Skrypt forum został zaktualizowany. W przypadku problemów z logowaniem prosimy o skorzystanie z opcji Nie pamiętam hasła.

[ Sędziszów Młp ] Alfaro - 3 go Maja

Nasze oceny sklepów i firm na Podkarpaciu (z ofertą zgodną z naszym hobby). Reklamowanie własnego sklepu/firmy jest tu zabronione (w tym i odpowiadanie na pytania o aktualną ofertę). Do tego jest dział Autoreklama.

Moderator: Administracja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

[ Sędziszów Młp ] Alfaro - 3 go Maja

Post autor: fish74 »

Sklep z tyłu budynku.Wystrój dość spartański , sprzętu niezbyt wiele.Sprzedawca widać że pasjonat i wie wiele na temat ryb.Potrafi też sporo opowiedzieć o nich.Wybór ryb oceniam na duży , wiele bardzo rzadkich gatunków nie widywanych w innych sklepach np motylowiec , przylga i dużo dużo innych których nazw nie pamiętam.Ceny bardzo przystępne.Polecam ten sklep i pozdrawiam obsługę.

Tel do sklepu - 784689584.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

Dziś sklep świeżo po dostawie ryb jest kilka ciekawych gatunków takich jak:
gurami księżycowe złote i marmurkowe
limki (drugiego członu nazwy nie znam)
sklarki ładne
trochę roślin w większości żabienice w cenach 9-10zł

Polecam się wybrać można kupić coś ciekawego w bardzo przystępnych cenach.

Edytka
na większe zakupy (ryb) w 90% opłaca się nawet z Rzeszowa przyjechać :mrgreen:

zapomniałem napisać są już od dłuższego czasu
pielęgniczki vijeta 25zł za parę
Dicrossus maculatus albo filamentosus (nie pamiętam :oops: ) w kazdym razie nie widziałem tej rybki jeszcze nigdzie bardzo żadko ją można spotkać 30zł za sztukę
jak ktoś potrzebuje są tez duże ziemiojady
Ostatnio zmieniony 12 lut 2010, 21:07 przez justfilied233, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
suplement
Mecenas
Posty: 260
Rejestracja: 01 sty 2010, 15:34
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Płeć:
Wiek: 38
Kontakt:

Post autor: suplement »

Są też:

Otoski - 6 zł.
Bojowniki - 5 zł.
Korzenie 20/30 zł (jeszcze barwią wodę)
Krewetki red cherry 2,5 zł lub 5 szt. za 10 zł

I wiele nowych rybek, ale zapamiętałem to co mnie interesowało.
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

byłem dziś świeżo po dostawie :mrgreen: zobaczyłem pierwszy raz taką ładną rybkę jak Aphyocharax rathbuni po polsku nazywany Żwawik rathbuniego lub Żwawik poziomkowy. Jeszcze go nigdzie nie widziałem, albo źle patrzyłem :P ciekawie się wybarwia, a poza tym helenki po piątaku i neritiny zebra również po piątaku (2 nabyłem ), bardzo duże karasie do oczka wodnego również nabyłem :D, i Jak zawsze mnóstwo popularesów.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Jest jeszcze kilka szt pielęgniczki agassiza odm.fire red rzadkość a cena 6 pln ( hodowcy z Łodzi chcą po 10 ). http://www.zfzg.de/fisch2.jpg
Jest też fajna pielęgniczka Dicrossus maculatus ale tu już cena 30 pln /szt http://www.aquarist.gen.tr/userfiles/im ... ntosus.jpg
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

W czwartek właściciel wybiera sie po towar na giełdę do Łodzi , jak coś będzie ciekawego obiecał przywieźć , ma też przytargać ładne paletki...
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

Jeżeli też ktoś ma sprecyzowane jakieś rybki w ilości hurtowej i cenę jaką może za nie dać to proszę pisać mogę podjechać i zamówienie złożyć raczej problemów nie będzie z tym.
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
ariks
Posty: 341
Rejestracja: 10 lis 2009, 14:19
Imię: Arek
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 47

Post autor: ariks »

fish74 pisze:W czwartek właściciel wybiera sie po towar na giełdę do Łodzi , jak coś będzie ciekawego obiecał przywieźć , ma też przytargać ładne paletki...
A w czym on je tam trzyma jak nie ma filtra RO - zresztą ten Pan na nowości akwarystyczne nie jest zbyt otwarty
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

ariks pisze:A w czym on je tam trzyma jak nie ma filtra RO
w kranówce ;)
ariks pisze:zresztą ten Pan na nowości akwarystyczne nie jest zbyt otwarty
nie raz już na ten temat z nim rozmawiałem i pytałem o nowości.

