:sądzę, że tak powiedział aby zwyczajnie zakupy u niego robić a nie w Rzeszowie ;) to moja opinia...
Mylisz się ;) ile razy tak na prawde z nim rozmawiałeś bo był czas przez okres kilku miesięcy, że co 3-4dni byłem w sklepie i zawsze schodziło mi przynajmniej godzinę na rozmowach z tym goście, zawsze powtarzał że jak jest ryba i jest dobra ryba to ludzie sami przychodzą i jemu nie potrzeba sztucznego sciągania ludzi, bo i tak na swoje wychodzi, czy myślisz że gdyby było tak jak mówisz to sklep byłby tak oznaczony jak teraz ?? ja myśle że raczej szyld by był w bardziej widocznym miejscu ;)

Kondycja ryb - w tym sklepie nie ma co na jej temat rozmawiać, facet jest na tyle uczciwy że jak ktoś kiedyś zamówił rybki, a ten przywiózł je z giełdy nawet go nie informował że już są, bo były w takim stanie że wolał je najpierw po swojemu podkarmić żeby ładne zdrowe ryby sprzedać.
ariks pisze:Chyba prawdziwy akwarysta paletek bez RO się nie objedzie nie wiem

To jest takie nowoczesne podejście. Kto o RO słyszał 20 lat temu ?? chyba nikt a paletki hodowali.

Nigdy nie zdechła mi ryba od niego, tylko i wyłącznie z mojej winy. Wiele razy mowił mi tak: "Ja je wczoraj przywiozłem więc nie zagwarantuję że są są dobre przyjdź za kilka dni i będziesz miał pewne, w tedy kupisz"

Dziś byłem Pan wrócił z łodzi i przywiózł:
nasze krajowe cierniki po 2zł, rozchodzą się jak świeże bułeczki, trzeba się spieszyć.
badis pieknopłetwy po 5zł
i jakiś badis czerwony po 6zł
skalar bicolor z tego co widziałem weloniasty
i inne populareski ;)
Tylko żywe zioło :D
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

ariks pisze:Chyba prawdziwy akwarysta paletek bez RO się nie objedzie nie wiem, ale patrzę na przykładzie mojego kolegi co 8 lat się w to bawił i je rozmnażał tak samo jak w hodowli niektórych gatunków krewetek.
Wszystko zależy jaką dysponujesz wodą w kranie i jakie paletki chcesz trzymać.
justfilied233, Ten Pan może Ciebie zna i mówi prawdę ale jak ja bym przyjechał dostanę na 100 % mniej informacji z racji iż :
justfilied233 pisze:co 3-4dni byłem w sklepie i zawsze schodziło mi przynajmniej godzinę na rozmowach z tym goście
To jest sklep ludzie mają kupić towar a nie punkt informacyjny :)
justfilied233 pisze:Nigdy nie zdechła mi ryba od niego, tylko i wyłącznie z mojej winy. Wiele razy mowił mi tak: "Ja je wczoraj przywiozłem więc nie zagwarantuję że są są dobre przyjdź za kilka dni i będziesz miał pewne, w tedy kupisz"
Bardzo dobrze świadczy o sklepie ale czasem i będzie przypadek jak miałariks, iż coś padnie
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

justfilied233, Ten Pan może Ciebie zna i mówi prawdę ale jak ja bym przyjechał dostanę na 100 % mniej informacji
Nie sądze.Jedna z forumowych Pań była pierwszy raz i raczej nie została zbyta...
To jest sklep ludzie mają kupić towar a nie punkt informacyjny
Żartujesz ,prawda?Czyli wcisnąć ,sprzedać bez udzielenia jakichkolwiek informacji.Liczy się tylko i wyłącznie zysk?To mi jednak takie sklepy nie leżą...
ToryBcia
Posty: 2465
Rejestracja: 12 paź 2009, 17:19
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 375 L
Płeć:
Wiek: 38

Post autor: ToryBcia »

fish74 pisze:Nie sądze.Jedna z forumowych Pań była pierwszy raz i raczej nie została zbyta...
Żle zrozumiałeś nie chodzi o zbycie lecz o udzielanie jnformacjii o każdym towarze.
fish74 pisze:?Czyli wcisnąć ,sprzedać bez udzielenia jakichkolwiek informacji.Liczy się tylko i wyłącznie zysk?To mi jednak takie sklepy nie leżą...
Każdy do takich sklepów idzie niechętnie i szczęście iż są dobre sklepy z uczciwymi sprzedawcami jak z tego co mówicie ten. Lecz chodziło mi o to iż każdy z klientów gdyby rozmawiał jak pisze Dominik to zrobił by się punkt informacyjny.
Zapraszam do mnie :) http://podforak.rzeszow.pl/viewtopic.php?t=15668
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