Żeby przywieźć nowość to trzeba dużo za nią zapłacić a na takie rzeczy w Sędziszowie nie ma klientów i sam się o tym przekonałem.
Kupił nowość dicrossus filamentosus (jeszcze w Rzeszowie tego nie widziałem) i pół roku pływały w sklepie bo nikt tego nie chciał brać a dlaczego ?? dlatego że sztuka kosztowała 30zł. Były garry flavatry pływały bardzo bardzo długo i wreszcie poszły, sztuka była po 20zł. Przy takim obrocie to za ten czas więcej straci na wykarmienie ich jak zarobi.
Mówił już nie raz, że jest jak najbardziej za przywożeniem nowości ale nie ma kto tego kupować i że jak ryba kosztuje pod 10zł to już są problemy ze sprzedanie, wiec w cale mu się nie dziwię. I to nie jakieś rzeczy wyssane z palca,bo często tam bywam i widzę jakie ryby pływają długo a jakie rozchodzą się po kilku dniach. To nie Rzeszów gdzie ludzi z uśmiechem na twarzy płacą dwa razy więcej za rybę jak powinni ;) (oczywiście nie wszędzie, ale słyszałem już o najróżniejszych przypadkach)
Tylko żywe zioło :D
gunio121
Posty: 60
Rejestracja: 26 lis 2009, 20:23
Imię: krzysiek
Lokalizacja: paszczyna
Akwarium: 112
Płeć:
Wiek: 43

Post autor: gunio121 »

Byłem dzisiaj i muszę powiedzieć warunki spartańskie ale ceny nie najgorsze
-limka garbatka 3pln
-p. kakadu 5pln
-ramireza (chyba weloniasta) 6pln
-p. bliwijska 6pln
ponadto skosnopręga ,viejita,i jeszcze popularne kąsacze
i była dziś murena mała ale zarezerwowana za 60pln
maja byc niedługo pie.agassizii bo juz nie było
polecam bardzo
walery
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2010, 8:02
Imię: Walery
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 50L

Post autor: walery »

Też tam byłem pierwszy raz. Zadzwoniłem i ten miły pasjonat przytargał dla mnie rybki. Co do wystroju nie bedę się wypowiadał ale polecam każdemu. Bardzo miła obsługa, a i ryby których w Rzeszowie nie ma tam są. Ja byłem we wszystkich sklepach w Rzeszowie i np. Pielęgnic Borelli nikt nie ma, a tutaj jest dość sporo. Ceny niższe niż w Rzeszowie ale porównując powierzchnię i czynsze w supermarketach nie ma się co dziwić. 8)
Awatar użytkownika
fish74
Posty: 541
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:19
Imię: Janusz
Lokalizacja: Ropczyce
Płeć:
Wiek: 50

Post autor: fish74 »

Wystrój cóż...trudne czasy dla sklepów zoo a w Sedziszowie zbyt niewielki.Natomiast Kakadu 5 pln , Borellka 6 pln itd.Pod zamówienie też coś można dostać, dlatego wolę dobrą cene niż super wystrój.A i z właścicielem można pogaworzyć...
walery
Posty: 30
Rejestracja: 30 wrz 2010, 8:02
Imię: Walery
Lokalizacja: Rzeszów
Akwarium: 50L

Post autor: walery »

fish74 pisze:Wystrój cóż...trudne czasy dla sklepów zoo a w Sedziszowie zbyt niewielki.Natomiast Kakadu 5 pln , Borellka 6 pln itd.Pod zamówienie też coś można dostać, dlatego wolę dobrą cene niż super wystrój.A i z właścicielem można pogaworzyć...
Fish74. Ja pracuję w Ropczycach, a mieszkam w Rzeszowie więc sklep jest po drodze. Przyznam, że nie popatrzyłem za roślinkami więc bedę musial tam za niedługo wdepnąć. Nie wiesz jaki wybor roslin jes? :)
Awatar użytkownika
justfilied233
Posty: 4989
Rejestracja: 19 paź 2009, 14:39
Imię: Dominik
Lokalizacja: Sędziszów Młp.
Akwarium: 160l,126l,45l
Płeć:
Wiek: 30

Post autor: justfilied233 »

fish74 pisze:dlatego wolę dobrą cene niż super wystrój.
dokładnie, jak dla mnie jeżeli ceny są dobre to mógłby nawet stół stać jako lada szafa na żarcie itp itd. i regał z akwariami, nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Jeszcze się chyba ostały barwiniaki thomasa. Jest też para skalarów, przepiękny samiec (taki z jajami) i troszkę mniej ładna samica polecam na prawdę sam bym kupił jak by było gdzie włożyć :P
Tylko żywe zioło :D
Awatar użytkownika
SDD
Administracja
Posty: 3001
Rejestracja: 21 lis 2009, 12:23
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Sędziszów Małopolski
Akwarium: Ogólne w LT
Płeć:
Wiek: 35

Post autor: SDD »

walery pisze:Przyznam, że nie popatrzyłem za roślinkami więc bedę musial tam za niedługo wdepnąć. Nie wiesz jaki wybor roslin jes? :)
Roślin nie ma zbyt dużego wyboru. Więcej jest po wizycie właściciela na giełdzie w Łodzi. Zawsze można sobie też zamówić gatunki których się potrzebuje. I jak Pan będzie jechał do Łodzi na giełdę to Ci przywiezie ;)
Tylko ZERO tolerancji pozwala na funkcjonowanie forum, zgłaszaj przyciskiem Obrazek posty łamiące regulamin!

I'm not crazy, my reality is just different than yours...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy/Firmy na Podkarpaciu ”