ToryBcia, owa Pani to ja i uwierz mi że o co byś nie zapytał sprzedawcę, to chętnie opowie o każdej rzeczy znajdującej się w jego sklepie ale co ja tutaj będę dużo gadać, poprostu pojedź i sam sprawdź :)
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

Dominik a czy to ważne ile razy na pewno nie mało tyle Ci powiem. To samo mówił, że w Rzeszowie otoski zdychają ze sklepów a u niego nie, bo tak mu klienci mówią :mrgreen: no bez jaj, ale jak takie coś słyszę to ręce opadają :D i nie w mojej jest gestii aby faceta pogrążyć jest miły fakt acz sprawa jego opinii to już inna bajka ;)

Dominik ale nie żyjemy 20 lat temu lecz w 2011 roku ;) i trzeba korzystać z nowinek akwarystycznych jakie daje nam rynek - dawniej było co innego wiem bo ojciec miał jeszcze klejone akwaria w ramie metalowej ;) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mirro
Posty: 5715
Rejestracja: 02 paź 2009, 9:30
Imię: Mirosław
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 250L
Płeć:
Wiek: 40

Post autor: Mirro »

ToryBcia pisze:To jest sklep ludzie mają kupić towar a nie punkt informacyjny :)
Sam pracuję w sklepie i pozwolę sobie nie zgodzić się z tą opinią. Są rzeczy, produkty, do których obsługi, stosowania niezbędna jest jakaś tam elementarna wiedza. Nikt nie jest alfą i omegą. Zatem produkt w postaci informacji dodany do rzeczy fizycznej jest nierzadko bardzo cenny dla przyszłego użytkownika ;)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 31

Post autor: justfilied233 »

ariks pisze:Dominik ale nie żyjemy 20 lat temu lecz w 2011 roku ;) i trzeba korzystać z nowinek akwarystycznych jakie daje nam rynek
nie mówię żeby nie korzystać ;) ale nie znaczy że jak sie te nowinki teraz pokazały i nowoczesny akwarysta tak jak w tej sytuacji napisałeś nie widzi hodowania paletek bez RO tzn. że jak ktoś nie ma RO a ma paletki to krzywo na niego patrzy ;)
ariks pisze:To samo mówił, że w Rzeszowie otoski zdychają ze sklepów a u niego nie, bo tak mu klienci mówią :mrgreen: no bez jaj, ale jak takie coś słyszę to ręce opadają
Też to słyszałem ;) Stereotypowo gada bo kilka osób mu tak powiedziało...
Inna sprawa że ktoś jeszcze na Rzefie napisał, że otoski łowią prądem i przez to żyją do roku najdłużej (chyba zulix nie pamiętam :P ) i rzeczywiście wielu ludzi zaopatrujących się w Rzeszowie po kilku miesiącach stwierdzało brak otsków w akwa :P a ja mam od niego jednego i już ciągnie 2 lata bodajże i ma się dobrze ;) ale podkreślam nie twierdze że we wszystkich w Rzeszowie sprzedają wadliwe, jak mówiłem stereotyp.
ariks pisze:dawniej było co innego wiem bo ojciec miał jeszcze klejone akwaria w ramie metalowej
i mój również ;) ma jeszcze rożne sprzęty z tego okresu ;)
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Wydaje mi się, że niektórzy zbyt osobiście/emocjonalnie podchodzą do tego tematu 8) Może ktoś zaznaczyć ten sklep dokładnie na jakiejś mapce? Podjechałbym sobie.
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
Awatar użytkownika
b@ndziork@
Posty: 4197
Rejestracja: 17 lip 2010, 13:25
Imię: Marta
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 160l roślinne
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: b@ndziork@ »

comatose, jak będziesz się wybierał to daj znać, jak będę mogła to chętnie się z Tobą zabiorę :)
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

comatose pisze:Wydaje mi się, że niektórzy zbyt osobiście/emocjonalnie podchodzą do tego tematu 8) Może ktoś zaznaczyć ten sklep dokładnie na jakiejś mapce? Podjechałbym sobie.
Ok Z Google Earth

Jadąc A 4 od strony Rzeszowa skręcasz na skrzyżowaniu Góra Ropczycka- Sędziszów na prawo

Resztę zaznaczyłem w linkach linia ;)

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/6 ... 1.jpg.html

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/4 ... 2.jpg.html
Awatar użytkownika
comatose
Posty: 3933
Rejestracja: 02 paź 2009, 15:14
Imię: ---
Lokalizacja: ---
Płeć:

Post autor: comatose »

Dzięki ariks za mapkę, zaglądnę w najbliższej przyszłości z pewnością. b@ndziork@ z wypadem grupowym może być problem bo na pewno zrobię to w godzinach pracy jak "przypadkiem" będę w okolicy :mrgreen:
nie daj się zwieść pozorom http://www.youtube.com/watch?v=iTEi_PlFEWU/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”